Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 18:32

999 Mám se co učit. Já i kdybych umírala, tak si neřeknu a...umřu.

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 19:37

0zero7 Jestli jsem to správně pochopila, tak to není ten původní Jesus Christ, ale nějaká obnovená verze tak 10 roků zpátky.

Původního mám taky na kazetě, já ji snad někde vyštrachám.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 19:45

brrr Aha, tak to bude ono, diky, ja se neorientuju od te SPiraly. ALe zklamalo me to teda, protoze tehdy to predstaveni bylo paradni a fakt na me udelalo dojem. Taky pujdu do kazety a mrknu se jestli origo ceskej soundtrack neni na spotify. Ten ma obsazeni cajk. Myslim, ze nam Jezise zpival Barta, ale zaboha si nemuzu vzpomenout, kdo byl Jidas. Bylo to all inclusive, Basikova, Brichta, Cok atd. Bozi.

Online Sweet Potato
Avatar
34840 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 19:47

brrr Nevím, jaká byla verze deset roků zpátky, pamatuju tu prapůvodní a pak jednu tak před 15-20 roky, ale ta současná, která na plakátech drze láká na ta původní jména, po kterých tam v reálu pak není ani stopy, je strašná, strašná, strašná

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 19:58

0zero7 Ježíše zpíval Střihavka a Bárta byl Pilát, bylo to úžasné představení  Ale pochopitelně byly i alternace, v jedné z nich byl asi Bárta Ježíš. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 20:12

0zero7 

Cha, takhle jsem byla kdysi taky zklamaná, resp. podobně zklamaná: měli jsme doma původní nahrávku Jesus Christ ještě s Ianem Gillanem, to byl teda nářez! 

A až teprve potom jsem viděla film, to se nedalo vůbec srovnat, takovej vodvar. Já se těšila jak malý děcko, a vono tam něco jen tak kvíkalo 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 20:22

Emi Aha, no fakt jsme meli Jezise Bartu, bozi byl. Ted se teda zamyslim, jestli nebyl Jezis Strihavka a Barta pak Jidas, toho on alternoval urcite. No super to bylo, tak jako tak. Me na puvodni verzi malicko irituje obsazeni Jezise, pac takovej pasiv, zpivat teda umi (myslim AJ film). Zas je proto asi vybranej spravne a je to spis asi neco co me na predloze irituje obecne. Ale vcera jsem koukala a ty barberelly tanecni s parukama a 70 leta kostymy, jak to rozbalej na konci, to je bozi!!!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 20:23

barbucha no taky z nej mam dojem, ze n=knika, by potreboval doslova trochu nakopnout do zadnice. Ti jeho nohslehove teda lepsi, ALe ti vsichni ti tanecnici na konci, to je dobry ne?

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 20:27

0zero7 

No, já na muzikály moc nejsem a na tanečky už vůbec ne, mně šlo spíš o tu muziku... ale jasně že to bylo celkem dobře udělaný. Však sedmdesátky, s tím člověk musí počítat. Jen mě mrzelo, že z tý původní grupy tam zůstala jen Yvonne Elliman, to bylo prostě málo!

Online 999
Avatar
17585 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 22:06

Luna Já tohle slyšela od spousty lidí...Už to aspoň víš, a pokud se nedej bože se dostaneš do podobné situace, uděláš strašnou scénu :-).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 22:08

999 scénu umím udělat kvůli dětem. vyzkoušeno v praxi. sama bych asi dopadla jako Luna 

Offline Magráta
Avatar
7773 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 15:30

0zero7 mám to na CD v obsazení Ježíš - Střihavka a Jidáš - Bárta a je to absolutně super ... viděla jsem i novou verzi, kde zpíval Ježíše nějakej kluk se slabým hláskem a Jidáše Noid... Prostě původní verze je původní verze

Offline andulka01
Avatar
10710 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 19:06

No když to tu čtu, tak jsem vážně ráda, že jsem byla taky ve Spirále ještě když to byl opravdu hvězdný a skvěle udělaný muzikál. Od té doby jsem na žádném dalším muzikále nebyla a ani nebudu, neb mi všechno ostatní připadá jako několikrát recy shit.
Loni jsem byla na večítku na jedné nejmenované lodi, jejíž kapitán když se ožere, tak pouští JENOM české muzikály. V kombinaci s přítomností maniodepresivního ožralého Genzera to byl vskutku šílený zážitek.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 21:09

Mutziputzi 

Bodejť. Správná mamina má bejt vorvaná jak samice, nečesaná nemytá, v teplákách, a mohla by možná i kapku smrdět  

Jinak totiž hrozí podezření, že ten nejvyšší životní zážitek, takto porod, není nadlidský výkon, za kterej se dotyčný bohyni musej všichni do smrti klanět...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 21:14

barbucha Shrnulas to za mě

Offline Gatita
Avatar
7165 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 21:28
Reakce na barbucha:

Mutziputzi 

Bodejť. Správná mamina má bejt vorvaná jak samice, nečesaná nemytá, v teplákách, a mohla by možná i kapku smrdět  

Jinak totiž hrozí podezření, že ten nejvyšší životní zážitek, takto porod, není nadlidský výkon, za kterej se dotyčný bohyni musej všichni do smrti klanět...

​tak jako maloktera vypada takhle skvele,kdyz jde ze spitalu, ty chuvy a kadernik on-site delaj svoje:)  ale popravde kate zeru,fakt se mi libi, a dela rozeni dobry promo,narozdil od tech " zaslouzilych".

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 21:49

Moje švagrová si třeba v době, kdy už měla porodní bolesti, v klidu myla a fénovala vlasy. Když jsem ji viděla asi 4 hodiny po porodu, tak už byla načesaná, namalovaná a malou přivezla do návštěvní místnosti. Tak i některé "běžné" ženy to zvládají. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 22:23

Renusatko tak já jsem manželovi ještě udělala svačinu s sebou:D (kterou samozřejmě nechal doma:-) a pak bych bývala jela taky dom mnohem radši, jenže to se u nás nesmí. poprvé to teda bylo horší, to jsem vypadala jak smrt ještě pár dní. potřetí už bych si to možná střihla v té brázdě

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 22:54

Mutziputzi nadmatky, které se nechají fotit s nahatýma prsama na porodním sále a pak to zveřejní  tyhle důry jsou postrachem lidstva, protože se dle tvé teorie již bohužel rozmnožily.