Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 24. července 2019 10:58

razorblade ber to tak, že to maminka dělala z nějakého podivného ohledu na ty dvě a nic víc to neznamená... a ty jsi udělala rozhodně dobře, žes jim to takhle naplno řekla   

Online Pinot Noir
Avatar
24429 příspěvků moje polička 24. července 2019 11:01

razorblade Nedivím se ti a obdivuju tě! 

Offline Samantha
Avatar
1726 příspěvků moje polička 24. července 2019 11:06

razorblade Pohár přetekl... No, aspoň víš, že už nikdy se nenecháš donutit k takové akci.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2019 11:06
Reakce na andulka01:

Kolegové si do práce přes prázdniny berou děti... takže teď tu poletujou tři malý kluci a rozhodně nejsou potichu. Potřebuji se soustředit na práci

​tohle je strašný, obvykle se s tímto nešvarem pojí přesvědčení rodičů, že ty děti jsou roztomilý, "jsou to děti" a všechny to úplně baví jak tam nevychovanci řvou a lítaj

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 24. července 2019 11:13

Mutziputzi fakt? s tim jsem se nikdy nesetkala u nas si obcas privede dite nekdo, kdo ho nema kam dat, treba na pul dne a nadseny teda neni nikdo. stejne jako kdyz si kolegyne vodila psa-to se tu ale chvaliva..

Offline Sweet Potato
Avatar
34809 příspěvků moje polička 24. července 2019 11:15

viktorka_od splavu Náhodou, mne kdysi brával do práce tatínek, svátek to největší. A všechny jeho podřízené byly nadšené! 

Nebo ne?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. července 2019 11:16

razorblade když musíš, tak musis

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2019 11:16

viktorka_od splavu to je dtto v hospodě, uřvaný děti nebo pes, to je jedno, já zastávám názor ten, že nesmí prostě ani minimálně obtěžovat okolí, zejména hlukem, fyzický kontakt pokládám za samozřejmě vyloučený..nebejvá to zvykem

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 24. července 2019 11:22
Reakce na jinx:

razorblade doraz do prahy, pujdem na panaka:-) ja ti taky fandim

​jooo, na panaka jsem zrala. Jsem taky zvazovala, ze se na hlavaku zpumprlikuju weizenbier, ale nehodlam snizovat svuj majestat. Nejak to s nima dokopu. Ted na autobusaku jsou uz velky hrdinky, protoze odsud je autobus odveze do Cz...

a diky vsem za podporu, bude to jeste narocnych 5 hodin do Phy a 2 do HK

Offline continuity
Avatar
33594 příspěvků moje polička 24. července 2019 11:24

viktorka_od splavu ja vzala deti poprve do prace az do teto aktualni, mame tady k tomu vyhrazenou kancelar/detsky koutek, kde jsou hracky, telka a elektricke piano

A vsichni jim tady delali pomysleni: vytiskli vstupni karticky, sefova jim donesla darek,  asistentka je vzala na nanuka (to se obzvlaste povedlo: zrovna priserne zlobily, kdyz jim to prisla rict)

V jidelne jim chutnalo, v kavovaru mame naslehane mleko a k snidani palacinky.... nastesti musi chodit do skoly, jinak by se tady nechali z fleku zamestnat. 

Po tomto zazitku si zasadne beru radsi homeoffice, ale v ten den jsem tady potrebovala byt fyzicky. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 24. července 2019 11:27

Sweet Potato nevim. ja deti nesnasim

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 24. července 2019 11:27

razorblade Jste statečná, že jste to vydržela tak dlouho. A až emoce opadnou, tak si to s mamkou třeba nějak vysvětlíte, třeba byla krom ohledů k té známé prostě taky unavená a nechtělo se jí někde několik hodin chodit...

PotrefenáhusaMně přijde, že když bouchne ten mírumilovnej typ, tak to většinou stojí za to, ais právě proot, jak se to v něm dlouho střádá. Navíc jak na to okolí od něj není zvyklí, tak to bere o dost hůř, to je aspoň můj případ.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 24. července 2019 11:29

razorblade tlapkam a sem rozhodně na tvý straně

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 24. července 2019 11:52

razorblade zase, co tě nezabije tě posílí - pokud tě to naučí nedělat poskoka proti své vůli a poslat otravy do háje v slušne ale nekompromisně hned první den a jet si v klidu po svém, tak to se ti bude mockrát hodit

Offline continuity
Avatar
33594 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:02

SunEclipse ono je to fakt nejlepsi resit z kratsi cesty. Letos mne to asi ceka taky

Muz nabidl kamaradovi, co jezdi sam s klukem spolucestu. Ten si nezitim nabrnkl mladou babu a ta na uz vymyskela program na dva dny ze 17 tak za 15% celeho rozpoctu. On ji to chce doprat, tak s nama oba ruzne cvici a manipuluji

Offline Karja
Avatar
35793 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:04

andulka01 Joo, lituju te a ty rodice taky ale! To je rozsirenej nesvar prazdninovyho provozu skolek. Ja to nadhodila u nas, ze jako by skolka mela slapat I pres prazdniny, proste jedna trida zachovat, pul ucitelek a prazdniny jen treba dva tri tydny. No ty bezdetny na me koukali jak na debila, ze je prece normalni, ze skolka o prazdbinach neni. No tak urcite. Tim nechci nacinat dalsi tema, jen si stezuju taky na ty bezdetny chlapy, co sedej u nas v zastupitelstvu a fakt nechapou rodinny potreby typu hriste!

Online Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:05

razorblade uplne ta chapem. Ja takto buchnut neviem aj ked niekedy by na to bolo dovodov. Skor sapotom trapim nirkde v ustrani a posobim zamracene. 

Raz som bola tiez na dobolenkr s takou partiou co ma zavolali aj s mljkmi detmi  detmi vtedy cca 12 a 13. Muz nemohol tak som bola rada . Nikdy viac. Skupinka pila cele dni vonku pred chata i prinesene pivo, hrali karty a s prestavkami letali na plazi. Ziadba zmrzlina, vecere vonku, vylet. Vsade som chodilalen ja s detmi a po par dnoch som zacvytila slova ako fiflena, namyslena fajnovka, rozhadzovacna. Nevraveli zo nne ale o mne. Nemali sme ako odist skor tak smd hned rano vyrazali prec a vracali sa na noc. Po prichode domov som sa rozplakala. Kamaratka ktora to spiskala prisla ku mne domov potom a vysvetlila mi ze ju to mrzi ale nemohla trhnut partiu s ktorymi takto travi dovolenky kazdy rok a nyslela ze sa prisposobim a budem rada. 

No kamaratsvo  nacas utrpelo ake uz davno je to v pohode. Len dovolenky netravim so ziadnou partiou ale bud s muzom, alebo deckami ale o s tromi kamaratkami. 

Obdivujem ta za odvahu sa takto prejavit ( az na tie silne slova) 

Offline Karja
Avatar
35793 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:06

razorblade Husty! Mam pocit, ze z tehle dovolene chceme vedet vic, kde jste byli? A tak jako muzes si rict, ze nejste nijak sprizneni a nemusis je uz videt;-))))' PS.: Nesnasim lidi, co nedekujou a neprosi!!!!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:14

Emeraldvidim,ze by mohlo byt jeste hur. 

Tak jeste, ze se to muzi zlepsilo. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. července 2019 12:15

razorblade husty nic si nevycitej. :-)