"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 23. března 2020 13:09

miuu Jo takhle, no tak řvát bude tak jako tak, v kárce bych jí třeba přehodila plínou, ale to si asi taky nenechá, co? abych ji odklonila teda od ostatních. No a u doktorů bude řvát tak jako tak (teda ta moje to tak dělá, řve jakmile na ní jen šáhnou), takže bych na ní tu roušku nacpala a prostě se s ní zkrátka prala. No, ale zkoušej jí to dávat dál a dál, třeba si časem trochu zvykne. 

Offline elinka
Avatar
příspěvků moje polička 23. března 2020 13:18
Reakce na Garfie:

elinka Ano říkal, ale před čtyřmi dny byla někde v podrobném rozboru jiná infromace. A mě fakt nebaví denně prošťourávat, co řekl Babiš a co řekl Prymula a co Hamáček, zvlášť když si ty informace občas odporují. Řídím se selským rozumem, který mi říká, že pokud mě rouška omezuje při řízení, tak ji ve svém vlastním autě, kde jezdím sama prostě sundám. 

​Súhlasím, že doba je veľmi hektická a že nové informácie sa neustále na nás hrnú, že je ťažké byť neustále v obraze, ale ja sa radšej vyhnem konfrontácii s políciou o hroziacej pokute 10 tisíc korun a radšej si tu tvár zakryjem.

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 23. března 2020 13:20

Garfie jenom občas? Já nám pocit, že sem tam se kluci shodnou. 

Toto je věc, po které volám už dávno. Poradny web, ne ministerstva, ale korony a všechno tam srozumitelně polopate napsáno. Není moje povinnost vejrat na Babišovy tiskovky. A navic mi to nedělá dobře na žaludek. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 23. března 2020 13:23

elinka Policie snad ani nesmi zastavovat auta. Je to logicky kravina, koho asi muzete tak nakazit, a jestli mate chirurgickou rousku, tak si akorat vyplytvate jeji zivotnost. Tady uz chybi jenom zakaz vetrani a otevirani oken v domacnostech ????

Offline Garfie
Avatar
24044 příspěvků moje polička 23. března 2020 13:28

continuity Pan premiér říkal, že nám být zlá, tak se snažím

Přesně, jednotné informace, každý den v nějakou dobu aktualizované. Už jsi to tady říkala a já souhlasím, taky se mi to líbí. Já v tom ležím dost, hodně známých mě i využívá jako zdroj informací, ale teda už taky začínám mít často zmatek!!! 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. března 2020 13:48

miuu osobne bych ji netrapila a pri vysetreni to teda nicemu stejne nepomuze, preci, to je nesmysl

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 23. března 2020 14:27

Nebudu si zbytecne prodejchavat hadr na hube o samote za zavrenyma okynkama, at se pan premier a vsichni certi nezlobi. Az tech pomucek bude dost, budu to nosit klidne i na doma WC. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. března 2020 14:30

Kokoska za me at se klidne zlobi

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 23. března 2020 16:52

Korsičanka Přiznávám, že jsem taky kuřačka, která kouří vedle bytovky. Balkón nemáme, vycházím s rouškou, jdu vedle baráku (naštěstí bydlíme na kraji obce, vedle je pole) rychle zakouřím, když jde někdo kolem, nasazuji okamžitě roušku... Ale cítím se jak největší vyvrhel a bojím se, kdy na mě bude někdo řvát, nebo na mě bonzovat. Ale prostě neumím přestat ze dne na den

Jsem doma na HO, mám dělat do práce, vařit oběd dceři, ze školy chodí hromada úkolů, nestíhám to ani kontrolovat, z práce došel mail, že budou snižovat výplaty a nebudeme je dostávat včas...
Bych do pr... potřebovala uklidnit aspoň tou cigaretou :(
Promiň, že jsem to vychrlila zrovna na Tebe :)

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 23. března 2020 17:08

nonemy klidne si pokuruj, ted neni vhodna doba prestavat. prijd vecer do vinarny, prestanes se citit provinile kvuli nejake cigarete. za dobu karanteny jsem urcite vypila vic alkoholu nez za dva mesice od noveho roku a to vcetne silvestra.

Offline Korsičanka
Avatar
12864 příspěvků moje polička 23. března 2020 17:17

nonemy Mně to nevadí. Chápu tě. Ale ti "naši" kuřáci tak vyráží ven mezi lidi a bez roušek, víš?

Je mi jasné, že se závislostí člověk nemůže přestávat v těžké době. Já to s tím 0trivinem zkusila a zatím se daří!Ale běhá po mně ta potvora - zadarmo mi to nedá - tlak lítá nahoru, asi zánět močáku, je mi blbě od žaludku, ale já to vybojuju!!! S větráčkem na spaní, odpoledními vycházkami a poslechem ranního zpěvu ptactva, když nemůžu spát...

Offline holka hnědooká
Avatar
618 příspěvků moje polička 23. března 2020 17:37

RoSa Pustili. Akorat brejle jsou neopravitelne, tak jsem optikovi hned dala utrzit, fakt jsem si to umela nacasovat :-(

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. března 2020 18:27

Nevíte, jestli fungujou optiky? Teď mi v ruce zůstala nožička brýlí.

Našla jsem sice svoje staré, ale jak to nejsou aktuální dioptrie, bolí mě z nich hlava.

​Určite si zavolaj. Niektoré, čo mali este minulý týždeň otvorené, po pár dňoch už neotvorilii. Aspoň čo som si v okolí všimla. Asi kvôli tomu, že majú minimum zákazníkov. 

Edit: tak čítam, že si tam už bola. :)

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 23. března 2020 18:31

continuity Jsi hodná, děkuju. Co je vinárna? Nějaké nové vlákno? Já pít bohužel nemůžu, jsem žlučníkář a nedělá mi to dobře. I když možná bohudík, kdoví jak bych dopadla :) Se pomalu hroutím po týdnu, nevím, co budu dělat 2 měsíce. Ta nejistota, strach.... Samozřejmě vím, že jsme na tom ještě dobře, hlavně jsme zdraví, ale psychicky to je náročný. Jsem tak často nebrečela, ani nepamatuju. Brečela jsem, protože se mi zasekl šicí stroj, protože jsem zkazila buchtu, brečím u každého článku z Itálie a Španělska. Místo, abych byla dceři vzorem, tak mě ona utěšuje. Se cítím, jak neschopný idiot a jsem na sebe akorát naštvaná.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 23. března 2020 18:32

Korsičanka Jasně, to je blbý, bez roušky bych si to nedovolila.
Tak to Ti moc držím pěsti, ať ty zdravotní problémy zvládneš. To je další noční můra, mít v této době jakékoliv zdrav.potíže :(

Offline Mohučanka
Avatar
6415 příspěvků moje polička 23. března 2020 18:34

Kokoska já jsem se dneska zlomyslně zeptala mámy, kde má jako roušku, když šla přeparkovat auto že pan premiér říkal...

Ona jezdí autem výhradně sama a vnitřek má neustále jak vydezinfikovaný, tak mi to nedalo, abych se trochu nepobavila.

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 23. března 2020 18:35

nonemy muzes pit i caj, on ho nekdo vecer zas vytahne nahoru

Offline Korsičanka
Avatar
12864 příspěvků moje polička 23. března 2020 18:39

nonemy Máš hodnou dceru jako já synka - dobře jsme si je vychovaly/i!

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 23. března 2020 18:40

Mohučanka Poťouchlíku  Kde parkuje? Jestli na ulici, to bych si rousku asi vzala. Ja do auta chodim rovnou z baraku do garaze, na tu prvni cestu do bodu A ji snad fakt nepotrbuju.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 23. března 2020 18:47

Prosimvás to věkový omezení 8-10 platí pro všechny obchody? I řeznictví?