"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Ounz
Avatar
19845 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 22:20
Reakce na Karja:

Jś je neměla, ale myslím, že už je tu nékdo chválil..

Offline Garfie
Avatar
23991 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 23:33

Uff, děkuju všem za pomoc!! :-) Mám všechno, kódy, vykrajovátka, otevřenou knihovnu a otevřený kufr, můžu jít klídně spát!! :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33764 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 03:03
Reakce na rozarka:

nevím, jestli jsi z Prahy, ale v Husovce je speciální obchod s čokoládou, dá se objednat i po internetu a maj tam takový provařený, krásně zabalený čokolády jako Rococo, Amedei nebo Bonnat. Maj tam i Jordi's (nezkoušela) nebo Ajalu.

Nebo kousek od Husovky, v Liliový a na Betlémským náměstí, je čokoládovna Červená židle, kde prodávaj svoji čokoládu (chutnala mi s černým pepřem))), taky maj eshop. 

Offline stes
Avatar
7380 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 07:22

Potřebuji koupit ...a teď už začíná "blbý" dotaz...herní konzoli či co do televize ...např. stojí před tv a děláte jakože lyžujete a na tv sjezdař pěkně vymetá branky, hrajete pohybem tenis......fakt nevím jak se to přesně jmenuje a tudíž nevím co a kde mají, kvalita, reference. Takže prosím radu, tipy, doporučení. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24543 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 07:33
Reakce na stes:

Xbox Kinect. Zkušenosti kromě nějakého vyzkoušení na veletrzích apod. nemám.

Offline stes
Avatar
7380 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 08:15
Reakce na Pinot Noir:

Bezva. Díky moc

Offline rozarka
Avatar
3983 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 08:26

Dík všem za nasměrování na čokoládu. Akorát tu Marabou v české Ikee neseženu,jak jsem zjistila a cítím se tím poškozena .Tak jsem se těšila. Nicméně zadaný úkol splním a z nabídky si udělám radost něčím taky.

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 08:37
Reakce na stes:

XBox (Sony) nebo Wii (Nintendo). XBox je bezovladačový, řídíš ho jen pohyby těla. Má jednu zlomyslnou vlastnost - velice často se aktualizuje a trvá mu to fakt dlouho.

Offline stes
Avatar
7380 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 08:42
Reakce na Sweet Potato:

Díky. 

Offline Candance
Avatar
5353 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 08:48
Reakce na Sweet Potato:

Nintendo Wii se rovnez hraje pohybem vlastniho tela?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 08:51
Reakce na Sweet Potato:

ja se vzdycky muzi smeju u tech windowsich automatickych aktualizaci co na pul hodiny zasekaji notebook, chces rict ze to ma i konzole? a nejde to vypnout?

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 08:52
Reakce na Candance:

Já myslím, že tam právě musíš něco držet.

Offline baltik
Avatar
4439 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 10:21

dekuji za tip na asos na batohy, teenezerka vyresena :)

ale jeste nemam zadny napad na hracku nebo proste neco pro radost (mimo obleceni) pro desetiletou druhou neter? prosim, nemate napad?

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 10:23
Reakce na Candance:

ten máme my. buď musíš mať v ruke ovládač, alebo stáť na podložke.

Offline OliveOyl
Avatar
1713 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 11:45
Reakce na Candance:

Jak psala Slniečko, wii s ovladačem. Ale wii je už asi zastaralý model, na který se nesežene moc her. Nejnovější je myslím switch, taky se hraje s něčím v ruce a dá se na tom hrát i mimo domov (asi jenom omezeně).

Offline Candance
Avatar
5353 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 13:05

aha, dekuji

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 13:38

Prosím pěkně, jak sedí velikosti Massimo Dutti? Porovnáním UK, US a IT velikostí bych měla být XXS horní část těla a XS spodní. To jako fakt..? Dle cm by mělo sedět spíše XS. To mám za velikost pro panenky (a to nejsem)!

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 14:03
Reakce na stes:

No, ten Xbox bych možná ještě zvážila, Kinect (= pohybový snímač k Xboxu) zrovna teď v říjnu přestal Microsoft úplně vyrábět, slepá vývojová větev. Koupit to ještě půjde, ale nový hry už na to moc vycházet nebudou a kdoví, jak to pak bude s podporou. 

Totéž Nintendo Wii, to vyšlo snad v r. 2006, takže už je fakt starý (prodává se to vlastně ještě...? :) ). Ale zas nebývalo vůbec drahý, takže na občasný zablbnutí asi v pohodě.

Nejlíp z toho podle mě vychází Sony PlayStation s kamerkou a Move ovladačema (kamerka i ovladače se prodávají zvlášť, jsou kompatibilní s PS3 a PS4).  Blbý teda je, že ze všech tří možností je to nejdražší volba. Ale kdybyste si pořídili PS4 a chtěli pak někdy ještě upgradeovat, využijete ty ovladače i pro virtuální realitu... :)

Taky hodně záleží, co chcete hrát, jestli jen nějaký sporty, tanec a pod., tak to vyšlo na všechny pohybový konzole, blbý by bylo třeba koupit Xbox někomu, kdo touží hrát Mario Kart, co je exkluzivně na Nintendu... a tak, no. 

Sweet Potato Prý Xbox (Sony), no ale fuj teda!! :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 14:35
Reakce na Karoleena:

VR helmu mame, asi spis do priznani patri, ze jsem se dosun neodvazila potopit mezi zraloky, v kleci, to je sileny

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 14:39
Reakce na Mutziputzi:

:) Já mám zas problém s pobytem ve vesmíru, myslím, že už su celkem otrkaná, ale z těch nekonečných kosmických hlubin je mi trochu šoufl úplně pokaždé...