"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline letolet
Avatar
555 příspěvků moje polička 17. února 2022 17:07

Candance tak pokud nepropadne i ten rodný list, jsi zachráněna :)

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 17. února 2022 17:11

letolet to bych ho ale musela najit. Jak potom ale zjisti, ze jsem se vdala?

Offline letolet
Avatar
555 příspěvků moje polička 17. února 2022 17:20

Asi na matrice.

Offline brrr
Avatar
10058 příspěvků moje polička 17. února 2022 17:47

Candance Mám to stejně, i když původně jsem chtěla jen pas a řidičák. Paní su vsimla, že mi za dva měsíce končí občanka, tak mi vyřídila i tu.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 17. února 2022 18:24

letolet na matrice, ale bacha, ne mistne prislusne, ale te, kde jste se brali (aneb ve 34.tt jsem jela hodinu daleko, abych vyzvedla oddaci list, jinak ji nezapisou tatinka do rodneho listu (od svatby jsme se dvakrat stehovali a proste pevime, kde je, rodne listy, co byly u nej, mame.). Ze v dnesni dobe zrovna matriky nejsou propojene nechapu...

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 17. února 2022 19:36

moonlight Tak to nevím,je to kousek, tak hodinku, pod Hallstatem. No my taky četli že to je jedno z nejdražších středisek, ale nepřišlo mi. Ale my jsme třeba nikam nechodili na jídlo, něco jsme si dali na sjezdovce a večeře jsme už měli v penzionu na takové samotě. Bylo to tam moc fajn, ale byli jsme velice těsně před Vánoci takže to asi bylo tím, skoro nikdo tam nebyl. 

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 17. února 2022 19:54

Karja Jo, natáčeli tam Help. Kdysi jsem tam chtěla jet a úplně jsem na to zapomněla, tak díky za připomenutí :) Rakousko vůbec nemám zmáklý, byla jsem jen párkát ve Vídni nebo přes něj projížděla dál. Myslím, že se dá všude něco vhodného najít, ale chce to prostě trochu dopředu.

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 17. února 2022 20:31

Malenge rano mrkni na webkamery, mozna ze tam je videt u te dolni stanice kabinkovy lanovky ty skrinky. Ja myslim, ze tam jsou, na 90%. 

Jezis, hned bych jela!

https://www.hauser-kaibling.at/de/aktuell/wetter-webcams/webcams

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 17. února 2022 20:41

moonlight No vidíš to, nikde jsme tam o tom nenašli ani zminku, ale tak my jsme spíš lyžovali a ve městě s lyzema na ramenou nikde nechodili. Ale bylo to tam fakt hezké a příjemné, sjezdovky vyhovovali i náročnějším lyžařům,já se tam pluzila po modrých a červených a ty byly taky dobře! 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 17. února 2022 23:05

Do echt blbych. Měla jsem ječné zrno, naštěstí brzo prasklo, ale furt to není ono, víčko mám nateklé a v tom oku mě dost řeže a boli. Jsou volně prodejné nějaké účinné kapky nebo prostě všechno jen na obycejne zvlhčení a pro nějakou účinnou věc musím k doktorovi? 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 17. února 2022 23:27

Zarinya jak to vypadá s ganglionem? Pomáhá ti na to něco?

Online Kan
Avatar
7083 příspěvků moje polička 18. února 2022 06:17

Karja Já bych navštívila doktora, můžeš mít zánět slzného kanálku.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. února 2022 07:53

crazydaisyjsem objednana na kliniku,myslim,ze obklady nepomuzou.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 18. února 2022 08:20

Zarinya drzim pesti at se toho brzy zbavis

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. února 2022 09:05

crazydaisydiky,to bych rada,uz vcera bylo pozde,ale nejspis s tim budu muset prezit leto.

no uvidime co navrhnou na klinice.

problem je rekonvalescence....

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 18. února 2022 09:08

Karja zajdi na ocni, asi by to chtelo ATB kapky.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. února 2022 09:11

Karja s okem si nezahravej a sypej na ocni.

Online mitford sister
Avatar
1407 příspěvků moje polička 18. února 2022 10:01

Jos Kolín? :) Já tam jezdila taky, když třeba dolní vleky z nějakýho důvodu nejezdily a tak nebo už dole nebyl sníh

edit: nakonec já vlastně nevím, jak se tam ta chata s tím kotvičkovým vlekem jmenovala, možná si to pletu ještě s tou jednou vedle tratě dolního vleku, ale vím přesně, lyžovala jsem tam jako dítě a někdy to brala i přes tu sjezdovčičku, když jsem jela shora oklikou :)

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 18. února 2022 10:18

Poradíte prosím nějaký dobrý vlasový korektor na zakrytí šedivých odrostů? Pokud vůbec existuje. Mívala jsem TouchBack korektor a bohužel již dlouho není k sehnání. Nechápu, proč skvělé věci přestávají vyrábět, nebo prodávat, toto bylo naprosto bezkonkurenční, vyhrál i spoustu ocenění
Zkoušela jsem spoustu sprejů z drogerie a je to jedna velká katastrofa. Barevně špatné, nepřirozené, žluté místo středně hnědé, černé místo hnědé, barví to, lepí to, hrůza...
Co používáte? Já už ze zoufalství nad stálým dobarvováním vážně zvažuji přechod na šedivé vlasy, ale obávám se, že bych vypadala jak indiánská babička.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. února 2022 10:22

mitford sister To byla chata od podniku Avia, my tam jezdili jako neclenove. Bylo skvele, ze deti tam ucili treneri a rodice se slunili se svarakem na sjezdovce. Vsichni vsechny znali... Takova nostalgie