Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 23. července 2019 20:21

Mohučanka Teeda, my ted nemame zadne vnitrni dvere a jako doufam, ze dyl nez na dva dny to nebude....ven, to si neumim predstavit, to vam bude furt nekdo hlidat'

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 23. července 2019 20:40

Myrtila jo, do baráku. Naštěstí stihli udělat jenom takovou dirku, no kocour by neprolez, než je dostihla ta zpráva od výrobce dveří. V obýváku nám postavili asi metr za inkriminovanou zdí takovou přepážku ze silného igelitu v dřevěném rámu, aby se neprášilo tak moc. Pak do té dirky nacpali části zámkové dlažby, aby neprofukovalo, jako nikdo tam nevleze, ono to nebylo snadné ani se sbíječkou, ale máme obývák propojený s kuchyní a ta je teď prakticky nepoužitelná. O vířícím prachu nemluvě. No, zítra přijde náš stavební dozor, počítám, že firmu sprdne. 

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 23. července 2019 20:41

Zarinya na hrozný a častý migrény jsem trpěla už od dětství. Neurologové vyzkoušeli téměř vše s nevalným výsledkem. Před časem jsem musela kvůli jinému zdrav. problému začít pravidelně užívat lék a ten mi překvapivě jako vedlejší účinek výrazně tlumí migrény. Tak aspoň nějaký benefit z toho mám. Moc tě lituju, pořád si to živě pamatuju. Snad už je ti líp.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 23. července 2019 20:42

Karja no, je to "nepříjemné"...

Ale tak hlavně že jsme zdraví...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. července 2019 21:25

crazydaisy uz je pryc zas je krasne na sveteA urcite k tomu dopomohla i Karja

od detstvi???to musela byt hruza,ja to mam cca od ctyricitky.coz je 5let a uz toho mam plny zuby.Ja trpim i na tu vikendovou....to je taky neco.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. července 2019 21:25

Mohučanka jeste,ze je teplo.alespon.

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 23. července 2019 22:59

Mohučanka Klid, nove schody do patra mely byt do konce cervna, a jestli se stihnou taknekdy behem srpna takze po navratu me bude pravdepodobne cekat uklid prachu, misto klidneho chystani se na decko... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 24. července 2019 09:02

Zarinya migreny jsou strasne strasny, tlapkam moc

Mohučanka u nas zacali rekonstrukci domu tim, ze vybourali diru do zahrady na dvoukridle dvere jako uplne prvni pocin. pak ji zahradili prknama abyla tam dalsi tri mesice:-) akorat jsme v tom nebydleli nastesti, to by neslo. drzim palce at to mate brzy hotovy

ja se dnes malem srazila se sanitkou na krizovatce

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 24. července 2019 10:28

Zarinya Manzel trpel na tu vikendovou-a bylo to fakt co 14 dnu. Sobota v klidu, pulku nedele prozvracel a prolezel. Vyrazne se mu to zlepsilo po operaci oci.Mel 11 dioptrii, diky silne rohovce mu to mohli snizit cca na 1,5. Ted uz ho jen obcas proste jen vic boli hlava. 

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 24. července 2019 10:31

Ruply mi nervy, totalne, nevratne. Byla jsem donucena jet na dovolenou k mori se dvema zenskejma (40 a 16), ktery nemaj zadny zajmy, rozhled, nic neumi, nic je nezajima, nic nechteji poznat. Cely dva tydny se provalely u bazenu. Na dnesek jsme spaly v mnichove a ja je chtela ted na par hodin vytahnout do centra a ony ze ne, ze si sednou na nadrazi a budou cekat na bus. A bohuzel se na jejich stranu postavila moje matka, ktera vzdycky rada cestovala a poznavala. Ale kvuli svy kamosce rekla, ze tam zustane s nima. A mne ruply nervy, takze ze me vylitlo vsechno, co jsem v sobe cele dva tydny, kdy jsem se musela prizpusobovat rozmaruˇ znudenyho sestnactiletyho spratka a jeho maminky, delat jim poskoka a prekladatele na ukor vlastniho pohodli a dustojnosti. Takze se ve vzduchu ocitli pica, negramot, prostacek, otravnej fracek, neschopnej parchant, smrad, kterej mi zkazil dovolenou, pitoma nana, ktera neumi ani kvaknout.

... a vubec mi to neni lito. Jen mi je lito, ze moje matka tim, jak se postavila na jejich stranu, vlastne klesla na jejich uroven lidi, kteri nezdravi, nedekuji, neumi stat na eskalatoru, ukazuji si prstem na pani v hidzabu (tlusteho pana, chlupateho pana, pani na plazi, ktera nema prsa jak dvacitka...), pricemz samy vypadaji zhruba na urovni tohi, jak se chovaji...

ufff

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 24. července 2019 10:35

razorblade to zni jako dobra scena, to bych chtela videt:-)) 

s maminkou se to urcite urovna...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2019 10:36

razorblade já ti fandim, super!

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 24. července 2019 10:41

viktorka_od splavu Mutziputzi no, ja ted sedim na hlavaku, vzteky brecim a mam hodinu na to si koupit listek na vlak do Prahy a jet po svy trase. Zase ale matce nechci nwchat dva kufry...

Offline Aranel
Avatar
4495 příspěvků moje polička 24. července 2019 10:46

razorblade Dva týdny To nevím, kolik bych si musela navézt knih, abych to přežila bez újmy. (A kecy tohohle typu bych nepřežila bez újmy zcela jistě)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. července 2019 10:47

razorblade doraz do prahy, pujdem na panaka:-) ja ti taky fandim

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 24. července 2019 10:48

razorblade Pardon ale Soucítím, ale pobavilo. 

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 24. července 2019 10:51

razorblade Seš hustá a mělas to udělat už po tejdnu, aby sis aspoň kus užila :-) Maminka to pochopí (podle mě spíš nechtěla hrotit situaci), pomož jí s kuframa, s nima se prostě nebav. Akorát se připrav na to, že tě strašně pomluvěj, takový lidi bohužel nemají sebereflexi.

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 24. července 2019 10:54

Kolegové si do práce přes prázdniny berou děti... takže teď tu poletujou tři malý kluci a rozhodně nejsou potichu. Potřebuji se soustředit na práci

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 24. července 2019 10:56
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 24. července 2019 10:58

razorblade seš statecna, 14 dni je fakt inferno! Jako tu picu bych si taky radsi odpustila, ale nekdy se to fakt neda. Ja takhle kdysi v praci servala jednoho kolegu, a to ja jsem fakt celkem mirumilovnej typ, ve kterym se to strada dlouho, nakonec se mi z toho vystupu jeste udelal opar