Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline rozarka
Avatar
3981 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:02

barbucha Ty ses do těch změn teda obula! Co to bude do třetice ?  At se to dobře hojí!

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:10

Ztratila jsem sluneční clonu z foťáku a nikde v ČR ji nemají.  

Online MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:17
Reakce na Janulik03:

Takto vyzera clovek ked je marnivy. 

Dokumentujem to kamaratke, aby vedela ako to je. 

​Ja jsem taky marniva, takze predpokladam, ze me to v dohledne dobe ceka - ale ze bych se na to tesila, to se netesim 

At se to dobre hoji 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:24

MP Marge dakujem, dlho som vahala ale minule leto a zapareniny na viecka to pohli

Online Kokoska
Avatar
28333 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:27

Bledule Zkusila bych fotobazary, tam se najde věcí!

Online Kokoska
Avatar
28333 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:31

Janulik03 pche, jednání - černé brýle k tomu novému sestřihu sednou, zatvař se k tomu dostatečně přísně a uvidíš, jak to bude odsejpat!

Offline Katka
Avatar
57 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:43
Reakce na Janulik03:

Katka no tsk to ha verim ze to bude len lepsie, viecka mi viseli ako usi baseta 

Určitě to bude hezké! Ta moje operace se objektivně asi taky povedla, mě asi jenom zaskočila ta změna mimiky, jak jsou na těch víčkách jizvy, tak se prostě pohybují jinak, já to prostě furt vidím i když ostatní asi ne.

Online MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:44
Reakce na Janulik03:

MP Marge dakujem, dlho som vahala ale minule leto a zapareniny na viecka to pohli

​Inu, pro krasu se musi trpet, ale vysledek bude urcite stat za to!!! 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 20:47

Katka super, dakujem 

Online notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 23:18

notna tak zkus na to pohlizet asi takhle: jisteze to nikdo neudela schvalne. ale pokud se ke svemu partnerovi, kor kdyz ma na starost malicky dite, budes chovat ohleduplne, tak budes myslet na to co delas a jak mu to ulehcit, ne zkomplikovat. v tom to je - myslim na druheho. ohanet se spechem je bohuzel akorat sobectvi. (neze bych nemela taky kolikrat maslo na hlave-ale neni to zadna omluva)

​Teda z takové situace vyvodit, že se dotyčný nechová ohleduplně a je to sobectví, tak to je pro mě teda naprosto nepochopitelný myšlení... Sobectví si představuji jinak. Nedávno odjel muž a zapomněl u sebe i klíče od druhé auta, přestože jsme se večer předtím i ráno bavili, kdo si bere jaké auto. Já měla odvézt dítě na hlídání a sama domluvené pracovní schůzky. Nedalo se nic dělat, musela jsem překopat celý den a improvizovat s hlídáním. Že by byl muž neohleduplný sobec mě teda nenapadlo.

Offline rasaNori
Avatar
7736 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 23:52

notna me u tehle situaci totiz spis vzdycky napadne, ze jestli trochu nezvolni, tak ho brzo jebne...

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 05:30

Rano tedaz je minus 10,6 stupna. Nastarovat auto som bola a trochu protestovalo. To ze su tu kopy totalne zmrznuteho snehu a vsade lad uz ani nevnimame. 

Jiná Realita obutie striedam zimne bagance a snehule. A dlhe spacakove bundy. Zima je krasna a studena. 

Offline dzizisketa
Avatar
7467 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 05:47

Všichni jezdí na hory za sněhem, a já pojedu akorát tak do prdele, protože jsem už týden nachcipana jak sviňa a určitě mne to hned tak nepustí. Kdybych aspoň byla pořádně nemocná! 

Offline rozarka
Avatar
3981 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 06:46

dzizisketa Tfuj tfuj tfuj,nemaluj čerta na zed' 

Online notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 07:35

rasaNori Pocit, že mi jebne mám v těchto situacích taky :)

Online Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2019 08:51
Reakce na Emi:

Maureen Všechno nejlepší k narozeninám! A pořád držím palce.

Jak to dneska šlo?

​šlo to dobře,zákrok opravdu nebolí-jen je nepříjemný,jak to tlačí a tahá a jak tak zvláštně vidíš nástroje,jak se přibližují a vznikají do oka..dnes jdu na sundání obvazu a tak uvidím jak uvidímdíky za podporu

Offline barbucha blogger
Avatar
30607 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 08:52
Reakce na rozarka:

barbucha Ty ses do těch změn teda obula! Co to bude do třetice ?  At se to dobře hojí!

​Prosim to ne já, to Janulik03 ! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 08:56

notna a kdyz si ty klice nechal u sebe, jak si predstavoval ze to zvladnes, to ho to nenapadlo? samozrejme ze obcas se neco takoveho muze stat.. ale pokud se to deje opakovane  tak ano, plati co jsem napsala.

Online Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2019 08:56

Janulik03 víčka mám za sebou taky a stojí to za to-za týden po výkonu jsem byla plesat a nikdo nic nepoznaljen tedy samotný výkon ouvej,při druhém víčku už nějak docházelo anestézie...ale co by člověk nevydržel pro parádu??

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 08:58

viktorka_od splavu teda ty tvý soudy mi kolikrát umí zvednout adrenalin