Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 10:00

barbucha 

snad to není ten pavouk z Tety 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 10:04

domenica 

No jo vidiš to! Hned v pondělí se nechám nabrat... štípanec už teda zmizel a flek kolem nebyl, ale souvislost by se mohla najít. Ještě žes mi to připomněla 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 10:16

Jiná Realita Já jsem si sem šla postěžovat, že mě navzdory veškerýmu cvičení, životosprávě a tak vůbec chytly záda, že zas nevím, jak si sednou/lehnout/stoupnout, ale proti vám slabý odvar, to není ani odvar, to je homeopatickej čaj.

Tak soucítím a potlapkávám a přeju sílu, ať to i dál zvládáte.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 10:20

Zina no prosím.. koukám,ze cvičit nebo necvicit nakonec vyjde nastejno 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 10:37

Dadoo :-D. To si ve chvílích, jako je tahle, říkám taky, ale pravda je, že díky cvičení se to s touhle intenzitou dostaví, tak 1-2x za rok, bez něj by to bylo mnohem, mnohem horší.

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 11:42
Reakce na Pherenike:

Já jsem takhle měla podezření, že jsem si ten malíček zlomila. Bolelo to, oteklo to, ale nějak jsem to neřešila, už se mi to stalo x-krát. Po pár týdnech, kdy to nepřestávalo bolet a bylo to oteklé, jsem si došla na rentgen, ale podle něj tam zlomenina nebyla. Tak nevím, ale od té doby mám ten malíček trochu křivej a někdy to bolí. Je možné, že to samo srostlo a na tom rentgenu to poznat nebylo?

​Áno, možné to je. Ja som takto chodila so zlomeným členkom pol roka, lebo mi to na pohotovosti vyhodnotili ako natiahnutú šľachu a až po polroku, keď mi to znova rengenovali u ortopéda, tak ten skonštatoval, že je to nielen zlomené, ale tým, že to neošetrili, tak sa mi to posunulo tak, že to celkom nezrástlo. Problémy s tou nohou mám dodnes.

Vraj niekedy nie je fraktúru vidieť cez hematóm, ale kruci, keď niekto robí tieto veci, tak by ho hádam mohlo napadnúť, že keď sa jeden rachne tak,že si zlomí kosť, tak nejaký ten hematóm by sa tam tiež mohol objaviť......

Apropó, keď sme pritom, dávam do pľacu dve pätové ostrohy na jednej nohe (hej, na tej) spolu s nepodareným obstrekom...

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 12:39

Mě už pár týdnů bolí bederní páteř a už jsem tak daleko, že jsem si dokonce stáhla z netu nějaké cviky.

Tak ještě pár týdnů a snad začnu cvičit.

Jo a ještě krční páteř.

Offline Pherenike
Avatar
70 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 12:58

MP Marge slniecko jako tušila jsem to, že když ten prst mám šejdrem a trochu vy padá permanentně otekle, že to asi nebylo jen tak samo sebou. Jen mi nešlo do hlavy, že by to na tom rentgenu nebylo vidět. A jako na potvoru, když si ukopnu prst, tak je to vždyky ten inkriminovaný malíček...

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 14:27

Pherenike daj si to ešte niekde kuknúť, mne to potom slušný ortopéd dal dohromady, nejaké lieky (už si nepamätám ako sa volali) + magnetoterapia.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 16:59

Já a němčina   Mein Gott! 

Offline Karja
Avatar
35853 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 17:08

Chci jit ven a nemam co na sebe:-/. Vsechno je takovy divny.

Online razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 17:38

barbucha nerikala jsi, ze te onehda neco kouslo?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 19:41

Zina  Já jsem měla kolikrát strašný bolesti zad. Občas už se mi i stávalo, že jsem ráno musela mít u postele Brufen a dát si ho ráno, abych vstala. Prostě žádné svaly, nikdy jsem necvičila, snad naposledy na základce. Od doby co cvičím se mi to nikdy nestalo. Hlavně si myslím, že nejvíc mi pomohl SM systém, což je speciálně na páteř. Téměř na nulu se mi omezily i migrény. Z mého pohledu to dobré je. O tom, že to poznám u pacientek 70-90 let jsem tady už psala mockrát, takže jak píše Zina, bez cvičení by mohlo být hůř. A pokud  Dadoo najdou osteoporózu, tak léky jsou pouze malý doplněk léčby, nejdůležitější je pohyb. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 18. srpna 2018 19:48

Zmoklo mi prádlo, hodně prádla. Nějak mě totiž nenapadlo, že by  snad ještě někdy mohlo pršet. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 19:57

Kora Soucitim. Mne se dnes (nevim jak) do bile vyvarky pripletlo syte ruzovy tilko

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 19:57

Kora no, obstojnej slejvák to byl! 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46065 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:00

Ounz ha, tak já jsem dnes opětovně prokázala schopnost vyvolat na nebi mrak ve chvíli, kdy přijdu na koupaliště. ovšem i přesto, že předpověď tvrdila že i zmoknem, tak daleko jsem to nedotáhla:-(((

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:15

viktorka_od splavu Mrak na nic, když stejně bylo 33.  Tady už nepršelo víc než 3 týdny a předtím nic moc. Pochybuju, že ještě někdy bude. Jedině snad umýt okna. 

Offline RoSa
Avatar
8216 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:18

Renusatko 

SM systém?   ... To bude asi něco jinýho než to, co mě napadá...

můžeš dát odkaz?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46065 příspěvků moje polička 18. srpna 2018 20:19

Renusatko náhodou ale poprvé asi po půl roce mi bylo zima! (voda 27)