"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline dzizisketa
Avatar
7454 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 16:48
Reakce na Zina:

Zajímavé, mně akorát ve třiceti začaly chutnat syrečky, to naštěstí až tak do peněz neleze

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 16:56

prosim vás, daj se na amazonu nějak dopředu vyselektovat prodejci, co neposílaj do Čech, než mi praskne žilka???

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 17:00
Reakce na Zina:

Noo..ehm..jo 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 17:03
Reakce na dzizisketa:

Náhodou, ty taky za posledních pár let výrazně podražily!

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 17:11
Reakce na Zina:

Nebudeš muset. Namedvědíš na Parfumánii. (Což teda taky kapku leze do peněz, ehm, ale ta spousta malých radostí! Teď třeba objevuji Bal d'Afrique, ach)

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 17:21
Reakce na Potrefenáhusa:

prosim vás, daj se na amazonu nějak dopředu vyselektovat prodejci, co neposílaj do Čech, než mi praskne žilka???

Netvrdím, že to nejde, ale ja som na to za dva roky nakupovania neprišla... a tiež som zažila nejeden záchvat zlosti, keď mi to až po vložení do košíka a ďalších dvoch potvrdzovacích krokoch hlási, že mi tú vec na konkrétnu adresu nepošlú...  

Online Fakirka
Avatar
2108 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 18:06

Tak mi dneska odpověděli z the ordinary. Jestli to dobře chápu, tak transakce nebyla dokončena, protože jsem měla chybu ve fakturační adrese. Mám zadat novou adresu....takže asi neodešly ani prachy, orotože mi navrhují platbu PayPalem. Chtěla jsem sem pro jistotu zkopírovat celou odpověď, ale nějak to nejde. Snad jsem tomu porozumněla správně, v angličtině nejsem zrovna kovaná...a to se ještě k tomu začínám učit řecky

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 18:50

No ze jo,kdyby se to aspon ukázalo driv...

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 19:38
Reakce na Potrefenáhusa:

Wanda von Dunajew nám se to teda ukazuje hned na výrobku, jste přihlášené už při hledání? uznávám, že je to blbá otázka, ale přišlo by mi divné, že mně to funguje a vám ne (amazon německý)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 19:58
Reakce na MaeGandal:

u věcí většinou jo, ale u knih, co se nakupujou u jiných prodejců než je amazon, většinou ne

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 20:02
Reakce na MaeGandal:

Prihlásená som, no... niekedy sa fakt stane, že mi to ukáže už na stránke s výrobkom, ale asi keď majú združených viacero predajcov pod jedným záznamom, tak to systém nevie vyfiltrovať. Nakupujem teda takmer výhradne knihy.

Amun
Avatar
05. zaří 2017 20:17

urgentne poradte. Jake pocasi Praha? Predpoved 21 stupnu mi prijde vazne dobra, ale kazdy mi rika, ze je zima a ze si mam vzit kabat. Vystacim se v sandalech, satech a cardiganu pro pripad zimy, nebo mam opravdu pribalit zavrene boty a kabat?

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 20:20
Reakce na Amun:

Dneska to pres den na sandaly bylo,rano a vecer je kosa,zejtra ma pršet 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 20:20
Reakce na Amun:

Tak třeba dneska sem byla ve městě v košili s ohrnutými rukavy a sandálech. Jinak lidi měli max svetřík, většina ho vláčela v ruce, a pár lidí v bundě, ale ty považuju za zimohřivý. Pro mě krásný babí léto

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 20:21
Reakce na Amun:

Anglicanka si asi vystaci i se sandalama a cardiganem, mne je, jakmile se schova slunicko, zima a po ranu je kolem sedmi, takze ja uz sandale odpiskala.

Online Fakirka
Avatar
2108 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 20:24
Reakce na Solathis:

Anglicanka si asi vystaci i se sandalama a cardiganem, mne je, jakmile se schova slunicko, zima a po ranu je kolem sedmi, takze ja uz sandale odpiskala.

Taky jsem už sandály zazimovala. Pro mě už je hrozná zima. Nosím koženou bundu a pod triko i tílko. Amstejně v práci mrznu. A takhle mi bude až do května....

Amun
Avatar
05. zaří 2017 20:27

Díky všem! :D vezmu dve teplejsi veci pro pripad, ze by opravdu prisla nejaka katastrofa, a jinak zustanu pri dobrem pocasi. 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 22:07
Reakce na Fakirka:

Ja jeste doufam v babi leto, ale uz chodim jen v crocs balerinach (vencit psa) a teniskach. A na provadeni si sebou pro jistotu krom kozeny bundy beru svetr. 2. Jsem za nej treba byla velmi vdecna.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 06. zaří 2017 10:10
Reakce na Sweet Potato:

A to jsem se vždycky chtěla zeptat, proč se tomu říká medvědění?

Na porcování parfémů občas koukám, zatí jsem se odhodlala jen k "Neděli na venkově", čistě podle názvu a líbí se mi moc, ale nevím, jestli budu mít takový štěstí i napodruhý :-).

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 06. zaří 2017 10:14
Reakce na Zina:

Porcování medvěda = medvědění