Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 09:31

Maureen dik za podporu.

 Mne opichala vždy aktuálne viečko, takže anestézia držala super.

Offline Samantha
Avatar
1814 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 09:32

notna a kdyz si ty klice nechal u sebe, jak si predstavoval ze to zvladnes, to ho to nenapadlo? samozrejme ze obcas se neco takoveho muze stat.. ale pokud se to deje opakovane  tak ano, plati co jsem napsala.

​Ale jeho především nenapadlo, že má ty klíče u sebe

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 09:58

barbucha Ježíš  ajo! Asi jak šla Janulik03 do krátkých, tak nějaká asociace  nebo co

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 10:05

rozarka 

V pohodě... krátký mam už léta, a víčka už taky za sebou 

Offline Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 10:07

barbucha hehe, to akože si nás teraz budú mýliť.  Dáme stretko teda

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 10:08

Janulik03 

Nebudou, seš mladší a hezčí! 

Ale stretko bych brala!

Offline Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 10:10

barbucha beriem teda, pri najbližšej príležitosti dáme vínko.

Offline slniecko admin
Avatar
17616 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 10:24

notna a kdyz si ty klice nechal u sebe, jak si predstavoval ze to zvladnes, to ho to nenapadlo? samozrejme ze obcas se neco takoveho muze stat.. ale pokud se to deje opakovane  tak ano, plati co jsem napsala.

​Mne to robieva muž s kľúčami od bytu ...už som ho dokonca párkrát vyšikanovala z roboty domov mi ich vrátiť. On si to fakt neuvedomuje, hoci moje kľúče vyzerajú a hlavne vážia inak (mám ich na zväzku len pár, radšej mám viac zväzkov a beriem si len to, čo potrebujem, kým on má také to klasické kľúčové závažie, asi aby ho neodfúklo). Už som aj rozmýšľala, že si na ne zavesím niečo tak otrasne gýčové, že sa bude hanbiť to vybrať z tašky a že mu tým pádom po párkrátoch dôjde si to lepšie kontrolovať, ale problém je v tom, že také niečo nechcem mať na kľúčoch ani ja .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 10:29

slniecko ja pro svou dusevni pohodu potrebuju mit tyhle veci v poradku. klidne bych si tam navrsila barbinu nebo bych je nosila na krku, udelala deset duplikatu a zamkla do trezoru.. ale vic nez jednou bych bez klicu/auta/atd.. proste nebyla. resit neco takovyho pravidelne v tom nevidim smysl..

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 10:42

Já jsem asi ráda, že lidé kolem mne nejsou dokonalí. Co bych si mezi nima počala?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 10:42

To mi nedělejte tohle!!!

Offline Emi
Avatar
1048 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 11:13

Maureen Jojo, je to zvláštní, ale funguje to a jedno oko jsi už zvládla. Pak napiš, jak vidíš. Palce držím pořád.

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 11:59

slniecko Jo, pamatuju si, jak me jednou zamkl pritel v byte a odspaciroval si pryc. Kdyz jsem chtela odejit do prace a volala jsem mu, tak mi rikal, proc mu jako volam, kdyz vim, ze je u lekare a ze klice ma samozrejme svoje. Noo za dve hodiny prisel domu uz s prosikem, ale furt dobry odejit dyl do prace nez treba na zkousku, jeste si vybral vlastne dobrej den;-).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 12:13

Sweet Potato ja jsem prave hroznej chaotik a zmatkar, takze se snazim do tech situaci nedostavat, mit to vyreseny predem. mit klice na tom stejnym miste atd. jinak bych to vubec nezvladla. a delat to druhym.. no zkus si predstavit kolikrat by ti/dotycnymu to proslo treba v praci. a pokud to teda nedela(s) v praci, tak svym nejblizsim je to ok?

ale asi ziju v nejakym jinym vesmiru zjevne

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 12:21

viktorka_od splavu Zas se přesvědčuju jakej já jsem partner ideál a nejlepší ženuška, mně je všechno jedno, chyby nevidim a nebo dělam, že nevidim, poklad prostě

Online brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 12:22

Mě máti zamkla, když jsem byla na mateřské. Musela jsem vyskočit oknem (zvýšené přízemí), abych se dostala pro klíč v "tajné skrýši" a vypustila ven děti.

Online Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 12:25

 viktorka_od splavu Souhlasím, když se toto stane zřídka, OK, chyby děláme každej, ale pokud má někdo sklony odnášet cizí klíče, zapomínat ráno na večerní dohody, kdo si co vezme, tak by si moh nastavit nějakej systém, jak si to hlídat. 

Offline Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 13:19

Isca hahaha. Moj muž už 30 rokov hladá kluče, telefon,........ vždy tesne pred odchodom. jediné čo som sa naučila, je mat svoje veci na mieste, najlepšie v kabelke 

A tvárim sa že nepočujem čo hladá, lebo zo začiatku som mu to ukázala a ešte som si vypočula že som to určite preložila ked viem kde je to. 

No viem presne kde to má, ale čakám až to nájde, ráno hundre a hladá. Nech, jeho boj  Na klúče máme misku, ked ich tam nedá, jeho problém. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 13:22

Janulik03  chudák s klíčema jsem i já ale aspoň nemrmlám, že mi je někdo někam schoval (kromě zlýho Němce)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 13:43
Reakce na Isca:

 viktorka_od splavu Souhlasím, když se toto stane zřídka, OK, chyby děláme každej, ale pokud má někdo sklony odnášet cizí klíče, zapomínat ráno na večerní dohody, kdo si co vezme, tak by si moh nastavit nějakej systém, jak si to hlídat.