"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 19. července 2019 10:02

viktorka_od splavu ja sufliky mam, ale na jine veci. Tricka mi tam nevyhovuji, zkousela jsem, prisaham na holej pupik!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 19. července 2019 10:04

continuity no v tech velikych je to jiny nez v malym, muz je tam stosuje stejne jako v policich, zadny rozdil, jen se to prijemneji pouziva/udrzuje

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 19. července 2019 10:05

Nemáte prosím tip, kde je možnost najíst se ve společnosti psa v okolí nemocnice Na Bulovce? Může to být i dál, budeme autem, ale zase aby se tam dalo zaparkovat.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 19. července 2019 10:05

viktorka_od splavu hele a čemu říkáš šuflík a čemu výsuv? Já mám tohle a říkám tomu výsuv, je to trochu mělčí než klasickej šuflík, ale i tak mi to přijde fajn

Offline baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 19. července 2019 10:09

Sairon ja mam z obrazku Potrefenehusy sekci 1,2,4 pocitano odleva

do te uplne horni police nevidim, ale muz normalne jo (mame kazdy svou takovou sestavu)

ve spodnich vysuvnych suplicich mam pradlo, ponozky atd. 

ten spodni vesak na kahoty mam taky vysuvny

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 19. července 2019 10:10

Potrefenáhusa obr.: nahore je pevna deska, pod tim vysuv (to melke, jen deska v kolejnici)  ja je mam v rozestupech stejnych jako ty sufliky az dolu. pod tim vysuvem jsou sufliky. muz ma jen sufliky pod tou pevnou deskou, bez te prvni vysuvne.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 19. července 2019 10:12

viktorka_od splavu aha, tak to první taky nemám, v tom případě mám jen ty šuflíky

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 19. července 2019 10:18

Potrefenáhusa a jsou genialni, se mas

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 19. července 2019 10:51

Sairon ja to mam v podstate jako je ten obrazek. Dole vesim sukne a kalhoty a nahoru kosile a tricka. Trochu se tam prasi, ale to povysavam a obcas vytru. Prijde mi to oboji stejne prakticke. Pokud bych mohla mit jen jedno (kratke ) veseni, mozna bych od spodu dala jednu dve police/supliky, veseni a zase nejakou polici

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 21. července 2019 08:17

Potrefenáhusa děkuji za tip s vysuvnymi policemi. Vůbec mě nenapadlo, že by se něco takového mohlo dělat. Plánujeme skříň hlubokou,  na dva kominky za sebou a ty vysuvne police budou skvěle řešení.

viktorka_od splavu vysoká jsem tak nějak normálně 170cca), takže jsem si říkala že když dám dolů tu tyč,  tak budu mít v pohodlné výšce 2 police,  což by mi mohlo na ty nejčastěji používané věci stačit.  Spíš mám strach jestli přes tu nejnižší polici bude dobře vidět na ramínka. 

Sweet Potato Dvě tyce nad sebou vím že se hodně dělají,  ale to nechci,  potřebuji mít pod tou druhou tyči delší prostor na šaty,  kabáty a spol,  takže ta bude v druhé polovině skříně a pod ní budou supliky.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 21. července 2019 08:20

Candance to mě taky napadlo,  že dám tu tyč doprostřed,  ale pak mi došlo že tím získám minusy z obou variant, do části polic neuvidím a k části se budu muset hodně ohybat.

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 21. července 2019 13:17

Sairon pokud das vysuvne police, tak bych police dala dolu a veseni nad

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. července 2019 13:39

jezus, kdo jste na západ od nás, jak to u vás vypadá? k nám se valí nějaké dost děsivě vypadající počasí zrovna se začal otřásat dům pod šílenými nárazy větru...

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 21. července 2019 14:05

Jiná Realita nejde to spis z jihu? Tady jsme v klidu, rano prselo a ted je takove normalni pocasi - ani vedro, ani zima a trochu pod mrakem.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 21. července 2019 14:06

Jiná Realita tady chvili vypadalo ze prijde nejaka hruza, taky se trasl-a nic. spadlo par kapek a je zas klid

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. července 2019 14:25

viktorka_od splavu no u nás taky tak. já lítám, schovávám kytky, zavírám okna, už je klid, prší opravdu velice řídký déšť a to je zatím vše. kdyby aspoň popršelo.

nejvíc mě štvou mapy deště. včera během dne změnili předpověď u nás z "bude hodně lít" na "nebude vůbec pršet". dnes kupodivu zase pršet mělo, dokonce podle aktuálního radaru prej fatk leje, ale venku fakt neleje...tak nevím.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 21. července 2019 14:26

Jiná Realita u nás rano pršelo asi 2 hodiny v kuse, teď tak střídavě hřmí, prší, neprší, teď zrovna jo a je to skvělý, tady prší strasne málo 

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 21. července 2019 14:28

Jiná Realita Podle mě je nejlepší jít ven a čumět a čmuchat, zda se blíží voda. Tohle leje jako z konve ale Aladin nic nehlásí je snad každý týden. 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 21. července 2019 14:43

Tady o půl jedné zacalo lít a padaly krroupy, teď ještě stále trochu prší.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 21. července 2019 14:52

Karja akorat u nas je to opacne-aladin tvrdi ze se utopime, a tady vsechno na troud. skvely je meteoradar - bud ukazujd mracno prestoze tu sviti slunko, nebo jde mrak, jde jde, tesne u nas se rozdeli na dva, udela takovou skviru a uplne tesne nas lizne- kilometr na vsechny strany lije:-O vubec nechapu jak je to mozny. a to je letos celkem dobry jeste, prselo hodne ve srovnani s lonskem