Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 12:10

Mne decko po porode odviezli a vozili na začiatku iba na kojenie a aká som bola v pohode. Vyspala som sa, to potom doma začal až záhul. Pre mňa to je taký bonus, že sa o decko stará zo začiatku niekto iný a ja možem spať.

Online Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 12:33

Online Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 12:35

V tomhle byl náš vnuk.

Nevím proč mi to nešlo napsat k fotce.

Offline Garfie
Avatar
24035 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 13:10

Janulik03 To jsem zažila u druhého, dítě si nechali v nemocnici, mě poslali domů, starší si odvezla tchýně...a já místo plánovaného záhulu měla doma veget  U prvního bych se z té situace asi zhroutila, ale u druhého jsem si to spíš užila, nemocnici mám blízko, chodit jsem za ním mohla kdy se mi zachtělo a mezitím jsem si odpočinula, dodělala resty v práci a všechno přichystala, protože se narodil trochu dřív a já neměla ani vypráno! :-)

Online Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 13:12

Garfie noo tak tam by som mierne rozhodená asi bola. A myslím, že každá si ten odpočinok može dopriať. 

Offline Garfie
Avatar
24035 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 13:28

Janulik03 Tak ono to v tu chvíli není moc příjemné, s odstupem se o tom vtipkuje dobře :-) Ale malý měl naštěstí jen malé potíže, nebylo to nic fatálního. A sestřičky tam byly úžasné, jednou jsem nemohla spát, popadla mě nějaká úzkost a přijela jsem za ním někdy lehce před půlnocí a ony s tím neměly vůbec žádný problém. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 13:28
Reakce na Janulik03:

Mne decko po porode odviezli a vozili na začiatku iba na kojenie a aká som bola v pohode. Vyspala som sa, to potom doma začal až záhul. Pre mňa to je taký bonus, že sa o decko stará zo začiatku niekto iný a ja možem spať.

​Ty seš můj člověk  Já byla zvyklá že mimino odnesou čímž budu mít svatej pokoj, ale dost mě zaskočili - pravděpodobně v revolučním nadšení (mladý pán se narodil 25.11.´89) nám haranty nechali napořád, odnášeli je jen na chvilku asi na přebalení  A prosimpěkně s maminou v posteli!! Nebyly žádný vozítka... Asi si chudáci mysleli, jak nám konečně dopřejou - taky že jo, čtyři dny jsem se nevyspala 

Online Janulik03
Avatar
16734 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 13:34

barbucha tak to ma minulo, našťastie. Ale tak ja som nikdy nebola matka roka a podľa dnešným merítok by ma možno aj zatvorili. v Norsku teda by mi decko odobrali určite.

Doteraz sa smejeme, ked naši mladí po narodení syna boli opatrní teda na veľa vecí. Na slovensko ked prišli, vždy kupovali detské čaje a podobné blbinky, lebo tam sa to nevedie. A ked mal malý 3 roky a išli domov zas, tak José bol niečo na malého nahnevaný lebo neposlúchal a že ho rovno po prekročení hranic pleskol so slovami "Tak a už možem". 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 14:00

A už mi to leze na nervy - jsme skutečně národ největších zlodějů a je nutno s námi podle toho zacházet?!

Jdu z trhu, nesu si kopr a kapustu. Cestou vlezu do sámošky (pro smetanu na koprovku ) a hlásím u pokladen: Kapustu a kopr mám z trhu!

Vložím obé do košíku, obejdu regály, přidám smetanu a pár drobností a vracím se ke kase, kde vykládám zde zakoupené zboží. Baba markuje, markuje... s obligátním finálním štěknutím: "Všechno?!!" Já souhlasím, a vtom se baba vztyčí jak kobra, ukazováček zabodne směrem k mýmu košíku: "Ha?!"

Sděluju bábě, že jsem to hned při příchodu hlásila... ta se otočí ke kolegyni (půl metru vzdálený) a řve: "Máňo! Hlásila tady pani tu kapustu?!" Máňa na to, že jo... ale to už na mě čumí celá fronta a možná vykukujou i lidi zpoza regálů!

Se fakt pominu. Nikde jinde se mi nestalo, že by prodavačka nevěřila mýmu slovu (nebo to aspoň nepředstírala).  

No nic, bábu jsem pochválila, jak je ostražitá, páč takhle by se na kapustě jistě chtěl obohatit kdekdo! 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 14:07

barbucha nevím, jestli největších zlodějů, ale velkých zlodějů nepochybně ano. bohužel.

kolegu okradli včera. sousedovi ukradli nedávno traktor. nám dřevo. ve firmě momemtálně postrádáme například několik chladicích elementů do chladicích krabic.

Offline Sweet Potato
Avatar
34886 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 14:24

barbucha Já vím, že to je strašně nepříjemný, když se to stane tobě (mně), ale asi se jim nejde divit. A jo, kdyby pak řekla promiňte, to víte, předpis, asi by se to sneslo líp.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 14:38

Sweet Potato 

No právě, bába eště ke všemu štěkala jak domovnice, který jsem šlápla na vytřený schody  Ale stejně, tohle podezřívání zákazníků, nahlížení do košíku a nedejbože do tašek (!!) je naše specialita, to se fakt jinde nevidí.

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 16:41

barbucha Ano, jsme. Při placení v Ikea jsem se otočila od tašky s nakoupeným zbožím a za tu chvilenku mi z té tašky někdo čórnul velký dřevěný rozdělovač na příbory. TVL půlka krámu to musela vidět a nic.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 16:43

barbucha no, kdyz se v praci z kuchynky ztraci houbicky na nadobi.. (1,50 kc/ks) uplne to chapu. akorat by se meli chovat slusne, to v kazdym pripade

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 17:16

andulka01 

Třeba si ti lidé mysleli, že dotyčný/á patří k tobě a chce ti jen pomoct s nákupem  Ale nevím, co bych dělala, někoho přistihnout s rukou v mý tašce...

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 17:20

barbucha Kdybych přistihla, přesně vím co bych dělala . Jenže nepřistihla.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 17:28

Stěžuju si, že jsem si dnes vzala nové boty, koupené před rokem, ušla jsem v nich cca 500 metrů a rozpadla se jim podrážka. Jestli mě vyhodí s reklamací, tak to byly moje nejdražší boty v přepočtu na jeden krok.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 18:25

Mirka 

Tak záruční doba dva roky platí i pro boty, ne?

Ovšem oni jsou schopný tvrdit, že se v nich nesmí chodit...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 19:02

barbucha Zítra je chci odnést do obchodu. Jsem zvědavá, jak dopadnu. Značka Picolinos, pohodlné,

chjo.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 19:08

Mirka 

Tak dej vědět, jak to dopadlo. Držím palce!