"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 23:13

Jinak největší expert je muj táta, ten doma běžně odpoledne usínal na zemi na koberci

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 23:16

continuity Mně prodavač ukázal na přírodní latex, řekl mi, že bude na 100% pro mě a měl pravdu :-). Manžel má vyhřezlou plotýnku, tak to bylo složitější.

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 23:23

Renusatko zeptej, prosím! Taky řešíme matrace, 5tis/1 je rozumnej limit - a vůbec nevíme. 

Poslední nejsou starý, asi 4 roky jen, ale byl to totální přehmat. V prodejně nám přišly fajn, ale jsou příšerně měkký a lavor uprostřed jsem měla snad po půl roce. Když ležím, úplně cítím, jak mi zadek propadá do dolíku. Reklamace nás vyděsila - technik si je odveze a 30 dní na vyřízení - čili jsme se na to vykašlali. Pěnovou asi už nikdy. 

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 10. dubna 2020 23:36

Gellnerova Píšu si to na zítra. Já jsem totiž po firmě nepátrala, protože jsme je vyzkoušeli u neteře doma a koupili si je. 

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 06:16

brrr a - protoze vsichni zesileli s domacim pecenim, pry je spotreba jako vanoce a velikonoce dohromady v bezne roky a vyrobci nedokazi tak rychle navysit kapacity

B - myslim, ze jo, aspon ja se chystam do obchodu ted po snidani, aby me pak nevyhodili

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 07:06

continuity Jeden cas moje mamka vstavala do prace v takovej pekarskej cas. To jsem ji pak odpoledne nachazela, jak sedi v kuchyni, hlavu na stole a pred ni do pul vypite kafe. Spala!

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 07:06

Ja si vybrecela matrace po druhem diteti, kupovali jsme snad po 10 letech nove, a jako 2 mesice trvalo nez jsem se rano vzbudila neotlacena ale ted i s deckem v posteli spim jak spalek:) ale tak mesic zpatky jsem uvazovala ze si koupim mekci, nastesti jsem se nepriznala muzi ten si zvyk snad hned... By se mi smal protoze to byl muj napad:D

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 11. dubna 2020 10:52

brrr a) nevím,  já ho.nikdy nepotřebovala. Možná si lidi doma pecou, nechtěj kupovat to voprskany z krámu?

b) platí pořád, nicméně tuhle jsem v onu dobu byla v lékárně a v Tescu u kas i pár neduchodcu. Trochu jsem se bála jít do drogerie, ale byla jsem vpustena. Tam to asi neplatí, na pětašedesát snad nevypadam

Jinak u nás všeho dostatek, droždí teda nevím, pečivo je i večer, maso taky. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 11. dubna 2020 10:55

Kupujete nebaleny pečivo? Děti drzkujou, že by chtěly rohlíky,  já je zatrhla. Péct je nehodlám.

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 11:00

Kora ja jsem teď koupila rohlíky do nádivky, byly zabalené po x kusech v igelitu, v Bille.

jinak občas kupujeme v pekárně, tam balene nejsou, neřeším to

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 11. dubna 2020 11:05

Tulipe v pekárně by to šlo, v hypermarketu , kde kolem.nich projde spousta lidí,  se mi je kupovat nechce a balené jsem nikde neviděla. 

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 11:11

Kora ja je obcas koupim v Lidlu, i kolace nebo jine pecivo. Rousky i rukavice dodrzujou vsichni, pokud tam nejaka stopa viru je, tak uz vlastne promorujem :) 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 11:15

brrr s tim drozdim bych jeste chapala, ze zmizi to susene. Ale ze vecne neni ani to cerstve, to mi taky nejde na rozum, ma prece kratkou trvanlivost...

Jinak ja drozdi normalne taky moc nekupuju (a kdyz, tak ho kolikrat nestihnu spotrebivat cele), ale jak o tom ted vsichni mluvi, tak mam uplne chut pect a taky ho nutne potrebuju!

A blby dotaz - mam tu rok a pul prosly nenacaty pytlik suseneho drozdi. To asi uz k nicemu nebude, nebo?

Online Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 11:18

Já už jsem psala, ze mě z tvrdý matrace fakt bolí kyčle....muž preferuje tvrdou, má taky problém s vyhrezlou plotynkou, na měkký se nevyspi, navrch je mezi nama dost velkej vahovej rozdíl. Matrace už je hrozná. Koupila bych nám priste kazdymu vlastní, podle váhy a preferencí. 
nesnese na tom ani podložku z paměťový pěny  

teochu jsem si zvykla, podkladam se polstarkem (odlehčuje kyclim při spaní na boku a touzim po ty vlastní matraci) 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 11:21

Gatita Já mám zas hroznou chuť na drozdovou pomazanku....

u těch sušených bych to zkusila, já včera pekla tsky ze stoletých zásob a vyběhlo to azaz

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 11:41
Reakce na Potrefenáhusa:

Gatita Já mám zas hroznou chuť na drozdovou pomazanku....

u těch sušených bych to zkusila, já včera pekla tsky ze stoletých zásob a vyběhlo to azaz

​pomazanku bych si taky dala...

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 12:32

Gatita myslím,že to půjde. Asi bych si nejdřív rozdělala kvasek, za 15 minut uvidíš, jestli žije. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 12:46
Reakce na 999:

Docela mě překvapilo, kolik z vás má tvrdou matraci a ještě se vám má ní super spí. Já mám měkkou a když někde na hotelu narazím na tvrdou, tak se ráno probudím vyloženě otlačená.

​Taky nechápu. Do postele si chodím pohodlně odpočinout, ne abych se bála si lehnout... Ale je měkký a měkký, že jo. Proleželej lavór, pod nímž cítím každičký prkno z roštu, se nepočítá!

Vždycky jsem chtěla zkusit vodní postel, ještě se mi nepodařilo...

Offline jerry
Avatar
9071 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 12:59
Reakce na barbucha:

​Vždycky jsem chtěla zkusit vodní postel, ještě se mi nepodařilo...

​Mě se to tedy sice podařilo několikrát, ale realita nikdy nenaplnila má očekávání (příjemný je ten ohřívač s termostatem, to zas jo).

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 11. dubna 2020 13:02

jerry 

Já vždycky na nafukovací matraci na mírnejch vlnkách div neusnu, tak jsem si právě od toho slibovala mnohé