Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Emi
Avatar
1048 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 22:18

Dalia To je ale ještě docela dlouhá doba. Nemáš nějakého dobrého doktora, se kterým bys mohla probrat, co by ti mohlo pomoci? Jestli vitamíny (a jaké a kolik), častější pobyt venku, sluníčko nebo sauna, aromaterapie nebo něco dalšího? Přece jen ty obvyklé rady, jako jsem ti psala, nemusí být teď pro tebe to pravé. 

Online Catherinne
Avatar
9885 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 23:30

Dalia já teda nevím, jak malý syn je, ale nešlo by prostě týden bydlet jinde? Rodice, v nejhorším i hotel?

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 06:45

Dalia Ta rouška + desinfekce,jak radí Renusatko je podle mě velmi účinné,minimalizovat možnost nákazy je základ.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 06:55

Emi Že je to ještě pár týdnů daleko mě jediné uklidňuje. Zatím se držím.

Catherinne Je mu patnáct a jsme sami. (Můj) Táta bydlí celkem daleko a už je dost v letech, nechci ho moc zatěžovat. Se synem bude, až půjdu na operaci.

rozarka Roušku si dnes koupím.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 08:59

Dalia 

Rozkrájej cibuli a nech ji doma působit. Je to to nejmenší, co se dá udělat. A třaba to pomůže. My to teda praktikujem a nic si nepředáváme. Těžko říct, jak by to bylo bez cibule.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 12:53

dynda Nechat ji rozkrájenou třeba na talířku na stole?

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 15:32

Dalia dynda toto by ma zaujimalo,  da sa doma potom vydrzat? Mne sa par krat stalo,  ze ked som sla varit,  nakrajala cibulu,  zrazu musela odbehnut,  cibula ostala nakrajana na dosticke a vratila som sa k tomu napriklad za hodinu alebo aj neskor a cely byt smrdel cibulou,  to sa nedalo.. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 16:30

Koupila jsem tinkturu a rakytníkovou šťávu a už aplikuju. 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 23. ledna 2019 17:10

Dalia 

Rorarka: " Ta rouška + desinfekce,jak radí Renusatko je podle mě velmi účinné,minimalizovat možnost nákazy je základ. "

Ještě bych k té prevenci doporučila častěji větrat a těch roušek si nakup víc, jedna ti dlouho nevydrží a pak pokud bude někdo nemocný, tak se neostýcchej a klidně si ji nasaď.

Držím moc palce, ať ty termíny vyjdou!! (ale moc na to hlavně nemysli ať tě to nestresuje.)

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 11:45

ja bych misto cibule nakapala do hrnce s horkou vodou tea tree oil nebo eukalypt, podle toho, co mam doma, to alespon voni. plus mozno vyzkouset konvicku na proplachovani nosu. ale ja osobne musim preventivne, jak na mne skoci ryma a natecou mi sliznice, tak uz to tim nosem neprotlacim a konci mi to v uchu 

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 17:03

Po pár dňoch oddychu na lyžiach som sa vrátila do práce- roboty na mraky a ešte ako naschvál na mňa niečo lezie.Cítim sa slabá,všetko ma bolí a je mi zima 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 18:44

Dalia 

Ano, nechat nakrájenou. Mám to od nějakého vědce z přednášky, prý ty silice umí zabít i ve vzduchu mikroorganismy. Mně teda vůně cibule doma nevadí, cítit ji z někoho, kdo požil, to zas nemusím.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 19:01

dynda Děkuji, vyzkouším to tedy.  Zatím jsem zdravá. Včera mi bylo trochu divně a myslela jsem, že už to začíná, ale dnes je vše v pořádku. Piju rakytník ve vodě a aplikuju tinkturu Muňa Wira. 

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 20:43

Dnešní odpolední plán byl: Nechat se ostříhat, koupit něco na sebe na zítřejší pohovor a večer si zaběžkovat na Vypichu. 

V poledne mi volali z banky, že mi blokli kartu protože zneužití na internetu. Takže jsem musela na pobočku vybrat. Pak jsem se stavila u Kliera, jestli mě vezmou na střih, prý až za hodinku. No neva, mezitím si koupim košili nebo tak něco... V Tecso Národní mívali takovou trochu námořnickou značku, na kterou jsem dost spoléhala. No tak to samozřejmě zmizelo, místo toho je tam St. Oliver, kterej na každý pruhovaný triko prostě musí plácnout nějakou nevkusnou blejskavou aplikaci! A kdyby jen on, všechno má buď aplikaci, nebo nařasený rukávky nebo prostě nějakou blbost.

Po hodině mě vzali v Klierovi v Quadriu, ale jak... Obě slečny kroutily očima, jako bych byla nějakej póvl, jak je to neba, jak je to hrozný. No nepotřebovat to akutně, tak se otáčim a mizím. Nkonec ta co se mě ujala, stříhala přepečlivě... a předlouho. Slečna možná měla dobrou techniku, ale nulovou fantazii, takže jsem jí musela všechno říkat, krátila mi to asi na čtyřikrát. Nakonec teda celkem spokojenost, až na pár detailů.

Pak jsem z nouze koupila černý slimky a šedomodrý oversized svetr (pohovor není potřeba ve formálním, naopak, jen jsem chtěla něco nového). Takže hoďka a půl skluz, běžky jsem nestihla. 

Jako nic strašnýho, ale prostě nic není tak jednoduchý, jak by mohlo být :-) A ještě k tomu se mi rozvařily nočky v mrkvové polévce, ale na chuti to nic nemění, tak v cajku.

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 21:06

Strašně mě bolej nohy a chci někoho zabít, jo je to těch pár neblahejch hodin v měsíci ženy, vždy to projevuje takhle. Dítě nezabiju, to by mě neuspokojilo, ještě je doma táta, tomu bych mohla jít aspoň vynadat, ale nemám za co, je hrozně fajn! Sakra! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 21:11

Karja 

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 21:15

Karja uf   mozem sa obetovat napisat ti nieco hnusne a ty mi vynadas,  to by nestacilo? 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 21:16

Zarinya Jen se směj, já čekám až přijde domů máma, ale to taky neni ono, vždy mám chuť zabít chlapa a my nemáme ani kocoura abych mu vyčinila, jen kočku! Mámě asi řeknu, že mi nekoupila něco, o co jsem ji poprosila, prostě aspoň trochu ublíženě se zatvářit!

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 21:18

Mrakoplas Ne, to nepomůže, to nebude opravdové, ráda bych napsala někomu, že je debil, ale já se teď s žádnýma debilama vůbec nevídám! Ono to přejde, nohy si jdu namazat francovkou:-D.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 21:20