Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline andulka01
Avatar
10744 příspěvků moje polička 24. července 2019 23:08

crazydaisy Ale tady se pravidla dodržujou, nikdy nepřetáhli. Ani to není extra hlučný, dotčených je několik domů (a to jen průčelí, ve dvoře není slyšet skoro nic, ověřeno). Tak jako chtěj tady kulturní zónu nebo ne? Už jsem o tom psala před rokem, Náplavku nedělaj rychloopíjerny typu Morgan, nebo jídelna Petra. Náplavku dělá subkultura, nenápadná a zajímavá. Genius loci tu chcípá. Tohle když umře, půjde se jinam. Karlín, Libeň, Holešovice. 

Offline 0zero7
Avatar
10788 příspěvků moje polička 24. července 2019 23:23

razorblade tyjo! husty ze jsi to vydrzela tak dlouho. To bych nedala ani nahodou. Servalas je naprosto opravnene, obavam se, ze to teda nebude mit ucinek, ale aspon se ti ulevilo. Panaka jsi uz mela? Dvojityho doufam. 

Ja tohle snasim cim dal hur, v nedeli se u me stavovala kamaradka a strasne obhajovala ze se dala zpet dohromady a jedincem co ma sociopatickou diagnozu (coz je mi samo lito atd) a vztah naprosta katastrofa. Argumenty tipu ale my se proste milujeme fakt neuznavam. Rekla jsem ji po 30 min, ze je to debilni rozhodnuti a ze nazor nezmenim a ztratila kus myho respektu a ze se o tom dal nechci bavit. Kdyz prestat nemohla ("si to obhajim" monolog) tak jsem ji na tvrdo poslala domu a sla vedle do wine baru na oblibeny Beronia Tempranillo a bylo po ptakach. 

Offline 0zero7
Avatar
10788 příspěvků moje polička 24. července 2019 23:26

MP Meri A kde jste byli? U nas je nejvetsi potencionalni konflikt ktery vino se bude pit, tak se to resi nakupem vic lahvi a cajk. Naposledy jsme se videly tyden a rok predtim mesic. Ale s tatinkem bych to nedala asi mesic teda ha

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 24. července 2019 23:28

andulka01 já Vinohrady milovala od prvního dne. Muž tam žil od narození. Bohužel se časem začala výrazně měnit skladba obyvatel a hrozně se to změnilo. Jako žije to tam, ale z mýho pohledu to už není ono. Jediný co zůstalo je velká četnost psích exkrementů

Offline 0zero7
Avatar
10788 příspěvků moje polička 24. července 2019 23:30

Umrel Rutger Hauer buu

Offline razorblade
Avatar
8183 příspěvků moje polička 24. července 2019 23:33

0zero7 na panaka nebyl cas, mati ma dost vycitavej plactivej hlas furt. Z Prahy ony jely v jinym kupe s i v HK si chytly drivejsi bus nez my, takze se asi cestou z Mnichova stihly urazit. Me mezi jen to, ze ma mati zkazenou dovolenou a vztahuje to tak, ze kvuli me. Kdyz jsem se ji pak uu doma zeptala, jestli se ji dovolena libila a ma z ni radost, tak jen plactive rekla, ze moc, ale ze ji mrzi, ze jsem byla sprosta, takze si damy postezovaly. No ale ono to nejak vysumi. Starou jsem si vyndala z FB, mlada si me z nej vymazla uz v prubezu dovoleny nejspis (asi pote, co jsem se ji snazila parkrat motivovat, at zkusi rict neco anglicky, ze ji budu krejt zada) no... pristi dovolenou zacnu s mati planovat az tak v lednu, to uz by se mely emoce uklidnit

Offline 0zero7
Avatar
10788 příspěvků moje polička 24. července 2019 23:37

razorblade hroznejch vobstrukci s tim, fakt ze jo. No tak snad mati prozri. Ta moje by je poslala nekam uz pri dotazu jestli muzou jet, nastesi. Hele, ono se to vytribi, nedelej si hlavu, maama urcite vi jak to je. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30662 příspěvků moje polička 25. července 2019 00:47
Reakce na moonlight:

Janulik03 Ty jo, docela odvážný  to musela být akce. Tenkrát lidi vymýšleli asi různý věci, aby to mohli ošulit....

​Jak kdo. Mně se to příčilo tak strašně, že jsem všechny zakázaný věci (typicky botky a dětský oblečení) volně a viditelně poskládala na zadní sedadlo a sama na to upozornila celníky: Jestli vám to pomůže, vemte si to, vezu nepovolený zboží... Strašně mi to lezlo na nervy! Asi se vždycky zastyděli páč nic nezabavili. Ale hrozná doba to byla.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. července 2019 01:09
Reakce na 0zero7:

Umrel Rutger Hauer buu

​skoro jsem fakt ronila slzy. můj idol v jestřábí ženě, bože, jak jsem ho milovala. pro mě fakt charizmatickej chlap, a na tom koni...

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 25. července 2019 08:41

barbucha Celkem chápu... Tězko říct, jak bych se k tomu postavila já, naštěstí jsem to zažila jen jako dítě.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 25. července 2019 08:52

MP Meri Nevyčítej si to. Věkově mám asi blíž k Tvé matce, než k Tobě, ale s mámou těžko vydýchávám i nákup a s jednou z dcer bych víc, než na tři dny sama nikam nejela. To, že  jste rodina, neznamená, že Vám je spolu bezdpodmínečně dobře a snesete se kdykoliv. Upřímně nechápu, že to dospělí lidé odmítají přijmout - podle reakcí tady obvykle ty matky.

Offline zlatahouba
Avatar
481 příspěvků moje polička 25. července 2019 08:54

Jiná Realita Když Vás tady vidím, prosím o referenci na tu Lumineu, klidně do SZ. Moc děkuji.

Offline Candance
Avatar
5353 příspěvků moje polička 25. července 2019 09:08

zlatahouba ja taky

Offline Kokoska
Avatar
28377 příspěvků moje polička 25. července 2019 09:49

razorblade řekla bych, že maminka taky ví, jak nemožné ty dvě byly, ale její pozice mezi nimi a tebou taky není moc záviděníhodná. Ono to přejde a příště si vyberte jen samy pro sebe něco, co bude stát za to.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 25. července 2019 09:57

Kokoska tomuto dost dobre nerozumim-v mnoha pripadech davaji lide prednost cizim lidem pred vlastnimi detmi/rodici, a to i v pripade ze maji fajn vztahy (coz predpokladam, jinak by spolu nejezdily na dovolenou), nevis proc to tak je? pro me je naprosto samozrejmy, ze budu na strane dcery... asi bych je poslala do riti jako prvni razorblade

Online Sweet Potato
Avatar
34857 příspěvků moje polička 25. července 2019 10:01

viktorka_od splavu Dvě možnosti, řekla bych. Ne vždy je ten pokrevní vztah nejlepší na celém světě. A tak nějak předpokládají, že ten potomek/rodič jim to odpustí, kdežto ti přátelé ne.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 25. července 2019 10:05

razorblade dočítám se zpožděním a jsem taky na tvé straně! Já jsem naprosto nekonfliktní povaha, ale naštěstí se mi podařilo odklonit už dvě dovolené, které hrozily něčím podobným. I tak vznikla nelibost, ale pořád lepší, než kdyby se pak ve vzduchu objevily ty p*če..

Offline Kokoska
Avatar
28377 příspěvků moje polička 25. července 2019 10:07

viktorka_od splavu Tím "mezi" jsem myslela, že vůči dceři by mi bylo líto, že jsem nám zkazila dovolenou a že z jejich strany musím (s nejvyšší pravděpodobností) poslouchat , jak je dcera drzá. Samozřejmě bych se jí zastala, ale natvrdo tváří v tvář poslat cizí lidi do... tmy neumím.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 25. července 2019 10:08

Sweet Potato aha takhle. no.. jejich boj

Offline razorblade
Avatar
8183 příspěvků moje polička 25. července 2019 10:08

viktorka_od splavu ja svoji mati snad i chapu (byt mi to v prvni chvili bylo strasne moc lito!), protoze ona si s tou kolegyni v praci rozumi, chodi spolu nekdy po praci na kafe a tak, a ona o ni a o jejich partu asi nechce prijit, byt sama na ty dovoleny byla z nekterejch momentu a jejich chovani v nich, sama dost prekvapena. Porad do me ale hucela, at to neresim, at to prechazim, at mlcim, protoze se proste bala naruseni vztahu s kolegyni, ktera je jinak v praci asi docela fajn.