"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 11:55

999 No je to asi alchymie trochu. Fakt je, že současný kolo mi před lety dal táta, dvoumetrovej chlap, a strašně mě z delší jízdy bolí za krkem, jak jsem natažená k řidítkům. Jako dlouho mě nenapadlo, že by to mohlo být nevhodnou ergonomií kola, spíš jsem to sváděla na osobní trable s páteří.

Karja hm, asi jako když jsem kupovala mobil, tak kámoš říkal totéž - do pěti je jedno, co si koupíš :D . Fajn, dík.

Ostatní též díky, já zvážím ten sníženej dámskej rám. Prostě se mi víc líbí vyšší, ale zase těch kol je jak šafránu, co to mají Hlavně půjdu tedy do cyklo prodejny trochu osvícenější! Skvělé.

Vtipný, jak se tady míchají vlasy a kola, páč zrovna "zpodhelmy" je účes hrozě krásnej.
Helma bude další téma, přiznávám, že ji doteď nemám, ale letos už bez ní nevyjedu. Konečně se ve mně probudila nějaká odpovědnost za vlastní spodinu lebeční. 

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 13:53

Luna S tim vodchazim ja a nechci to, chci to mit vzdycky vzadu kratsi, ale mam to vzdycky ,, na paze,, tomu rikam.:-).

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 14:56

Gellnerova Tak ještě já se přidám s tipem. Mám tohle a nedám na něj dopustit.

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 16:06

Kdyz uz jsou tu vsechny cyklistky, poradte prosim nekdo helmu, nejlip nejakou velmi slusivou. A nejlip vhodnou i na brusle a pripadne lyzovani. Vsechny ty aktivity provozuji obcas a velmi rekreacne. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 16:09

Pavlena Ja mám takúto bo v tej klasickej cyklistickej vyzerám ako žaluď. Ešte som na hlavu nespadla takže neviem čo vydrží a dúfam že to ani nezistím. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 16:30

brrr 

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 16:37

whiskas Fakt jo? Mám pocit, že lidí s kolem Pells jsem viděla možná míň než pět (a to počítám i naše obludy) a přitom to moje je tááák úžasné

Offline Sweet Potato
Avatar
34887 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 16:47

Gellnerova A já kopu za Meridu

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 17:03

brrr Fakt . Je to už tedy poněkud starší model (Phantom Elite), ale slouží výborně, jsem s ním spokojená a tak nemám důvod ho měnit. 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 17:03

Sweet Potato A nejlepčí je,že každá máte jiný kolo, který je úplně nej!! Fakt, to je život!

No a koukala jsem na helmy, to budu vypadat jako úplnej pitomeček, fakt.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 17:06

Gellnerova No tie helmy to je boj, ja som si skúsila asi 15 a možno aj viac, bola som v troch obchodoch než som konečne objavila takú v ktorej nevyzerám ako blbec. A tie značky to majú akosi divne očíslované, čo ma od jednej značky M tlačilo, od druhej mi bolo veľké, u tretej veľkosť fajn ale tak nejak celkovo nie na moju hlavu. Je to boj :D

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 19:29

whiskas Aale prosim te po ranu, po ranu to nema dobry temer nikdo. Spis po praci treba, to nemuze byt tak spatny, zaklad mas dobrej, zmrsenej strih je na prd, ale nic neresitelnyho. Strihnout na mikado a srovnat to bych se nebala, sluselo by ti to a stejne si to rano upravujes a foukas, svazane vlasy asi nenosis, takze by se ti nepridelala prace navic.

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 19:39

paktofonika jojojo, to je presne typ helmy, co se mi zda prijatelny. Klasick cyklo je pro me fakt neprijatelna.  

Prosim o znacku, nebo link..

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 19:41

Karja Zmršenej střih to není, to bych kadeřnici křivdila a nasazovala jí psí hlavu a to nechci . Byla to spíše stížnost na mé vlasy a na jejich chování. Ale když se mi to rozleželo v hlavě, tak je pravda, že bych si neměla stěžovat, protože existují i horší a problematičtější porosty. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 19:50

Pavlena Je to značka Uvex. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 19:52

whiskas No presne, čo ja by som dala za tvoje vlasy. Tuším ale že už sme to tu dávnejšie riešili, vtedy si bola tiež nešťastná že ťa ostrihala blbo. Je to stále tá istá kaderníčka? Veď v Prahe musíš mať toľko možností, neverím že sa nenájde kaderníctvo kde by ti poradili. Nepíšem že ostrihali pretože tvoje vlasy nemusia byť typ na taký účes ale to už by ti mal vedieť poradiť kaderník že čo s tým. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 19:57

whiskas Mám momentálně tentýž problém. Nestíhala jsem jet ke Catherinne, šla jsem jinam a ... Strávím tím hromadu času a výsledkem je stejně Jarka Metelka  

Offline Tak Betty
Avatar
5013 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 20:04

Pinot Noir 

Já jsem si říkala, že máš jiný střih.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 21:00

Pinot Noir Ale zas máš výhodu, že ti krátké vlasy sluší . Doroste to a příští střih už bude podle tvých představ. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 21:02

paktofonika No, já se obávám, když o tom tak přemýšlím, že problém není u kadeřnic, ale u mě  (ale alespoň to uznávám). Mám vždy určitá očekávání a představy a zřejmě mi nedochází, že z mého typu vlasů nejde každý účes a hlavně, že to, co vidím na fotce, je vždy foceno po úpravě a ne vstala a šla, takže si to asi příliš idealizuji.