"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 18. července 2019 18:37

Zuzuli dekuju moc

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 18. července 2019 19:47

Candance 

V DM barevný spreje na vlasy - nevim jak se to jmenovalo, ale měli snad jen jednu (max. dvě) značky. Pro obarvení pár pramínků (části hlavy) tak akorát. A vymylo se to lehce.

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 18. července 2019 20:18

barbucha potrebuju cca polovinu dlouhych vlasu

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 18. července 2019 20:21

Manuka pomahaji tomu horke obklady a masirovani, momentalne ho mam taky a zda se, ze se ztraci. Nemelo to ten bily vrsek, proste boule na okraji ras. Taky mi kdysi ocni doktorka rekla,ze by to nerada rezala, ale to jsem mela dal od okraje, uprostred vicka. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 18. července 2019 20:49

Candance 

Obsah to mělo slušnej, stačilo by to - já spíš chtěla říct, že je to dobrý na ty jednotlivý pramínky. Růžovou měli, někdy loni jsem pro zřítelnici brala snad tři barvy. Prostě se to jen nastříká...

Offline Manuka
Avatar
404 příspěvků moje polička 18. července 2019 20:59

Kokoska Díky za reakci. Já to měla akutní v květnu. Dva na jednom víčku přičemž jedno na spodním okraji víčka. Těsně pod řasami. Masírovala jsem, nahřívala a mazala atb i kortikoidy. Stejně mi tam něco zbylo. Ráno vstávám se zalepeným okem. Tak mě objednali na srpen na operaci ale teď se obávám ať mi to nezmrší. Pro jistotu jsem zašla na soukromou plastickou chirurgii za doktorem co mi už dělal nějaké znamínka no a ten mě teda dorazil

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 18. července 2019 21:08

Manuka aha, tak to uz je dost dlouho, mne to poprve tak za mesic zmizelo. Ted to mam cca 14-15 dni, tak se zatim nedesim.

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 18. července 2019 22:29

jak je to se smaltem a jeho zdravotní (ne)závadností? poškrábala jsem dno smaltovaného hrnce, nejsou tam přímo rýhy, povrch je hladký, ale jsou tam šedé čáry (hrnec je bílý). můžu v tom vařit, nebo ho mám dát pryč?

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 18. července 2019 22:35

Bowle smalt je sklo, problem muze nastat, pokud se dostanes skrz ( vetsinou obitim). casto se smaltuje hlinik, protoze dobre vede teplo, ale muze byt i litina. Takove ty pavucinky nevadi nicemu, to se ti stane temer vzdy, ale pokud by byl omlaceny zevnitr, tak bych nepouzivala, spis ale kvuli tomu, ze se muze kousek ustipnout. 

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 18. července 2019 22:39

continuity děkuji !

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 19. července 2019 09:10

Nemáte někdo zorganizovanou šatní skříň tak, že by od země do toho cca 1,1m byl prostor s tyčí na ramínka a nad tím by byly police? Co jsem koukala na googlu i na pinterestu na obrázky, tak všude je to naopak, tj. dole police a nad tím tyč, to mi ale přijde nepraktické, protože je potřeba se k těm policím hodně ohýbat. Zatímco když by byly police v úrovni trupu, tak je do nich krásně vidět a ohnout se k ramíku, které je v cca metrové výšce je komfortnější, než k polici která by byla třeba 30-40 cm nad zemí.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 19. července 2019 09:19

Sairon já mám police u satni skříně z ikey vysuvny, takže se žádný ohýbání nekoná, přijde mi to prakticky, pokud by byly výš, nebude do nich vidět 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 19. července 2019 09:22

Sairon zalezi jak jsi vysoka, ja do hornich dozadu nedosahnu. mam dole a vysuvny (taky ikea) , jesle lepsi jsou teda suflata.

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 19. července 2019 09:31

Sairon Mám v šatně jednu tyč takhle dole (přesně výšku nevím) a nad ní druhou (výsuvnou, ale mechanismus už je roky rozbitý)

Zase zvaž, jak budeš šplhat do těch nejvyšších fochů. My tam máme věci, které se nepoužívají často. A štokrdle. Ale pokud má někdo málo místa, bude tam šplat denně?

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 19. července 2019 09:32

Sairon police u zeme nemam nikde. Bud tu tyc nebo takovy vyssi prostor, kde bydli lux, nebo sufliky. 

Pocitej, ze se u te zeme vic prasi, ale zas to lze pod tema kosilema jednoduse vyluxovat. 

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 19. července 2019 09:39

Jinak, co se tyce vysky, je to asi jedno. Mame dve veseni nad sebou a dosahnu do nej uplne stejne blbe jak do stejne vysokych polic. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 19. července 2019 09:46

continuity já mám v satni skrini dole ty vysuvy (je to něco mezi polici a supletem, má to vpředu prkno, ale ne tak vysoký), pak satni tyč, na kterou dosahnu a nad tím je ještě normalni police na veci, co se nepouzivaj tak casto

Cca tohle (bez těch dvou po stranách)

 

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 19. července 2019 09:54

Potrefenáhusa no tak taky mame vysuvy, ale jsou tam cepice a saly (ve strasnym bordelu, jak tam smatra cela rodina).  Ja mam hodne veci do polic, mne se to v nich i dobre udrzuje a rovna. do podobne skrine jako na obrazku bych se nevesla a do vysuvu bych treba tricka nebyla schopna srovnat. Jsem policovy typ proste

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 19. července 2019 09:59

continuity já ty trička dávám jak v klasickým šuplíku za sebe

Ja mám skříň taky jinou, ale tu jednu část takhle udelanou mám a přijde mi to prakticky 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 19. července 2019 10:00

continuity do horni police nesahnu az dozadu, za tyc smattat nepotrebuju. ale muz ten ma horni police oblibene, pac tam prave vidi nejlip:-)

Potrefenáhusa jj presne to mame taky, akorat ja si do sve, blbec, nechala dat ty vysuvy a muz sufliky, on si to clovek continuity nejdriv nepredstavi a pak je pozde:-( sufliky jsou mnohem praktictejsi. nikdo mi v nich teda nebordeli, dokud neprijede dcera:-)