Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Catherinne
Avatar
9825 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:17

razorblade muselo to prostě ven!  sorry, ale pobavilo,  asi tě nějak dovedu i představit.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:24

Karja ja jsemuz vcera byla pred vypenenim, tak jsem to v dlouhem romanu popsala pres messenger crazy rider, ktera se vlastne v techto dvou dnech stala moji dusevni oporou tim, ze jsme se tomu aspon virtualne zasmaly. Asi to nekdy vydam knizne teda teda az pote, co si to nejak vyzehlim s matkou. Jo a k tem silnejm slovum... To jsem proste ja... trpim, trpim a vybuch. Treba se jednou dostanu do faze Janulik03 

Offline 999
Avatar
17549 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:24

razorblade Dobře jsi udělala :-). 

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:30

razorblade hele ked ja by som taaak rada vypenila a nieco sa vo mne sprajcne predstavim si ako by taky vybuch voci mne ma zabolel a nejde to. To muz a dcera s tym nemaju najmensi problem, ti su doslova niekedy samonasieraci a ja im nemozem ani sa postazovat lebo by to riesili aj za mna sposobom podobnym tomu tvojmu vybuchu. A zas sme pri tom bolo by to neprijemne mne. Som marna hrozna  sama sana seba hnevam

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:35

razorblade Jako jak jsi napsala ten vycet slov, tak si rikam ty jooo, paneboze, ale paj ten druhej odstavec to jasne vysvetlil! No vydej to treba na pobidku, okurkovou sezonu nemate? To asi jen bulvar, ze, skoda. Nekde nasetri cas a sepis to:-D!

Ja jsem jednou takhle vynadala spoluzacce, bez sprostych slov, ale o to je totomozna mozna nekdy horsi a slysela to jedna dalsi a rika mi ,,vsak Karji, tys ji rekla, ze je uuuuplnyyy debil:-D.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:38

Karja ja umim slovo pica rict hezky, nezne, jak dama a nerekla jsem jim to do oci, sle stoupla jsem si metr vedle nich a kricela to do vzduchu, to jsem zapomnela dodat

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:40

Janulik03 Ja mam sklony zas k fyzicky agresi a to je podle me hrozny. Fakt jesteze jsem zena a dost slaba, na deti to nastesti nepouzivam a snad nezacnu, jakoze me ty vetsi xkrat nastvaly, ale tak to me nejak ani nenapadne. Ale necim si hodit a celkove vzbuzovat strach, tak to me laka asi, agresor no. 

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:41

razorblade Jakoze jsi na nadrazi rvala do vzduchu: chovaj se jak pici, ani nepozdravej:-Dn ja bych tam chtela bejt!

Edit; skoda, ze jsem tam nebyla, ja bych pak vzhledem ke sve agresivite vzala.jejich kufry  a vzteky je rozkopala a vyhazela! Pak bychom sly do mesta!:-D To by byla dovolenkan

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:47

Karja já to vidím v barvách.. Na perone rozmetane obsahy kufru, ty dvě nany mezi tím celé zkoprněle.. A vy dvě, lehkým krokem, odcházíte středem na kávu do města..

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:51

Karja hele, ty jsi jeste horsi, nez ja! Mne stacilo, ze se dozvedej, co si o nich myslim. Jako... kdyby se chovaly nejak pokorne, tak je beru uplne jinak. Mne vadi, ze si hrajou na svetaky, ale ztrati se i pri prestupu na mustku, kazdyho pomlouvaj (treba jednu jejich kolegyni, ktera ma velmi nezdravy vztah se svou dcerou), ale samy se pritom chovaj uplne stejne! (Porad se vodej za rucicku... v 16 letech chodit po meste za ruku s maminkou). Celou dobu mi kazi dovolenou a ve chvili, kdy jsou na nadrazi, odkud uz je bus odveze do Ceska, tak jsou najednou velky hrdinky a zacnou delat ramena...

Offline Lamicka
Avatar
13346 příspěvků moje polička 24. července 2019 13:00

Mutziputzi deti mam, rekla bych vychovane, ale nesnasim, kdyz jsou ujeceny nebo nejak obtezuji okoli. snazim se to dost regulovat. do prace jsem jedno vzala jednou, kdyz tam nikdo nebyl a i tak me jeho pritomnost rusila, kolegum bych to nikdy neudelala. Muz mel deti v praci vickrat, je to jeho firma, ale byly to opravdu mimoradne situace.

Ale kazdy ma tu hranici jinde, treba nektere deti nasich kamaradu maji dovolene veci, ktere bych ja nikdy nedovolila. Jako treba v peti letech mocit na udrzovanem travniku patrici k zahradce, to uz jsem se neudrzela... vzdyt travicka  

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 24. července 2019 13:14

razorblade 

Dva TÝDNY? Už nikdy nejezdi na takovou dovolenou na dva týdny, teď ti to bude hrozně chybět do další dovolené. Moc potlapkávám, hrozně moc. Úplně vím, jak by mi bylo hrozně, kdyby na mně někdo takhle visel dýl než pár dní. Někdo takovej. Dej si něco dobrýho a zapomeň.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 24. července 2019 13:18

dynda nastesti si to vynahradim v zari, kdy jedu na tyden do provence za crazy rider, jedu jeste s jednou kamoskou, ktera je chytra, miluje Francii, tesi se na pamatky a domluvi se anglicky. Sice to pro ni bude prvni cesta na vlastni pest  (zatim jezdila jen na poznavaci zajezdy s cestovkou), ale je z toho spis desne nadsena, tesi se, nehrozi, ze by se na me prilepila, myslim, ze si hned zvykne na vetsi svobodu nez u poznavaciho zajezdu s pruvodcem. Tam si nervy spravim :)

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 24. července 2019 13:27

Karja ehm ja som v mladom veku od zlosti hodila par veci o zem. Ale nekricala

je pravda ze raz som mrskla tanier po muzovi cerstvo vydata ked okomentoval jedlo nevyberanym sposobom. Mozno nebolo dobre ale mal sa premoct z lasky. No druhykrat tu chybu neurobil

ale upratalasom si to sama, pan buchol dvermi. Teraz by som uz nehodila nicim, skoda veci. 

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 24. července 2019 13:29
Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 24. července 2019 13:33

razorblade Ze je to tak ze si chcela zobrat na dovolenku mamu a ta ta ukecala na jej kamaratku? Inak teda potrebujem u teba a Karja  kurz asertivity.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 24. července 2019 13:41

razorblade Tyjo, dva týdny, jsi fakt dobrá, já bych je v tom bazénu utopila 3. den. 

A výstup na nádraží obdivuju! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 24. července 2019 13:46

razorblade cece nedavno jsem cetla odpoved psychologa na dotaz, jak zvladnout takovou stresovou situaci, jak vytrenovat sebeovladani apod- kupodivu v odpovedi o ovladani se nepadlo slovo:-) povidal nenechat to pokud mozno zajit az k tomu vzteku, ohradit se hned, potud je to jasny. ale kdyz na to dojde, rozhodne nic nerozdychavat, nenechavat plavat, vyventilovat co to da! tak to mas i odbornikem schvaleny

Online SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 24. července 2019 13:46

continuity to jedete všichni jedním autem? Jinak nevidím problém : hele nás "program" nebaví, si tam jeďte sami, sejdem se večer/zítra...povyprávíte jaký to bylo

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 24. července 2019 13:48

razorblade 

Úplně tě chápu a ten výtok schvaluju

Vzala jsem takhle jednou kamarádku do Irska... no něco podobnýho, na žádnou pamětihodnost nechtěla (páč vstupný), popojet taky nikam (páč jízdný), do hospody už vůbec ne - to když jsem já šla na klasickou anglickou (resp. teda irskou) snídani nebo "na čaj", tak na mě dokonce čekala venku před hospodou! Večer na guiness? Ani náhodou, stepovala před nálevnou!! Koupila si čtvrtku kuřete a žvejkala to celej den... do obchodu žádnýho nevlezla, stála venku na chodníku... a k tomu kuřeti přikusovala imrvére (přes moji lehce naznačenou nevůli) stroužky česneku - spaly jsme v manželský posteli! Jako povozit se pak nechala autem na vejlety, ovšem na rozdíl ode mě nepřidala na benzín ani eurák.

(a ne, netrpí nouzí, v Praze pět bytů a manžílek statisícový příjmy... ale oběma by dal člověk korunu, když je slyší...no vlastně i vidí páč sekáče to jistěj)

Po návratu jsme se sešly v hospodě a já ke svýmu úžasu slyšim zkušenou světačku, ana celýmu osazenstvu líčí jak se vydala na daleký cesty a co všechno si šikovně zařídila... a jakej to stálo ranec... Mno, já teda nevykřikovala jen do éteru jako ty a nemluvily jsme pak spolu rok!