"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:25

Holt se tříbíme s věkem 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:32
Reakce na Ounz:

jeste bych potrebovala aby mi umerne stoupaly prijmy, resp nestoupaly jiny vydaje:-)

Amun
Avatar
05. zaří 2017 15:37

Tak tohle na sobe pozoruju taky, a zrovna nedavno jsem premyslela, jestli to neni pouze sugesce, kdy se levnejsi vec zda horsi jen proto, ze je levnejsi, a zda bych vubec byla schopna poznat rozdil, kdybych nevedela, kolik co stoji :D reklama zvitezila

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:40
Reakce na Amun:

no tak ja to vim jiste, cenu obvykle zjistim az pak. naslepo si neomylne vyberu to nejdrazsi, cokoliv

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:42

No, to teda 

Amun
Avatar
05. zaří 2017 15:46

no mne se dneska stalo, ze jsem vybirala ocni stiny, jedny byly o polovinu levnejsi. Nakonec jsem sahla po tech drazsich, protoze mi prislo, ze barva je urcite lepsi a sytejsi a ze kdyby lepsi nebyly, kazdy by si prece koupil ty levne  prijde mi, ze jsem si ten rozdil mozna dost vybajila sama. Sahnout po spolehlive nejdrazsim kousku siroko daleko umi muj pritel, at je kdekoliv :D jak rikas, neomylne sahne po tom nejdrazsim, aniz by videl cenu :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:50

mne stacilo si odvyknout (ekzem) a ted se mi z toho pachu navaluje

tak ale nejsou všechny aviváže stejný, ne? Já nemám ráda takový ty hodně navoněný a exotický a když je toho v tom prádle fakt hodně (to dělá moje máma, že tý aviváže dává hrozně moc, protože když to prádlo silně nevoní, tak jí přijde málo vypraný, mně to přijde i takový mírně ulepený a kdo si jednou zabalil chleba do vyavivážovaný utěrky, už si dá taky příště pozor), ale třeba ta, jak jsem doporučovala, voní spíš jak nějakej jemnej mejdlovej prostředek, ony jim tak podobně voní i prací prášky a všechno jsem vyhodnotila jako velmi příjemný a neagresivní.

(A objevila jsem to tak, že jsem byla na víkend u kamarádů a hrozně příjemně mi to u nich vonělo, až jsem nakonec vyčuchala v koupelně otevřenej pytel s práškem)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:51

já si taky vždycky u všeho vyberu to nejdražší. teď jsem byla v kachličkách, a samozřejmě, jakmile jsem si řekla jee ty jsou hezký, tak to byla vždy nejdražší řada.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:51
Reakce na Amun:

no podle mě něco lepší je, něco ne, ale blbý je, že když si člověk jednou zvykne na to lepší, už se mu pak hůř kupuje to horší, třeba pro boty, kosmetiku a oblečení si myslim, že to platí 100%

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:52

Ja viváž nemôžem ani cítiť, aj to prádlo je potom úplne iné aj keď je dobré vymáchané. Ak je treba použijem vôňu na pranie(DM) a pridám k dezinfekcii doslova len kvapku a prádlo to spoľahlivo prevonia. Ale väčšinou si vystačím len z dezinfekciou, prádlo je po nej príjemne svieže(neviem ako by som to ináč opísala). Ale ja som dezinfekciou posadnutá, keby bolo treba lejem ju aj do umývačky 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:53
Reakce na Jiná Realita:

jo, presne.. zdali zamirim k nejakymu zbozi at je to pohovka, saty nebo cihly... rikam jee to ma hezky vzor/lesk/barvu etc... a pak zjistim ze je to v celym obchode nejdrazsi vec

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:54
Reakce na Potrefenáhusa:

no podle mě něco lepší je, něco ne, ale blbý je, že když si člověk jednou zvykne na to lepší, už se mu pak hůř kupuje to horší, třeba pro boty, kosmetiku a oblečení si myslim, že to platí 100%

No ja som si vďaka MP a parfumanii zvykla na lepšie veci a  Pred MP som si vystačila z HM a DM a bola som šťastná ako blcha. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:55
Reakce na Potrefenáhusa:

mne prave ty ostre mydlove vune jsou neprijemne a ty "exoticke" nebo jak to voni po jidle (kokos treba) vylozene smrdi

Offline Isca
Avatar
4448 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:56

A přitom je to taková jednoduchá, prostá, nepřezdobená věc, co? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:56
Reakce na Isca:

jo, to bude ono

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 15:58

ty ostrý vůně mi taky vaděj, mě z toho i někdy bolí hlava, a třeba mi taky fakt hodně vaděj svíčky yankee candles, z těch se mi může hlava rozskočit a sem tam mě bolí hlava i z nějakýho parfému, stalo se mi to i u jednoho jinak moc příjemnýho l´occitane

Máša
Avatar
05. zaří 2017 16:03
Reakce na Potrefenáhusa:

Když nikdo, tak já se chytla. Vyrábí se v Rakovníku, jo? A maj i jar, ten je jak dobrej? Koupím v Tescu?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 16:05
Reakce na Máša:

haha, jar bohužel neznám, jen prací prášek, aviváž a prostředek na vlnu, kupuju v pemi

Máša
Avatar
05. zaří 2017 16:20
Reakce na Potrefenáhusa:

Hodná, díky.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 16:47
Reakce na Ounz:

Což aviváž, že mi přestane vonět, mě neděsí, aspoň líp zapadnu, ale co je mi podezřelý, že mi začal vonět legendární Chanel č. 5. Já k němu tak zhruba jednou za rok čuchnu, jestli jako už, a léta nic, a letos v červenci najednou bum ho. Tak pevně doufám, že se vkus neposunuje do směru, kdy si budu muset pro voňavku jet místo do Sephory do toho baráku Guerlain na Elysejský pole :-D.