"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Online Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. března 2021 07:47

JankaM no.. Záleží, kde bydlíte. Pokud ve městě, obstarala bych ji kolo a každý týden všechny nové letáky z místních obchodu. A řekla, že potrebujete ušetřit na nákupech.

Ono to člověka docela zabaví, když nakoupí všude v akci. A jako bonus má ještě dost pohybu.. Než to všechno objede.. 

Promin, mi to nedalo,

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 04. března 2021 08:04

JankaM a online kurzy jogy napríklad? 

Offline Liesel
Avatar
1442 příspěvků moje polička 04. března 2021 08:23

continuity nejde mi o nic, jen zjišťuju názory, tady se ví všechno

Online notna
Avatar
6539 příspěvků moje polička 04. března 2021 08:25

JankaM Ten šicí stroj je bezva. Co vymyslet, aby ušila něco pro sebe, manžela? Nebo povlečení, nějaké dekorace apod. Já se teď domluvila s mámou, že mi bude vyšívat ubrus. Sice ho použiji asi tak jednou ročně, ale těším s na něj a máma z toho má taky radost.

Nevím, jak daleko od sebe bydlíte, jestli se tam můžete zastavit. My si jednou týdně vyzvedneme u mámy chleba nebo nějakou buchtu. Zkouší nové recepty nebo nám dělá složitější moučníky, která já neovládám. Svatební koláče, odpalované věnečky apod. Ale všechno jmenované je její koníček, baví ji to.

Dadoo V dnešní době bych mami po obchodech teda neposlala. My ji konečně přemluvili na rohlík.

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 04. března 2021 08:27

Zdravím, má zde někdo ultrazvukovou špachtli na pleť? Má cenu si ji vůbe pořizovat? Podle čeho se případně řídit?

Ksichtík mám čím dál tím horší, tak hledám pomoc.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. března 2021 08:43

Dadoo dobra rada nad zlato, fakt

JankaM zapojit co nejvic clenu rodiny do videohovoru, to je asi co zachranuje mou maminku, ktera rok zpet vymetala kavarny, divadla, chodila na univerzitu tretiho veku a dlouhe vylety s kamoskama (kolikrat bych to neusla co nachodily). k tem vychazkam do okoli, co ji nebavi bych jeste zkusila treba chytre hodinky a merit si trasy? dobry tel/fotak a fotit? siti je fajn akorat mamka uz na to nevidi:-( jeste pleteni, par let jsme dostavali pod stromek ponozky:-)

Offline JankaM
Avatar
2395 příspěvků moje polička 04. března 2021 08:54

Dadoo a pak nam to na kole bude 60 km vozit pres tri okresy do jineho kraje

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. března 2021 08:57

JankaM moje babička, poté co na podzim přetřela celou chalupu, třídí doma věci. Ale na to musí být člověk typ. Srovnává fotky, dokumenty, probírá oblečení,... A jednou denně má úkol jít se projít. Je to blbé, no, takhle v bytě je fakt problém se zabavit.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. března 2021 09:02

Evaeva babicka kdysi takhle vsecko vyhodila stare fotky, dopisy..

Online notna
Avatar
6539 příspěvků moje polička 04. března 2021 09:05

viktorka_od splavu Chytré hodinky u mojí mámy taky maji úspěch. Vůbec je nechtěla, byla naštvaná, když ji je brácha koupil, ale teď si je ne vycházky každý den bere a hlásí, kolik ušla.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. března 2021 09:14

notna jj. stejne tak nechtela smartphone a ted foti, posila fota z vyletu, vnoucata sleduje na FB a instagramu:-)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. března 2021 09:14

viktorka_od splavu to u ní nehrozí, ona je spíš schovávač. Ona to spíš přerovná, zavede nový systém, vyhodí spíš menšinu.

Online Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. března 2021 09:42

viktorka_od splavu kvůli tobě ten vtip příště extra zvýrazním

Online Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. března 2021 09:45

JankaM jo, to je nebezpečí, pravda A třeba plete, háčkuje, nebo něco podobného?? Hodně žen třeba dělá čepičky miminkům do nemocnic a takové podobné věci.

Vím, je to těžké, zvláště ted. Moje matka chodila hodně na seniorské turistické výlety. To bylo výborné. Škoda, no

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 04. března 2021 10:32

Já se dokážu zabavit, nemůžu říct , že se nudím. Ale mně hrozně chybí lidi. My jsme se kazdý pátek scházeli v hospodě , 8 až 14 lidí. A s kamarádkou určitě jednou týdně na túry. Párkrát ročně na výlet mezi regály, pokecaly jsme, někde na oběd, nějaké hadry koupily. Občas kino. Ted si připadám trošku osaměle, to jo. Ale netrpím nedostatkem činností.

Online baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 04. března 2021 10:41

A to se jeste porad bavite o zenach, kterym vetsinou zabere nejaky cas domacnost a rodina.. Ted poradte, co doporucit otci, jehoz jediny konicek vzdycky byly knizky a lustenky a v lete se rad uklidi na zahradu. Chodi uz spatne, sport obecne nedela. 

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 04. března 2021 11:02

baltik Filmy, počítačový hry? 

Offline Janulik03
Avatar
16693 příspěvků moje polička 04. března 2021 15:23

baltik ha muz je na dochodku zopar mesiacov a teda zatial mi vyraba z dreva do domacnosti. Uz par dni sa podozrivo zaujjma o zahradu ze ci uz netreba strihat uschle travy a tak. Obavam sa ze ma odtial postupne vytlaci

Nastastie je modelar a stavia si lietadla tak si nieco zas postavi a da mi a mojim kvetom pokoj. Uplne postavi ak uprace to co nastriham  . 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 04. března 2021 15:43

No a teď ten nejblbější dotaz, co tu kdy byl: Je hodně barbarská věc udělat si z malé staré knihy s názvem Antologie bulharske poezie skicák, protože má super zašlé a akorát tak pevné listy?  Nebudu tu knihu nikde obracet hřbetem ke stěně ani si z ní dělat objekt. Jsou to hodně básně o zemědělství, občas nějaký postřelený voják. Ale nechci znevažovat obsah...Prostě buď se to vyhodí nebo to natřu šepsem a budu tam dělat kresby, číst se to nedá.

Offline Sweet Potato
Avatar
34826 příspěvků moje polička 04. března 2021 15:48

Luna Co by barbarství. Dáš jí druhý život, ne?