"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 16:36

dynda Tak ono to bude asi taky osobou, která odebírá. Normální výtěr z nosu mi dělali, před pár lety, kvůli nekonečné rýmě, která pak byla na antibiotika. Ale to bylo jen nepříjemný.

Tadyhle ta paní byla fakt vehementní. Přišpendlila mě špejlí k sedadlu a pořádně se do toho opřela. Takže po cestě zpátky nudle, kašel, a hlavně mi slzí to oko.

Asi se tam něco podráždilo, fakt mě bolí to místo mezi nosem a obočím, oko pořád slzí, bohužel je to to, na který vidím, druhý mám tupozraký, takže moc nevidím, no. A z tý pulzující bolesti mám až migrénu.

A kvůli takovýhle blbosti mám dneska poprvé za celou dobu, jak šel čas s koronou - nemocnice, operace, blbý hojení, zánět močáku, celkově blbě, závratě, starost o tátu - takovej pocit, že bych si jako pobrečela :) ale ani to nemůžu, voko mi brečí samo

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 16:41

Ireth Moc děkuji

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 16:41

Lamicka Díky za odpověď, tak jsem asi já nějaká cimprdlich. Asi už mám všeho plný zuby a nějak se to spojilo.
A z krku to teda neberou? Já právě než jsem tam jela, četla nejaký popis metodiky, že nos a i výtěr z krku. 

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 16:42

Jennyfor Já takové to "potlapkávání" moc neumím /asi ani v reálu/, ale tohle tedy musím - upřímně potlapkávám, ať to co nejdřív přejde! //Já jsem mnoho let chodila na punkce nosních dutin, takže si to dovedu představit...//

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 16:45

euridike díky, já taky nejsem moc tlapkací, o to víc si toho cením

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 16:48

Jennyfor

PPro mě to byl nezapomenutelný zážitek.

Každopádně ti přeju, ať už se ze všech těch trablů vyhrabeš, bylo toho na jednoho až až. A ať jste brzy s tatínkem spolu. 

Offline Lamicka
Avatar
13329 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 16:50

Jennyfor ja si nemyslim, ze jsi cimprlich, spis ze to nekdo neumi nabirat a jede treba zbytecne daleko. Nektere sestry taky umi vzit krev, ze o tom nevis a od jinych to boli.

Offline Lamicka
Avatar
13329 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 16:52

Jennyfor a drzim pesti, at uz je vse ok

Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 17:23

Jennyfor Uff, tlapkam moc. Nejak v pocatku unikla ta metodika odberu, ktera znela "az pacientovi tecou slzy" a jak date takovy pokyn zdravotnickemu personalu, tak bych se nedivila, kdyby stourali az do mozku a vubec jim to neprijde divny...

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 17:49

Pavlena Jo, to asi bude tahle metodika  Až pacientovi tečou slzy, nudle, sliny a možná i něco navíc

Jen by mne zajímalo, jak odtamtud pak odjíždí odebíraný, který je zároveň řidičem. Mě teklo téměř ze všech otvorů celou cestu, kašel included, to bych teda domů asi nedojela bez karambolu.

Nikoho jsem tedy odjíždět neviděla, my dojeli a bylo tam úplně prázdno. Asi jak se tam jezdí přes online objednávku na přesný čas.

Online MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 18:17

Jiná Realita Ja jeste dodatecne - mam rada www.jimejinak.cz Jsou to veganske stranky, ale maji tam docela dost lakavych receptu i pro nas, co maso jime, ale obcas potrebujeme trochu "odlehcit". Urcite bys tam neco zajimaveho nasla. Drzim palce

Online Zu
Avatar
2528 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:22
Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:28

Jennyfor Ať je to brzy lepší a hlavně dobré výsledky. To jsou teda zážitky děsivé.  Sama mám jednu dirku mám téměř neprůchodnou, tak to si vůbec neumím představit, protože pochybuju, že by to někdo řešil. Na ORL se tam doktorka vůbec nedostane. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2020 07:13

Jeden nepodstatny dotaz. Kde se probiraly samoopalovaky, prosím? Potřebuju nějakej po kterým nebudu oranzova a nedělá fleky,  nejlépe k objednání na netu.  Zarinya 999 

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2020 07:38

Kora já jsem tady doporučovala od Lancome-gel...je tónovaný,takze vidiš,jak jsi ho rozetřela,vyhovuje mi

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 08:02

Kora Jestli můžu i já... Bioderma Photoderm Autobronzant je hodně dobrá, dobře se s ní pracuje, nedělá "fleky", skvělý je Sisley Self Tanning Hydrating Body Skin Care - a cena tomu tedy odpovídá...

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 08:17

Kora Já žádnej expert přes samoopalováky nejsem, viděla jsem v DM tu tónovací Niveu, tak jsem si ji koupila. Za mě dobrý, natřela jsem se před spaním, rovnou šla do postele, ráno jsem si dala sprchu, smyla ze sebe ten pach, který asi není tak hrozný, když ho některé zdejší i přes mé varování necítily :-). Fleky žádný, barva přirozená.

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 08:24

Kora to mě taky zajímá, ja samoopalovaky nepoužívám, ale letos na ně možná dojde. Kamaradka má vždycky moc hezkou rovnoměrnou barvu a pouziva značku Vita Liberata

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 09:08

Kora ja jsem taky spokojena s tou niveou,hezky se roztira a me nesmrdi.+cena prizniva.

Offline Aranel
Avatar
4483 příspěvků moje polička 08. dubna 2020 09:49

999 Já si pamatuju, že jsme si tohle doma koupily na nějakej maturiťák... už to teda musí bejt notnou chvíli... a že ta vůně byla zvláštní, ale mně to naopak šíleně vonělo a klidně jsem to otevírala jen tak. Doufám, že Nivea oprášila starou recepturu!