Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 08. května 2018 12:48

barbucha preboha,to je strašné dúfam,že bude čoskoro v poriadku.A bez celoživotnej traumy zo psov,aj keď to bude asi veľmi ťažké.

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 08. května 2018 12:51

barbucha Kristepane, to je strašný 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. května 2018 12:59

pecka Pinot Noir 

Je to děs! Na příjmu se prej zcela vážně ptali, jestli s sebou nemá ten zbytek tváře  A utěšovali ji, že je dobře, že jí aspoň není teprve třeba dvacet! Je starší než já, tak jako že už nepotřebuje honit chlapy 

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 08. května 2018 13:04

barbucha To je její pes? Víš, jak se to stalo? Tohle je moje noční můra 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. května 2018 13:23

Pinot Noir 

Ne, nějakej místní, prej už pověstnej, a páníček údajně taky nic moc. Že mu eště dávala nějakej pamlsek (sama má psa, tentokrát nebyl s ní) a von po ní pak skočil.

Samozřejmě že tenhle staford chodí zásadně na volno, už si na něj lidi stěžovali. Vesnice u Prahy, kde i malí haranti si choděj sami ke hřišti pro zmrzlinu... no, tak kamarádka svoje vnoučata už pouštět zcela jistě nebude.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. května 2018 13:29

barbucha To je hrozné, na nás včera takisto vybehol na voľno pustený pes, až potom som si všimla že ho len pániček vypustil z dvora lebo sa mu nechcelo venčiť(to je tu taká móda, nechcú mať koblihy na záhrade, pustia psa na ulici na voľno a je im to jedno) no a skočil do Percyho ten najprv že hra a tak no vzala som ich na ruky a utekala pred psom, po ceste som okríkla majiteľa a ten len zahundral a krvi by sa mi vtedy nedorezali. Klepala som sa ešte aj doma. A je mi jedno že psy sa na ruky neberú, proste si ich nenechám roztrhať keď sa nevedia byť.

Je mi ľúto kamarátky, teraz bude potrebovať hlavne psychickú podporu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. května 2018 13:33

paktofonika 

U nás na volno lítaj hlavně ty největší hyeny!!   Jít s Otíčkem na procházku je každej den vo nervy...

No nic, vyvenčím ho a pojedu do toho špitálu.

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 08. května 2018 13:40

viktorka_od splavu maso v omacce, tak jak to tam ma. 

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 08. května 2018 14:10

barbucha toto má vždy vytočí na maximum.Ich majitelia su v pohode,lebo ich psom sa nič nestane,no človek s menším psom nevie,či ratovať psa alebo seba.U nás v parku tabule "pohyb psov na voľno zakázaný" a všade sa na teba vyrúti nejaký.

paktofonika ja ťa chápem...som nútená robiť to iste,lebo v Lilinom prípade stačí zahnanie labkou a počítali by sme kosti.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. května 2018 14:45

pecka No ako ja to nerobím skoro nikdy, len fakt teraz bol ten pes agresívny, mala som čo robiť ich oboch uniesť ale adrenalín urobil svoje. Ako to tu niekto radil že nechať psy aby si to vyriešili sami to funguje možno u väčších plemien prípadne rovnocenných plemien. Toto bol podľa mňa kríženec nejakej dogy, siahal mi nad kolená. 

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 08. května 2018 14:52

paktofonika ja to tiež nerobím,ak je pes podobnej veľkosti alebo pes,s ktorým sa uz stretla.No keď sa na nás navoľno rúti niečo,pred čím mám sama rešpekt, príp. strach,vtedy áno.

Predvčerom sa stretla s kamoškinim vlčiakom a pohoda.

Každopádne je mi ľúto kamarátky barbucha,je to hrozné.

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 08. května 2018 17:18

barbucha Paneboze, to je strasny, at se kamaradka brzy zahoji (na tele i na dusi)! A doufam, ze vi, komu ten pes patri a nahlasila to policii. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. května 2018 18:29

Já bych mimo vyhrazený místa volný pobíhání psů nekompromisně zakázala, na mě už se kolikrát řítila vobluda a za ní v závěsu majitel Nebojtééé von je hodnééééj! Jo houby!

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. května 2018 18:54

Setare 

Nahlásila, ale patrně to nebude mít žádnej efekt - vzhledem k tomu (jak jsem se dneska dozvěděla), že se s tím debilem už rok soudí jedna slečna, kterou jeho miláček připravil nejen o kus tváře, ale i o oko Neuvěřitelný!! 

Bylo by na místě uctivě poděkovat naší ctěný Pomáhat a chránit - čokla už měli dávno zabavit a utratit!

Kamarádka to bere celkem v klidu, projevila akorát lehkou obavu, jestli nebude vypadat jako dvojče mladýho Klause, tak aby si je nepletli 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. května 2018 18:58

barbucha No čokla zabaviť a utratiť. Chudák pes nemôže za to že má debila majiteľa, a nič mu nezbráni si kúpiť psa ďalšieho az neho mať ďalšiu agresívnu obludu. Zavrieť majiteľa, napáliť poriadnu pokutu že sa z toho nespamätá.

Mňa mierne znervózňuje žena so psom ktorá býva neďaleko. Pes bol nevychovaný, trhal sa, štekal, ťahal no a dlhšie som ju nevidela a minulý týždeň pes okolo nej cupkal celý smutný no a jasné, v ruke ovládač a na krku elektrický obojok, len sa na nás pozrel a už mačkala ako o život. Toto ma fakt sere, hlupani by som najradšej ten obojok nasadila a mačkala že by sa z toho nespamätala, ježiš jak mňa toto sere 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. května 2018 19:08

Jinak cestou v tramvaji taky luxusní zážitek - po pár stanicích těsně vedle mě něco s žuchnutím dosedlo, div ne mně na klín... hodlala jsem to zpražit přísným pohledem, ale celkem rychle jsem zalitovala: tvor v černý kraťoučký minisukni a černejch silonkách, černým upnutým triku - z jehož rukávů ovšem trčely mohutný chlupatý lopaty. Ještě ke všemu s přerostlejma špinavejma nehtama na obřích prstech. To vše korunováno chemlonovou blond parukou. Na nohách slušivé kotníkové křusky ve velikosti tak padesát a víc... Rozvalovalo se to, hezky nožku přes nožku... já se krčila vedle jak oukropeček, abych to nepopudila a nezačalo mě to těma obrovskejma pazourama škrtit  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. května 2018 19:26

barbucha asi treti pohlavi

mno, presne z techhle duvodu celkem rozumim snaham o regulaci chovu nekterych plemen - mit debil jezevcika, slo by maximalne o lytko..

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. května 2018 20:18

viktorka_od splavu 

Třetí, čtvrtý, pátý pohlaví 

No já se taky rozčilovala že by ty vobludy měli zakázat... přítomný kámošky synek argumentoval tím, že chudák pejsek za blbýho pána nemůže, to jsem se rozkatila ještě víc - když se na mě bude sápat jorkšír nebo i ten buldoček a podobný potvůrky, tak se jen posupně zasměju! Ale hyena zvíci telete mi prostě ukousne ruku... jako tady žádná výchova nepomůže, každej pes je jen pes a jako takovýmu může rupnout v palici i naprosto vydrezurovanýmu a nikdy nevíš, kdy se tak stane!

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 08. května 2018 20:27

barbucha Kamarádky je mi líto, ale když je ten čokl a jeho majitel vyhlášený duo, co lidi vede k touze s hyenou se bratříčkovat?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. května 2018 20:33

barbucha No predpokladám že myslíte amstafa to sú väčšinou vyhlásené hyeny. Ako väčšinou sa podobných plemien nezastávam ale nemyslím si že pes s vhodnými predkami a s dobrým majiteľom a vedením bude hrýzť a netvoriť všetkých naokolo. Zodpovednosť má vždy človek, pes mal byť na vodítku, mal mať náhubok, mal byť pod kontrolou a je jedno či je to agresivny špic ktorý ma kedysi pohrýzol do lýtka a nechcel pustiť a držal ako blázon a bolelo to alebo vlčiak, doberman, doga...No môžme zakázať všetkých v kohútiku nad 50 cm pretože ňuňu čivava a ňuňu buldoček. Dobroty sa cudzím okoloidúcim psom nedávajú.