Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Janulik03
Avatar
16711 příspěvků moje polička 24. července 2019 14:49

zelene.oko ja som bola v dobe davno minulej vlakom v budapesti s kamaratkou. Ta hrozne tuzila kupit cadopis bravo a kedze nevedela co a sko tak na vybranych okoloiducich vzdy vykrikla bravo! Kde? No myslela dom ze ujdem alebo sa pocuram od smiechu. No 18 nam bolo

Offline Janulik03
Avatar
16711 příspěvků moje polička 24. července 2019 14:50

zelene.oko tak ahaaa to ma nenapadlo

Offline Janulik03
Avatar
16711 příspěvků moje polička 24. července 2019 14:51

Inak z tej pesti sme vtedy cestou spat sedeli vo vlaku v trojo rifliach, dvoch kozenych bundach a trickach ako cibule. Paseracky

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 24. července 2019 15:18

Janulik03 Matička myslím taky, když jsme jeli z Jugošky, teda ne troje rifle, ale co šlo a ze všeho rvala cedulky. Již je to aspoň 30 let a vybavuju si to jako dnes, asi to na mě hluboce zapůsobilo, tohleto pašování Děsná doba.

Offline Janulik03
Avatar
16711 příspěvků moje polička 24. července 2019 15:25

moonlight no my sme to vtedy vnimali ako dobrodruzstvo, peniaze sa menili na osobu urcity obnos tak sme mali so sebou pasy rodicov a znamych

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 24. července 2019 15:40

Janulik03 Ty jo, docela odvážný  to musela být akce. Tenkrát lidi vymýšleli asi různý věci, aby to mohli ošulit....

Offline Janulik03
Avatar
16711 příspěvků moje polička 24. července 2019 15:45

moonlight mlade, blbe , zarobene prve peniaze, chceli sme modne veci ako plesnive rifle mrkvace, flitry na oci, sietovane pancuchy, kozene bundicky. Mali sme trvalu na dlhych vlasoch ako Gombitka a boli sme blaznive

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 24. července 2019 15:53

Janulik03 To chápu samozřejmě! Taky jsem měla první džíny právě z té Jugošky a bratr myslím plísňáky. Jsme přijeli oháklá celá rodinka.....

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 24. července 2019 16:49

Taky sem letos byla poprvy po dlouhy dobe na dovoleny s mamou a nebylo to dobry. Nejak spolu neumime vyjit. Ja to tusila dopredu, ze to bude propadak, ale nedala si rict. Takze ona to nakonec obrecela a já se cejtim blbe. 

Offline andulka01
Avatar
10745 příspěvků moje polička 24. července 2019 17:28

MP Meri Mám s maminkou už dávno dovolenou slíbenou a stále ji k tomu nemůžu dokopat. No a za mě, čím je starší, tím to bude právě horší na to co kdy dělat, jak daleko jít, co už je moc horko, moc pozdě, moc punk, moc luxus...

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 24. července 2019 18:58

razorblade Tím se vysvětluje ta včerejší stížnost s parfémem víc než dost. Nedivím se ti, myslím že mají štěstí, že to přišlo až na cestě domů.  

Offline razorblade
Avatar
8183 příspěvků moje polička 24. července 2019 19:01

Renusatko no, sun je v kufru a skonci jako osvezovac na zachod

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 24. července 2019 19:38

andulka01 O tom to není, mamka je mladá, sama má relativně malé dítě. Ale prostě se neshodneme. Povahově, názorově, jako lidi ... jako je to smutný to takhle říct, ale je to tak. 

Offline andulka01
Avatar
10745 příspěvků moje polička 24. července 2019 20:46

MP Meri Tak zkusila si to, aspoň víš... Mám okolo sebe dost lidí, které strašně ráda vidím, ale na dovolenou s nimi ani omylem. Třeba jednu ze svých sester. Prostě to máme jinak.

Online Kokoska
Avatar
28377 příspěvků moje polička 24. července 2019 21:54

razorblade tu situaci i s tím výlevem si umím dost dobře představit a pochopit. Byla jsem teď s kamarádkou, kterou mám fakt celkem ráda, a bylo pár situací, kdy bych řvala, ale holt jsem se ovládla. Jen mě mrzí, že jsem jí chtěla ukázat místa, která se mi líbí a mám je ráda, a ona nějak neměla zájem, protože bylo moc horko, moc schodů, daleko do centra... no co už, snad si tam ještě někdy zajedu.

Online Kokoska
Avatar
28377 příspěvků moje polička 24. července 2019 21:56

MP Meri A taky následujou výčitky, že maminku by měl mít člověk rád a tak úplně nemá?

Offline andulka01
Avatar
10745 příspěvků moje polička 24. července 2019 21:59

Jsem si myslela, že půjdu do potěšujícího vlákna, protože dneska byl fajn koncert na AVoid Floating Gallery. Skončili bohatě před desátou, vše ok. No ale jsem tady, protože prý se mí zdejší spoluobčané rozhodli, že jim nestačí půl týdne večerního ticha, že musí mít celý. A tímto zakázali koncerty na Náplavce... Takže to byl jeden z posledních. Tímhle se v Novinách Phy2 nepochlubili... Omlouvám se za dlaždičský slovník, ale sakrakurvajakoproč? To, že Náplavka žije, maj v práci právě tyhle scény, nonkonformní, ale dodržující pravidla. Sakra... mně je smutno z toho.

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 24. července 2019 22:06

Janulik03 

Jako dneska už se tomu člověk zasměje, ale nám cestou do východního Německa prolezli celníci auto, našli a zabavili marky a bylo po srandě. Jak na to temno můžou lidi zapomenout

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 24. července 2019 22:22

Kokoska No jak jinak... Okorene jeste tim, ze s tatou travim dovolenou v podstate kazdorocne a rada... 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 24. července 2019 23:01

andulka01 já tě celkem chápu, ale já to znám i trochu z druhé strany. Téměř 30 let jsme bydleli u Jiřáku. Posledních minimálně 10 let byla skoro pravidelně v pá a so hudební či jiná produkce na náměstí kromě snad pár zimních měsíců. A to velmi hlasitá. Při zavřených dvojitých oknech, kdy ke všemu ještě řinčely okenní skla, byl hluk v hodně obtěžující. Pomalu jsme na sebe museli řvát, abychom se slyšeli. A většinou nikdy nekončili ve 22hod jak měli, spíš tak o půlnoci. Ono je něco jinýho jít se pobavit nebo v tom pořád žít. Vím, že hodně sousedů (hlavně těch s malejma dětma) tenkrát chystalo nějakou petici a psali stížnosti. My už tam pár let nebydlíme, tak to naštěstí řešit už nemusím a netuším, jak to dopadlo.