"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 18. června 2020 15:30

Hwi Co Jiný T.G.M. od Kosatíka? S tím jsem zaznamenala velkej úspěch u obdarovanýho a i mně se ta knížka líbí, ale vyšlo to v r. 2018, tak už to úplně nejčerstvější není... A nebo příští týden má vyjít ta devítisetstránková bichle o Kunderovi, to by naopak bylo ještě teplý z tiskárny. :) 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33828 příspěvků moje polička 18. června 2020 15:34

Aranel Toho Žižku chci taky, furt ho tak mlsne obchazime v knihkupectví a přijde nám drahej

Offline Hwi
Avatar
615 příspěvků moje polička 18. června 2020 15:46

Karoleena Já mám podezření, že už to má, ale zkusím to nějak zjistit, jinak to je totiž dobrý tip, díky. :) 

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 18. června 2020 15:55

Potrefenáhusa Nevím, kolik stojí, ale má výborný hodnocení a viděla jsem to jako rozbalený dárek a při tý zběžný prohlídce mi to přišlo jako velká zajímavost.

Taky za ty peníze dostaneš dost stránek

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 18. června 2020 15:57

Hwi konkretni knihu neporadim, ale jestli jsi z Prahy, tak bych zkusila Book Therapy, vetsinou maji zajimave tituly a nove vydane 

Offline Hwi
Avatar
615 příspěvků moje polička 18. června 2020 15:58

Lamicka Děkuju, vyzkouším.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33828 příspěvků moje polička 18. června 2020 16:38

Aranel 600-800,- 

Offline Garfie
Avatar
24035 příspěvků moje polička 18. června 2020 17:04

74SLena Moc se omlouvám, nějak jsem to přehlédla, jdete na Tramtárii? Na Pevnůstce je kryté podium, takže předpokládám, že herci hrát budou, ovšem jak to bude s diváky, netuším. Těžko říct, jestli to půjde přesunout dovnitř, protože venku je to právě kvůli hygienickým nařízením :-/ Pokud by to byla Tramtarie, znám tam nějaké herce, můžu se zeptat. Nebo ti pošlu do zprávy číslo na produkční a můžeš jí napsat SMS, to by asi bylo nejlpší. Je to malé civilní divadlo, určitě hned odpoví. Jo a když tam budete, zajdětě naproti přes řeku do botanické zahrady, bude to teď krásná procházka, pokvetou růže!! 

Edit: aha, tak koukám, že hraje Moravské, tak tam nikoho neznám :-( 

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 18. června 2020 21:09

Prosím o radu místní právničky. V pracovní smlouvě mám konkurenční dolozku, že rok po ukončení prac.poměru nemohu pracovat u konkurence. Poslednich x let jsem byla na mateřské a rodičovské dovolené, prac. poměr jsem ukončila v minulém roce. I tak je nutné dodržet danou lhůtu? Děkuji.

Offline Lenka22
Avatar
1659 příspěvků moje polička 18. června 2020 22:30

Kde se dá ta  Pohřešovaná poslechnout? Nebo vůbec nějakej podcast?  

Offline continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 18. června 2020 22:34

JankaM no já si hlavne myslím, že konkurenční doložka je možná jenom v případě, kdy ti původní zaměstnavatel to omezení nějak kompenzuje. 

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 18. června 2020 22:37

Hwi Ten Žižka je hrozně profláklý a vyšel už loni, to bych se bála, že už ho má.

K té návštěvě archeologického výzkumu, jak navrhovala Kokoska , existuje letos celorepubliková akce Archeologické léto. Jen nevím, jestli to je možné použít jako dárek, resp. nepřipadá mi to dost "dárkoidní".

Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 18. června 2020 22:42

Hwi Co Katedrála viditelná a neviditelná? Je to o sv. Vítu, ale obávám se, že je to taky loňský nebo předloňský kousek.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. června 2020 05:42
Reakce na Lenka22:

Kde se dá ta  Pohřešovaná poslechnout? Nebo vůbec nějakej podcast?  

​pohresovana treba tady

http://audionaut.cz/podcasty/pohresovana/

chybi mi kousek do konce, je to vyborne, ale upozornuju, ze je to dost smutne a silne

Offline Hwi
Avatar
615 příspěvků moje polička 19. června 2020 06:06

brrr Děkuju za rady, já se asi spojím s někým, kdo mi bude schopen stav jeho knihovny doložit a pak se rozhodnu. :)

Offline Lenka22
Avatar
1659 příspěvků moje polička 19. června 2020 07:23

jinx díky, vyzkouším... 

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 19. června 2020 22:36

Garfie 

děkuju, divadlo bylo super moc jsme se nasmáli a naštěstí spadlo jen pár kapek. Do rozária se moc těším, je to důvod proč do Olomouce jezdit vždycky v druhé půlce června, to jsou růže nejhezčí.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 20. června 2020 12:20

Tak zase jeden fakt blbej: Je možný, že se noťas nesnese s bezdrátovou myší? 

Nekupovala jsem to společně, myš jsem koupila dodatečně... a novej noťas se ukázal jako extrémně pomalej, furt se sekal a venkoncem byl k ničemu.

Rozhodla jsem se teda, že ho odnesu na reklamaci, takže jsem vyškubla ten čudlík k myši, abych  mohla strčit noťas do krabice... a vod tý doby začal pracovat normálně.

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 20. června 2020 15:22

barbucha Myslím, že je to klidně možný. Mně se to stalo spíš obráceně, ale asi to může zpomalit i ten noťas.

Offline Victoria
Avatar
855 příspěvků moje polička 20. června 2020 16:12

Chtěla bych se zeptat, zda někdo nevíte, jak "vyžehlit" koženou sukni. Koupila jsem si online z COSu světlou koženou sukni a jak byla složená v pytli, má silné sklady, které nezmizely ani po týdnu vyvěšení na ramínku. Jsou sice menší, ale stále viditelné a mojí potřebu uhlazenosti tedy sukně rozhodně nenaplňuje... Zkusila jsem to vyžehlit přes ručník, ale nepomohlo to. Moc díky za odpověď.