Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 12:32
Reakce na moninika:

Zu Já jsem nešla ani k doktorovi, hledala jsem na netu, co by mi s tím udělali a max to slepí s druhým prstem nebo vypodložit malou dlahou (doma pomůže třeba špejle od nanuka). Ten můj vypadá celkem rovně, takže jsem to ani nefixovala. Ale bolí to teda jak čert, birkeny s jedním páskem byly jediné boty které jsem dlouho nosila... Ale pak jsem šla tedy i do podpatků v práci.

Ani nevím, jak jsem do toho kolečka kopla a bylo to tam

​Mě to teda bolelo jak čert okamžitě. Stalo se to v neděli, tak jsem několik hodin ledovala, rozhodovala se, jestli jít na pohotovost nebo to nechat být a četla zkušenosti na netu. Nakonec jsem se na pohotovost vydala. Tušila jsem, že to jen lehce zafixují textilní lepenkou (oblepí s vedlejším prstem a objedou nárt), ale zase jsem byla docela zvědavá, jestli je to fakt zlomený. Bylo. Po deseti dnech rentgen a je to ok. Pobolívá furt, ale když vím, to to je normální, hned je to lepší pocit. :-)   A těším se, že příští týdnen vytáhnu už zajímavější boty.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 12:35

Pinot Noir 

A jak dlouho to bolelo/bolí? Mohlas nosit plný boty?

@dynda

Díky.

Online Pinot Noir
Avatar
24483 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 12:37

domenica Bolelo to dost dva týdny, pak ještě když jsem se do toho znovu praštila  Boty jenom některé, nesměly se dotýkat shora, ani být moc do špičky. Takže spíš sportovní obuv. 

Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 14:37

Janulik03 Soucitim. Ja novy jeste ani nemam, protoze mi spiz sezrali nejaci brouci. Takze jsem vsechny mouky musela vyhazet, vlastne jsem vyhazela skoro vsechno . Ted cekam, jestli se nekde nejaky neobjevi, nakupovat budu az bude cisty vzduch. A mam hroznou chut na domaci chleba. 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 15:52

Lamicka to tello ho umorilo. Ale skusam ho ozdravit, uvidim o tri dni.

Offline Pherenike
Avatar
70 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 16:15

Já jsem takhle měla podezření, že jsem si ten malíček zlomila. Bolelo to, oteklo to, ale nějak jsem to neřešila, už se mi to stalo x-krát. Po pár týdnech, kdy to nepřestávalo bolet a bylo to oteklé, jsem si došla na rentgen, ale podle něj tam zlomenina nebyla. Tak nevím, ale od té doby mám ten malíček trochu křivej a někdy to bolí. Je možné, že to samo srostlo a na tom rentgenu to poznat nebylo?

Online Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 17:27

Já si takhle nakopla (nalomila, zlomila) malíček o mini nohu u sedačky. Byla jsem teda fest sprostá, ledovala jsem a byl pátek, já objednaný lidi, takže jsem nikam nešla. Tři týdny jsem chodila v běhacích botech ( a v tom třetím týdnu byla i běhat) a celkově to bylo tak na dva měsìce, než jsem obula slušné boty. A měla jsem děda všechny prsty a půl nártu úplně modrý, fialový, zelený...

Offline tarra
Avatar
285 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 17:38

Teda, to je nějaká prstovonaražená epidemie. Já jsem po něčem podobném asi měsíc, druhý prst vedle malíčku, nákop kamenného schodu v rozběhu, pátek večer. Rozražené do krve, původně jsem myslela, že přijdu i o nehet, dva dny byla nateklá celá noha, pak už jen ten prst, ale fest a fialový. Já jsem teda měla za to, že to zlomené není, jelikož jsem s tím už třetí den přes bolest dokázala pohnout a byl rovný (teda stejně křivý jak původně). Kdyby to nebyl pátek, k dotrorovi bych asi šla, takhle jsem se na to už pak vyflákla. Každopátně zavřené boty jsem na sobě měla poprvé tento týden, už je to dobré, ale stále je to cítit. Ty první 2-3 týdny to byl děs, nevěřila bych, že taková věc může bolet tolik a tak dlouho. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 17:41

Jestli vam ty prsty blbe srostou jako mne, dejte si magnetoterapii - jako novej!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 20:55

dnes den fakt strašnej.

spala jsem tři hodiny, vstávala v pět, v šest do brna, do půl třetí v třicetipěti čekala na žlutém kopci s máti, výsledky špatný, nestihla jsem pohřeb, který jsem tak nějak chtěla a potřebovala stihnout, protože jsem se chtěla rozloučit, a teď je něco blbě a nedaří se mi dokončit zásadní transakce, které jsem měla provést za kolegyni na dovolené. sorry všem, potřebuju to aspoň vypsat.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 20:58

Jiná Realita to by chtělo kapku něčeho silnějšího, vyspat se na to a zítra bude nový, snad o něco lepší den...

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 20:58

Hele, jestli tu ty zlomený prsty chytim před dovolenou, tak si mě nepřejte!

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 21:00

Jiná Realita Soucítím a tlapkám.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 21:00

viktorka_od splavu dala jsem si hruškový džus 

Online Pinot Noir
Avatar
24483 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 21:00
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 21:01

Jiná Realita pokud to bylo na zapití lexaurinu, tak dobrý:-)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 21:31
Reakce na Sweet Potato:

Hele, jestli tu ty zlomený prsty chytim před dovolenou, tak si mě nepřejte!

​Hele, ale chodit se s tím dá. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 21:34

Jiná Realita 

Snad to vypsání se z toho malinko pomohlo, pak to vyspání... a zítra je nový den, snad o hodně lepší. 

Offline MP Marge
Avatar
5747 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 04:47
Reakce na Pherenike:

Já jsem takhle měla podezření, že jsem si ten malíček zlomila. Bolelo to, oteklo to, ale nějak jsem to neřešila, už se mi to stalo x-krát. Po pár týdnech, kdy to nepřestávalo bolet a bylo to oteklé, jsem si došla na rentgen, ale podle něj tam zlomenina nebyla. Tak nevím, ale od té doby mám ten malíček trochu křivej a někdy to bolí. Je možné, že to samo srostlo a na tom rentgenu to poznat nebylo?

​Mne bylo pred nekolika lety receno na chirurgii, ze to mozne je. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 09:35

domenica 

Závidím ti ten zlomenej malíček.

Ve čtvrtek jsem dorazila domů v podivným stavu - bolely mě záda, hlava, zimnicí mi naskakovala husí kůže  a v noci mnou naopak začala lomcovat horečka  

Jsem totálně mrtvá... sedět u pc nevydržím jak mě berou ty záda, a když si lehnu k noťasu, okamžitě usínám!

Jen doufám, že to není nic nakažlivýho