Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 20:17

Mirka jejda, na Picolinos jsem teď měla zálusk. Dej vědět prosím.

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 20:23

A jedna aktuální stížnost.
Když je někdo línej se objednat ke kadeřníkovi a honí to na poslední chvíli a pak se s barvou na hlavě zakecá na Parfumanii, tak se pak nesmí divit že má na hlavě zářivě žlutou barvu... žádnej heřmánek.
Takže až uvidíte příštích pár týdnů blbku se šátkem na hlavě, nelitujte ji, není nemocná, jenom prostě blbá 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 02:39

@andulka01 Mozna je ted na case naucit se kupovat ten fialovej sampon ci balzam:-D. Takze nejjednodussi, jit pro fialovej balzam, DM, Rossmann, Teta - znacka swiss, nazev silver cca 70-80 Kc:-D. To das!

Online Miru
Avatar
13875 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 05:31

andulka01 

...já mám vyzkoušný obyč šampon Schauma na šedivé vlasy(modrofialový flakon s šedivou paní a pánem).

Zkusila jsem kde co - Matrix,L´Oreal Professionnel, Matuschka, Wella i Schwarzkopf Professional, a prd, Velebnosti. Ten obyč je nejlepší/nejúčinnější. A stojí cca 40,- kč.

(někdy ho nechávám ho na mokrých vlasech pár minut a pak smyju, jindy jím vlasy jen umyju)

A pak je super toto tužidlo. Bezkonkurenční na platinový odstín vlasů:

(Kupuji u své kadeřnice.)

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 07:09

Stezuju si na nepremejslejici deti...prijela jsem do Pardubic k doktorovi a protoze probiha nejaky posledni zvoneni nebo co, na zastavce stali dva teenageri s octovou vodou a nevim proc jim to prislo jako skvelej napad, celou me postrikali. Podotykam cos kolektivni saty, kozena bunda, kabelka - vsechno od octovy vody. Takze sedim u doktora, smrdim na celou cekarnu a v takhle mam jit vecer jeste do divadla. A jsem zvedava, jaky fleky mi vyzere ten ocet. Jsem nepricetna, toho kluka sem servala, ale proste nechapu, jak tohle muze nekomu prijit normalni

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 07:11

711990 Dík za upozornění, do práce vyrážim obezřetnější

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 07:50

711990 To je nejaká tradícia s tým octom alebo čo? Každopádne potlapkávam, bola by som nasraná rovnako ako ty. Dúfam že šaty to prežijú.

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 07:53

paktofonika ja prave nic takovyho nepamatuju, tak asi novinka. nebo jeste bych mozna pochopila ze to po sobe budou strikat ve skole, ale pockat na zastavce a dat sprchu cizim lidem...

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 07:55
Reakce na paktofonika:

711990 To je nejaká tradícia s tým octom alebo čo? Každopádne potlapkávam, bola by som nasraná rovnako ako ty. Dúfam že šaty to prežijú.

​Poslední zvonění. Končí střední školu, různě se převlékají a mají voňavky a octovky a vybírají peníze, které se potom propijí. My jsme teda na nikoho nestříkali a myslím, že i teď jim profesoři domlouvají, že se to nedělá  Ale tento týden jezdím do práce jinudy a dneska jsem potřebovala pěšky, tak už po mě šli, díkybohu přijel autobus. Sice nemám nic extra na sobě, ale celý den v práci sedět v něčem smradlavém? 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 07:59

711990 Zu Aha, no keď som bola na strednej ja (neviem ako je to teraz) tak sme išli s tablom, po ceste sme vyberali peniaze, cigarety... čo prišlo ale po nikom sme nič nestriekali ani si nespomínam že by sa to niekde inde robilo. No dosť blbý zvyk. To lacnú voňavku by som ešte dala, aj otcovu vôňu mam rada ale smrdieť tak celý deň v práci, u lekára alebo v divadle? 

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 08:58

paktofonika no přesně... já jsem teda ještě o rok nebo dva starší než ty, už si ani nepamatuju, jak spolužáci, ale já s kamarádkou jsme měly tužku na oči a rtěnku a tomu, kdo chtěl, jsme na ruku nebo na tvář nakreslily srdíčko... Ale fakt jsem ráno viděla, jak maj stříkací pistole a voňavky a jímala mě hrůza 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 10:02

My na posledním zvonění měli razítka, šminky, různý hrozný voňavky a i octovou vodu, ale lilo se to jen na mladší spolužáky, hlavně prváky. Po Praze jsme s tím nechodili a když šel někdo v okolí školy "musel" nám pod "pohrůžkou" dát drobný. Ale nikoho jsme takhle nezlili, ono je možný že tyhle drsnosti se spíš dělaj pod vlivem alkoholu...

Jo a ještě jsme se originálně stylizovali do vojáků

A měla jsem pocit, že je to minimálně v Praze běžná gymplácká a střdoškolská tradice, která se dělá před svaťákem. Nenapadlo by mě, že to někoho může překvapit.

Online Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 10:47

Kristepane to čo je za tradícia? Mňa teda postriekať vodou nejaký pubertiak, lebo žobrú peniaze, tak ako som inokedy mierumilovná , asi by som ruku neudržala a jednu mu rovno vylepila. Normálne ma to rozohnilo. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 10:47

Prave jsem na zastavce potkala mladou maminku s dvema holcickama a mela uz slusne vybarveneho moncla pres oko. Porad na musim myslet, jestli jsem se treba nemela zajimat, nabidnout pomoc, nevim...

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 11:22

Janulik03 ale no tak. Žebrat je trochu silný slovo ne? Ani není důvod k rozohnění, to co provedli paní výše je  moc, ale jinak je to třeba razítko na ruku, stříknutí na ruku mimo oblečení. Zase to není stádo hovad. Ten nadhled, ten nadhled! 

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 11:31

ice ja nejak nevim, nadhled by tam byl, pokud by me poprosili o penize a ja jim je nechtela dat...ale zlejt nekoho jen tak? To je takovy ubohy. To nedokazou odhadnout, na koho si to muzou dovolit?

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 11:34

ice My jsem taky vodu cákali jen na mladší spolužáky, po městě jsme chodili, ale nepřišlo mi, že by parta středoškoláků v kostýmech se zvonečkama někomu vadila, naopak se smáli a ptali se, kde máme kasičku. Průvod maškar o masopustu taky snad nikoho nepohorší a nebere se to tak, že ten chlap v masce medvěda, co nese kasičku, žebrá.
Jako jasný, parta zmaštěných teenagerů, co by mě zlila, by mě asi taky vyhodily z konceptu, ale to jsem na vlasntí kůži nikdy nezažila.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 11:35

ice dneska se maturuje ve dvaceti, to nejsou zadni pubertaci. kostymy a zebrani beru, ostatni ne a znicit mi obleceni uvazovala bych o stiznosti.

Online Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 11:35
Reakce na 711990:

ice ja nejak nevim, nadhled by tam byl, pokud by me poprosili o penize a ja jim je nechtela dat...ale zlejt nekoho jen tak? To je takovy ubohy. To nedokazou odhadnout, na koho si to muzou dovolit?

​Myslím, že dokážou. Na týpka, který by jim dal po tlamě, by si nic lít nedovolili. 

Online Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 11:36

ice nemám nadhlad dnes , no. Som čítala že ju obliali. Tak bolo to vyjadrenie k tomuto prípadu. Uznávam, žobrať je silné slovo, beriem späť. To tie emocie. To vieš, som žena v istých rokoch.

a seriozna