Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 20:09

Pavlena Jj, dětská v Brně. No já můžu být ráda, že se mladýmu stal úraz ve všední den v pracovní době. To jsme byli na řadě za 10 minut. Čekat tam s ním v tom stavu třeba dvě hodiny, to bych já nedala psychicky, když nevíš co mu je. A neumím si představit, jak by to zvládl on, když taky nemohl pořádně ani sedět. Když jsem to dnes viděla, jeden doktor na tolik polámaných dětí, tak mi bylo fakt blbě. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 20:15

Renusatko to už snad ani není možný... doufám že odteď už budete všichni příštích padesát let zdraví jak řípy!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 20:19

viktorka_od splavu U toho mladšího jsem koukala, že jsme tam byli už po sedmé s úrazem . Naposledy teda 2011.

Online Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 21:19

Renusatko Uff tedy. Mě kdysi jedna brněnská matka radila, že když je potřeba ORL pohotovost, tak s dítětem jet rozhodně k Sv.Anně, že jsou milejší i rychlejší.. Tak uvažuji, co by se stalo, kdyby člověk přistál s dítětem (s úrazem) v úrazovce? Vyhodili by ho? Myslím, že horší, než to, co jste viděli, by to asi nebylo...

Offline brrr
Avatar
10000 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 21:37

Pinot Noir Lidi nezdraví, z každých deseti, co na nás v práci volají, jich pozdraví tak jeden, max. dva. Kolikrát i za plot vlezou, onehdy jsem se dozvěděla, že tam přece nemáme ceduli se zákazem vstupu. To jeden nepochopí

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 22:14

Pavlena Nevím, jak velké dítě měla dotyčná, ale u malého dítěte bych se obávala, že nebude možné jo ošetřit, že tam nejsou na děti zařízení. A mile bych je taky nečekala. Já tam jednou byla na pohotovosti a byli hodně nepříjemní, že tam nepatřím.

S dětskou nemocnici mám bohužel bohaté zkusenosti a čekání jsme si tam užili taky dost. Ale tipují, že mají odhad, co si můžou dovolit, protože jsem zažila situace, kdy brali přednostně právě příchozí z recepce nebo i běželi naproti, či přicházeli další lekari.

Online Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 22:19

notna tak dokazu si predstavit, ze pokud by mi tam kolabovalo dite dohryzene od psa a vypadalo by to na nekolik hodin cekani, tak by mi byl jejich odhad, co si muzou dovolit, asi pekne u... 

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 22. dubna 2018 22:29

Pavlena Tomuto jsem nebyla účastna, tak se k tomu nemůžu vyjadrit. Samozřejmě je možné, že to tak bylo. Já psala právě o opakované zkušenosti, kdy akutní případy měly přednost a jednali okamžitě. Já bych malyms dítětem jinam než do dětské na pohotovost nejela. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 06:19

ja bych hlavne pri horsim urazu volala sanitku. jednak dostane dite prvni osetreni hned, a pak prednostne berou prave z te sanity

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 09:36

viktorka_od splavu Přesně tak, i v tom případě pokousání bych tu sanitku zavolala.  Sestra  viděla a zalepila jen část, která byla vidět, zbytek byl pod kraťasama a to neviděl nikdo. Tak těžko doktor posoudí závažnost něčeho, co nevidí a pokud je neveze sanitka, tak vychází jen z toho, co rodiče nahlásí na recepci. Myslím byli i sami překvapení, když ji položili. 

notna Taky bych jinam než do dětské nejela, Pavlena Netuším, jestli je potom brali nějak dřív, ale těch 20 minut tam seděli a před nima šli rodiče  s kojencem, tak asi po pádu a kluk s vyvrtnutým kotníkem. Holka jim pěkně upadala do šoku. I syn mi říkal, že na ni celou noc myslel, jak asi dopadla. V každém případě vypadala rozhodně z celé čekárny nejhůř. 

Offline 999
Avatar
17544 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 16:58

Renusatko V případě pokousané holčičky bych udělala strašnou scénu, aby ji ihned vzali. Použila jsem to jen několikrát v životě a pokaždé to fungovalo. Jednou i kvůli sobě, začala mi otékat ruka pod sádrou a strašně to bolelo, opravdu jsem šílela bolestí.Byl pátek a v noci na chirurgické ambulanci sloužil urolog, který mi rovnou řekl, že mám vydržet do pondělí, že neví, co by mi s tím udělal. Když jsem se ptala, kdo má příslužbu, tak prý pan primář, ale nesmějí ho budit... Scéna, která následovala se ani nedá popsat, primáře vzbudili, když přišel, byl šíleně nasranej. Ale když mi sundal sádru a viděl počínající nekrózy, tak se začaly dít věci. Kdybych neuděla scénu, možná by mi tu ruku v pondělí nezachránili.

Offline Černá kočka
Avatar
1315 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 17:40

Já jsem čekala na traumatologii několik hodin kvůli úderu do hlavy, nebyla jsem teda v přímém ohrožení, ale asi vyčerpáním a stresem jsem se tam po  třech hodinách v čekárně  složila na zem a to jsem pak byla v ordinaci asi do 30 sekund (to není rada, jak si urychlit ošetření).

Offline Černá kočka
Avatar
1315 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 17:54

A taky mám story s odeslání balíku COS.

Pokus číslo 1: balík musím zaplatit jinak to prý nejde. Když jsem říkala, že už to v minulosti šlo, tak mi paní řekla ať příjdu druhý den, že tam bude paní vedoucí

Pokus číslo 2: na poštu jsem dorazila s tím kódem, který tu někdo psal, na začátku stejný scénář jako u pokusu číslo 1 i když jsem jim  řekla, že prý se to odesílá s kódem 0268. Potom paní zavolala vedoucí a ta na to, že to určitě nejde a že to takhle nikdo nemohl odeslat.  Já sama jsem takhle balík už odesílala (na té samé poště) a bez problémů.

Tak jsem paní vedoucí poprosila jestli by nemohla zavolat někam na ředitelství a poradit se, že už jsem tady s balíkem podruhé a chtěla bych to vyřešit, na to mi řekla, že nikam volat nebude, ale že mi teda balík vezme, ale musím jí na sebe nechat kontakt a v případě, že jim to systém vrátí jako špatně odeslanou zásilku, tak to pošta té pracovnici, která to odesílala strhne z platu a já jim to tam budu muset jít potom  zaplatit. To jsem odmítla, protože tohle bylo obsahem i stylem jakým na mě mluvila něco mezi vydíráním a vyhrožováním.

Zatím to dopadlo tak, že jsem psala na infolinku České pošty, aby mi řekli jestli se dá zásilka s COS štítkem bezplatně odeslat a případně jak. A čekám na odpověď. Jsem se tedy ČP dotázala i na to, jestli je pravda to, že ČP strhává svým zaměstnancům špatně odeslané zásilky z platu, tak uvidím, jestli se k tomu vyjádří, na tohle odpověď spíš nečekám.

Offline Sweet Potato
Avatar
34799 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 18:14

Černá kočka Jak to tu tak čtu, můžu být vlastně ráda, že můj balík z COS jim iniciativně vrátilo samo DPD jako prý nedoručitelný!

Offline Černá kočka
Avatar
1315 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 18:19

Sweet Potato

No sama jsem zvědavá jak to dopadne už proto, že bych si v COS ještě někdy ráda něco objednala a tyhle tanečky kolem toho, jestli se balík podaří odeslat nebo ne když to náhodou nesedne.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 20:41

Černá kočka já bych ev. použila to co mi psali na infomailu z COS - tj. poslala bych na vlastní náklady a ofotila jim účet a poslala k proplacení, psali poslat tím nejlevnějším způsobem a mailem poslat foto stvrzenky

jinak už mi teda vrátili peníze, takže "hoď to do pytle" zafungovalo

Offline Černá kočka
Avatar
1315 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 22:14

viktorka_od splavu Děkuju, to jsem právě četla a mám to jako záložní variantu, když mi pošta buď neodpoví vůbec nebo napíšou, že to odeslat opravdu nejde i když se to evidentně už párkrát povedlo.

Offline 999
Avatar
17544 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 22:30

Černá kočka Já už to tady párkrát psala, ale fakt to není problém. Nacpala jsem věci do původního pytlíku, dovnitř dala tu vyplněnou vratku(ofotila jsem si ji), na pytlík oblepený izolepou nalepila tu jejich samolepku a dala na poštu. Nic jsem neplatilla, za 14 dní od dnech přišel potvrzující e- mail a do dalších dvou dní peníze. Nemůžeš zkusit jinou poštu?

Offline Černá kočka
Avatar
1315 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 22:45

999 Takhle přesně jsem to posílala minule (na té samé pobočce, kde jsou teď problémy), jinou poštu můžu zkusit samozřejmě taky. Tohle je asi o konkrétních lidech než o celé České poště. Děkuju za podporu.

Teď se mi tam líbí strašně moc šatů, většinou černých a to jsem si ještě minulý rok myslela, že jedny černé šaty stačí.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 06:09

Jiná Realita Ja docitam strasne moc pozadu a porad chci nekomu odepisovat, ale drzim se, Protoze uz se to urcite posunulo o mile dal. Ale ty mi nedas jak pises o lisu na cesnek. Zasadni je lisovat ve slupce. Klidne I jen pulku. Vysprtnes a je to cisty (se to jeste umeje, samo) a nej lis ma ikea. Bez nej ani ranu