"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 22:09

viktorka_od splavu 
boxspring ale byla bych ještě radši, kdyby byly o fous měkčí

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 22:12

Dadoo Koupili jsme si před vánocema matrace ortopedický. Při zkoušení byli perfektní. Přesto nás známá několikrát varovala, že minimálně tři až šest týdnů si budeme zvykat. A to jsme i předtím měli hodně tvrdé. První týdny byly děs. Nadávala jsem, všechno mě bolelo, dokonce jsem jí 2x vyměnila zpátky za starou. Manžel už po třech týdnech říkal, že se v životě tak dobře nevyspal, mě to trvalo dýl, ale teď už říkám to samé. Mamce to trvalo přes dva měsíce a třeba náš syn si ji pochvaluje od první noci, přitom on měl šíleně měkkou. Jako zeď můžu říct, že jsem se v životě líp nevyspala a přitom stály 5000, vůbec se v noci nevzbudím. 

Offline Triss
Avatar
96 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 22:15

Dadoo Jak normálně nehřeším na tu e-shopovou možnost do 14 dnů vrátit, tak v tomhle případě by to mohlo být šikovné, když není kam zajít vyzkoušet. Pokud uvažuješ o tom nějak to vyřešit rychle ve chvíli kdy jsou i jiné velké investice, tak možná nevypadá úplně špatně ani tahle z lidlu. S tím, že bych si od ní neslibovala službu na dlouhá léta, ale zase tragicky to za tu cenu nevypadá. Lidl problém s vraceným zbožím nemá, jednou jsem posílala zpátky boty, které manželovi nebyly dobře. Peníze poslali na účet prakticky obratem.

Jen pozor, konkrétně u téhle matrace je napsaná doporučená váha spáče 80 - 100 kg. Jestli by pro tebe přece jen nebyla šikovnější tvrdost H2. Ale jak říkám, kdyžtak bys ji vypravila na zpáteční cestu.

Offline continuity
Avatar
33575 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 22:17

My máme matrace, které mají povrch z paměťové pěny, nejsou měkké, ale zároveň člověka tak jako obejmou. Prolezene nejsou, ale už se rozpadá ten povrch, taky budu muset riešiť a neteším se na to. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 22:27

Renusatko šiš to bych fakt dost nutně potřebovala, prosím 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 22:29

kocoureksuggy aha dík, no já bych potřebovala jen samostatnou matraci, celou postel měnit nechci, ta je fajn

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 22:39

viktorka_od splavu 
Ale my měnili právě jen ty matrace. Zbytek byl zánovní a maximálně vyhovující. Chtěla jsem boxspring. Jen nevýhodou je, že jsou dost vysoký, jsem menší a z postele prakticky seskakuju

Offline 711990
Avatar
17110 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 06:42

Ounz ja uz nevim jak se jmenovala, ale byla to pred 5? lety ta nejtvrdsi pruzinova. Ted maj zas uz uplne jiny, no. Ale je taky dost tlusta, tezka. Nastesti povlika sambo a ten ji ohne, ale ja skoro ne. Taky je to tim teda,bze je to 180cm v kuse. Nevim, co nas to tehdy napadlo ze sme nevzali dve 90

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 07:30

711990 no, ta moje se zvednout vůbec neda, to je fakt macek. Ale spí se na ní dobře

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 07:37

711990 Dvě 90 mám já v Praze, je to fakt prakticky, i tak na to narvat ten svlikaci pratelnej potah je děs (což myslím ikea naštěstí nemá)

Offline 711990
Avatar
17110 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 07:40

Ounz tak to ti zavidim:) teda to spani:D

Potrefenáhusa prave! Ono kdyz jsme ji kupovali, tak tam bylo napsano ze 180 jsou dve 90 v potahu, ale prisla uz jen ta obri obluda:)

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 07:42

Dadoo já si vždycky myslela, že mám ráda tvrdý matrace a H2 je mi akorát. My kupovali matrace loni tady https://grossmann-matrace.cz/  matrace přivezli zdarma (a rozložený, z představy, že by se to rolovalo se úplně opupínkovali) a měli jsme myslím dva týdny na výměnu. Teď jsou tam i nějaký slevy jsem koukala, nevím, jaký máš rozpočet.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 08:49

Ounz No to budou určitě ty samý jak tě tak čtu! Jsem tenkrát vyslala tátu s užitkovým vozem do ikea skladu, zda by nám tam ty matrace nevyzvedl, a on mě pak málem přizabil, páč pro to jel sám a já mu sice sdělila rozměry, ale už jsem jaksi zapomněla zmínit, že jedna matrace váží pětačtyřicet kilo. :D 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46048 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 09:02

OliveOyl to se mi hodně líbí, díky za tip

Offline Lamicka
Avatar
13337 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 09:20

Dadoo do kokosu bych nesla, je to fakt des. Muzes si koupit matraci oboustrannou, to mame my. Mam rada tvrdsi matraci, ale kdyz jsem byla tehotna, tak me na ni bolelo vsechno, mela jsem ji otocenou na tu mekkou stranu. Chtela jsem ti doporucit ten eshop, byla to nejaka ceska znacka s dobrymi cenami, ale vypada to, ze uz nefunguji. :(

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 09:31

Karoleena no jo, mně to přivezli dva páni sice, ale smontovat tu postel sem musela sama, a tu matrac na ní hodit

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 10:49

viktorka_od splavu Kupovali jsme asi před půl rokem, jsem spokojená, jenom první noc byla strašná :)

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 11:56

Já jsem si kupovala matrace teda jen jednou v životě, ale vzala jsem to zodpovědně (a taky jsem teda neměla neomezenej rozpočet) a jsem spokojená doteď. Ikea a Jysk za mě vůbec, i ty nejtvrdší byly pro mě hrozně měkký. Nakonec jsem vybrala v Gumotexu, dnes https://moravia-comfort.cz. Za mě plus, že je to česká firma.

Online RoSa
Avatar
8187 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 12:06

Dadoo

už jsi něco vybrala? já jsem si kupovala matrace od Purtex

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 14:35

Parfumacky, prosim o radu - ma prazska tchyne ma v utery narozeniny, darek mel byt vikend v Rime, coz ted jaksi neklapne a ani za ni nemuzeme prijet, neporadili byste mi nejakou fungujici dorucovaci sluzbu, co by ji udelala radost? Kytky, zakusky, jidlo...? Diky