"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 19:00

Ten náš Albert už třikrát předělali tak, že úplně změnili rozložení regálů a uliček (jednou dokonce přehodili chladicí boxy na opačnou stranu), a mezi tím tak jednou do roka přestěhují třeba mezinárodní speciality nebo prostředky na nádobí. V tom se musí někdo hodně vyžívat.

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 19:44
Reakce na Jitka77:

Ten náš Albert už třikrát předělali tak, že úplně změnili rozložení regálů a uliček

​To je jedno ze základních pravidel úspěšného marketingu.

V Globusu takhle před lety přesunuli i patra

Online SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 20:03

už to tu proběhlo, ale samozřejmě si to nepamatuju - nakoupila jsem v anglickým eshopu, na celních stránkách vyplnila prohlášení -co dál? Čekám, až mi pošlou platební výzvu?

Na stránkách pošty už nic vyplňovat nemusím, nebo jim mám nějak oznámit, že celní prohlášení jsem udělala?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 13. ledna 2022 21:22

Z rohlíku nejlepší pastrami

A taky myslím, že člověk si jednodušším způsobem pohlídá, co nakupuje, než když je u pokladny konfrontovany s tou částkou. Kdo bere děti na nákupy, ví. 

Offline Karja
Avatar
35785 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 22:40

Mha Jj u poklady nastane většinou, ,,lízátko nebude, uz jste si vybraly jahody a boruvky,, (za sto korun místo pěti kdybych se na ty svoje zásady vykašlala) 

Offline Sairon
Avatar
1853 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 22:58

Tak mám v košíku nákup asi za tisíc korun aniž bych tam měla cokoliv co potřebuji, děkuji  a chci si postěžovat že nabídka pečiva je fakt jiná v Praze a v Brně, už dřív kdyz tu někdo chválil nějaké pečivo,tak já to v nabídce vůbec neměla a teď to stejné 

Já začala na rohliku nakupovat až na jaře jak.jsme byli v karanténě a celkem jsem tomu propadla.  Protože jsem ale držgrešle tak jsem si pak párkrát zkusila naklikat nákup cp jsem udělala v Lidlu a zatímco tam jsem měla týdenní nákup za cca 1500-1800 ,na rohliku mi to vycházelo +- o 300 víc.  Což mi s ohledem na cas, benzín a taky že na rohliku beru víc lokální a lepší potraviny nepřijde tak špatně. Ale Lidl mi chybí, jak.nekdete ty jejich běžné produkty, tak i španělské a jiné týdny 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 03:01

notna Kosik taky vcera mel...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2022 07:46

Karja

A někdy místo děti stačí manžel. Proč nekoupiš... Tohle jsme dlouho neměli...

Taky jsme měli systém Jednu věc navic

Takže na Rohlíku nakupuju systémem vlož dva až tři minulé nákupy a pak jen mažu až na částku, která se mi zdá na týden akorát. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 09:28

Jitka77 Přeházení regálů je normálka. Ale v našem Tescu nedávno otočili vchod a východ, nakupuje se teď v protisměru. A z toho mi bylo ze začátku úplně špatně.

Do Lidlu chodím kupovat věci, které nepotřebujeme. Většinou to vyjde celkem draho. Zato normální věci tam nenajdu.

notna Ta obchodní politika jednotlivých týdnů je vymyšlená velmi dobře. Obvykle jsou to dražší věci, třeba ten sýr, ve stálém sortimentu by se jim nevyplácely, ale takhle nárazově to funguje.

Offline notna
Avatar
6515 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 10:09

Sweet Potato Určitě to mají vymyšlené dobře. Pořád tady rostou. Jen ten systém není pro mě. Třeba sezónní nabídky mám ráda, ale tohle jde mimo mě. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46039 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 10:22

Sweet Potato mam dojem ze nektere vyrobky, ktere se jim v tech tematickych tydnech hodne osvedci, pak zarazuji i do stale nabidky. namatkou chlazene pesto, to mam rada a kdysi jsem na nej cihala, ted ho maji normalne

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 10:42

viktorka_od splavu Taky jsem to vypozorovala. To pesto je fajn.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2022 11:41

viktorka_od splavu vůbec hodně těch "italských" věcí teď mají běžně. Tohle pesto mám taky ráda.

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 12:44

Nějaký tip na šikovný web, IG, na barvy v interiéru v rámci malování? Kdysi, ještě na počítači jsem něco měla, ale kde je mu konec...

Offline andulka01
Avatar
10646 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 13:50

Neznáte nějakou on-line aplikaci nebo nástroj, kde bych mohla vytvořit jednoduchou křížovku/hřebenku a pak ji mohli kolegové luštit on-line? Třeba na čas a tak?

Offline JankaM
Avatar
2387 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 16:47

Nějaký tip na restauraci v okolí národního muzea,  klidně Vinohradská, na oběd s dětma? Nic nóbl a drahého, sambo bude asi v pohorkách

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 16:48

JankaM S dětma asi Výtopna

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 16:56

Prosím, není tu někdo realitní makléř? Potřebovala bych zodpovědět jeden dotaz, klidně do SZ.

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 17:14

JankaM Vinohradský parlament u Míráku, jestli už není moc daleko.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 17:57

Sweet Potato prosímtě tys tu radila nejaký  ty rajčata na rohlíku? Jaký? Byl to ten balíček různejch rajčat?