Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 16. srpna 2018 21:38

Dadoo Auuu, tak teď chápu tu bolest. Ovšem nenapadlo by mě, že ti při té konkrétní akci mohlo prasknout žebro. Ať jsi brzo fit 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 16. srpna 2018 21:41

Garfie Statečná holka. S takovým přístupem bude v pohodě .

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 16. srpna 2018 21:53

whiskas jinx Díky moc!! :-)

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 16. srpna 2018 22:53

Od momentu zlomení malíčku na noze uplynulo deset dní. Včerejší kontrola ok, lepím správně, vše se spravilo jak má... že to stále pobolívá (chvílemi hodně) je prý normální. A bude to pobolívat klidně ještě tak další čtyři týdny. Jediný moje boty jsou teď žabky a variace na žabky. Vzhledem k tomu, že normálně nosím střední a vyšší podpatky, mi to až úplně nevyhovuje... a na to si stěžuju. Ale jenom trochu. Jsou horší věci. A jsem ráda, že když už to musí být, že je to v létě. Takže je to skoro příspěvek do vlákna "Co vás dnes potěšilo".

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 16. srpna 2018 23:16

Garfie babuľka malá. Skoré uzdravenie prajem!

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 06:52

Garfie prajem dcérke skoré uzdravenie

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 09:08

Zomrel mi kvások. 

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 09:11

Jako já věděla, že mé oblíbené šaty, které mám hned ve třech barevných provedeních, jsou celkem krátké, ale že jsou až TAK krátké, jak jsem je zahlédla poránu ve výloze, to jsem teda netušila.

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 09:13

dzizisketa zrána sa výkladom a zrkadlovým plochám, kde by som sa mohla náááhodou zazrieť, vyhýbam veľkým oblúkom. Určite to nebude také. 

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 09:14

dzizisketa Zakřivená výloha, určitě. 

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 09:14

domenica Soucítím, taky mám zlomený malíček. Už je to tedy třetí týden a bolí to znatelně míň, takže fakt bude časem jenom líp. Ale že se mi povede si ho zlomit o nákupní vozík, by mě teda nenapadlo

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 10:05

moninika a ten malíček se dá sám nějak zafixovat nebo se dává nějaká sádra?

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 10:11

moninika domenica 

Teda ženský! Jsem se zrovna chtěla zeptat, jak se zlomí malíček na noze. Přeju vám, ať to rychle přebolí. Moje osobní zkušenost, ne teda se zlomeninou, je taková, že když se něco má hojit XXX týdnů, tak to těch XXX týdnů fakt bolelo, ale pak to zas úplně přestalo jak mávnutím proutku. Tak ať to uteče.

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 10:19

Zu Já jsem nešla ani k doktorovi, hledala jsem na netu, co by mi s tím udělali a max to slepí s druhým prstem nebo vypodložit malou dlahou (doma pomůže třeba špejle od nanuka). Ten můj vypadá celkem rovně, takže jsem to ani nefixovala. Ale bolí to teda jak čert, birkeny s jedním páskem byly jediné boty které jsem dlouho nosila... Ale pak jsem šla tedy i do podpatků v práci.

Ani nevím, jak jsem do toho kolečka kopla a bylo to tam

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 10:22

dynda Normálně jsem vezla nákupní vozík s jídlem (kdyby to byly aspoň hadry ), asi byl nějaký špatný, trošku ujížděl do strany a těžký byl pekelně a nějak mi asi nevyšel krok, fakt nevím jak se mi to podařilo a trochu jsem se kopla do kolečka. V prvním okamžiku to ani moc nebolelo, začlo to až po chvíli.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 10:56

moninika 

Takže bacha na těžko ovladatelné košíky, píšu si...

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 10:58

Garfie Držím palce vám oběma! Dcera je fakt dobrá...

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 11:21

dynda Ano, od té doby tuto činnost bezvýhradně přenechávám manželovi. Tehdy jsem to za něj na chvilku vzala

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 12:22
Reakce na moninika:

domenica Soucítím, taky mám zlomený malíček. Už je to tedy třetí týden a bolí to znatelně míň, takže fakt bude časem jenom líp. Ale že se mi povede si ho zlomit o nákupní vozík, by mě teda nenapadlo

​Ha, tak to máš náskok. Nákupní vozík, taky dobrý. Já doma, naboso, pospíchám a ve zúženém prostoru se můj malíček potká s rozvážně vykračujícím synem, resp. s jeho domácí obuví. Asi blbý úhel a rychlost...

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 12:28

domenica Nedávno jsem si takhle zlomila druhý prst na noze (ukazováček?) o křeslo, když jsme blbli se synem. Dočetla jsem se na internetu, že když je rovný, nic s tím doktoři nedělají, tak jsem si ho taky přilepila k tomu vedle a bylo. Ale bolest to byla pekelná a hlavně si člověk připadá jak největší idiot