"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. března 2020 11:05

tzaziki nejsem si jista co to znamena pro vytvarku, ale vir je cca 1000x mensi nez bakterie (nanometry vs mikrometry)

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 24. března 2020 11:36

Volám CML. Používáte někdo Teamwiever? A jede vám? Z ničeho nic mě odhlásil z účtu (ač se má automaticky přihlašovat), ručně se přihlásit nelze, přeinstalace nepomohla, píše to o neplatném plánu ač mám zaplaceno do konce května. Máte někdo nějaké nápady, prosím... Děkuju...

Offline baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 24. března 2020 11:38

tzaziki a nemaji to jen nakreslit ve spravnem pomeru a udelat k tomu meritko, jako je na mape (1 cm=...)?

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 24. března 2020 11:40

Pavlena Nepoužívám, ale zdá se, že nejste sama, kdo má problémy https://downdetector.com/status/teamviewer/. Asi jsou přetížení. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 24. března 2020 11:51

Zina hmmm jasně. Díky za odkaz. Já jsem přetížení čekala už v minulých dnech, ale to šlapalo OK. No tak uvidíme...

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 24. března 2020 11:56

Korsičanka jak píše Lamicka , lze to koupit normálně v lékárně (na akutní fázi tu žlutou, kdybys chtěla profylaxi, tak tu dražší zelenou). Akorát záleží na tom, čím je ten zánět způsoben. Většinou za něj může bakterie e.coli, na kterou by Blokurima měla být účinná, pokud je to ale něco jiného, bude záležet na imunitním systému. Lichořeřišnice je dobrá, taky doporučuju Echinaceu (extrakt z kořene, ve větším dávkování než je to dlouhodobé pro posilování imunity).

Kdyby se ti ten stav nelepšil, netrap se dlouho a rovnou zavolej doktorce, Biseptol nebo Furolin ti může předepsat i na dálku.

A fakt soucítím, poslední rok tím trpím docela často a i když to není (alespoň ze začátku) život ohrožující, je to pěkně bolestivé a otravné.

Jinak mně na bolest ještě pomáhá flaška s teplou vodou napolohovaná v rozkroku (ehm, no myslím jako kdybys měla vložku, ne pokládat na břicho. pardon za popis)

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 24. března 2020 12:13

Krehutka Moc díky, taky vzpomínám, kdy jsem "Vaška" vlastně vyhodila - asi zpuchřel - objednám nového. A doktorka vyhodnotí zítra - jen mi nedala tu sterilní zkumavku, tak se obávám, že do skleničky, již jsem donesla, strčí jen lakmusový papírek. Ale krev jistí ledviny, když mi ještě hapruje tlak a je mi v noci po WC špatně... Zítra se snad dozvím.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 24. března 2020 12:34

Korsičanka No vidíš, mně vůbec nedošlo, že k tomu máš ještě další medikace. Tak to je dobře, že jsi šla rovnou k doktorce, i s těmi bylinkami je to pak takové nebezpečnějsí, když se v tom člověk nevyzná. Držím pěsti ať to dobře a dopadne a nebolí.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 24. března 2020 12:35
Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 24. března 2020 13:42

baltik viktorka_od splavu To by bylo na pana učitele (bohéma každým coulem) příliš vědecký

Offline Annegret
Avatar
146 příspěvků moje polička 24. března 2020 17:00

tzaziki a nebylo by jednodušší se zeptat raději pana učitele, co tím myslel? 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. března 2020 19:58

Nevi prosim nekdo jak je to s odjezdy z Ceska pro cizince? Predpokladam, ze je to dovoleno a vratit domu se muzou. Mam v pronajmu slecnu ze Spanelska, je moc fajn. Rikala, ze se asi bude vracet domu v dubnu, misto planovaneho cervence. Smlouvu ma teda na najem do cervence, asi mrknu jak to ma Spanelsko s hranicema.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. března 2020 19:59

0zero7 odjet z česka určitě může, jen se pak nesmí vrátit:-/

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 24. března 2020 20:12

viktorka_od splavu vracet se asi nebude, myslim, ze je v poslednim rocniku. Akorat nechci at z toho ma nejaky obtize. 

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 24. března 2020 20:14

viktorka_od splavu ale jen 21 dnů, ne?

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 24. března 2020 20:25

Annegret Tak presne tohle jsem udelala, odpoved: At namaluje, jak si predstavuje vir.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. března 2020 21:27

tzaziki moje učitelka přírodopisu na prvním stupni měla tento styl zadávání úkolů/zkoušení. nenáviděla jsem ji

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 24. března 2020 21:30

@tzatziky viktorka_od splavu Jak bych si přála, aby si tyhle vaše povzdechy a zpovědi přečetli/y takto postižení učitelé/učitelky a zastyděli/y se. A hlavně: donutili/y sami/y sebe změnit způsob učení tak, aby to děti bavilo a nutilo ke zvídavosti a bavilo je chodit do školy nejen kvůli spolužákům...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. března 2020 21:34

Korsičanka kvůli tobě bych do školy chodila s chutí

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 24. března 2020 21:36

Pavlena podobne jako teamviewer funguje ultraviewer a je ke stazeni zdarma. Kdybys nenašla, nebo se ti nechtělo hledat, tak mi klidně zítra napiš, poslala bych ti odkaz. Jen tedy nevím, zda aktuálně nevypadl taky, nutno vyzkoušet