"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:33

Tak Betty Já bych se asi na tvém místě inspirovala na Pinterestu, založ si nástěnku a odkládej si koupelny, co se ti líbí, pak si to znovu projeď, vytvoř si nějakou vlastní představu, co by se ti asi tak zamlouvalo a pak se vydej hledat, co se reálně nabízí a je tvé představě nejblíž. Mně ta nástěnka při plánování dost pomohla, s odstupem už se mi nějaké věci, co jsem si tam dala, ani nelíbily a pomohlo mi to vlastně ujasnit si, co opravdu chci já a co se mi líbí jen tak "na koukání" nebo jak to říct. 

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:40

Potrefenáhusa jo, sprchovani ve vane je vopruz, ale ja se koupu fakt hrozne nerada, tak to vzdycky nejak preziju. Doma mame jen sprchac (ale super ), vana se nevesla. S detmi mi trochu chybela, ale poridili jsme velkou plastovou vanicku, ktera se vzdycky dala do toho sprchace. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:43

Lamicka mně právě s tou rohovou vanou sprchování jako vopruz nepřijde, proto se tu divim tý všeobecný nepopularitě

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:46

Potrefenáhusa mne treba prijde, ze v koupelnach pusobi hrozne mohutne, ale chapu, ze to muze byt dobry kompromis.

Offline Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:56

Děkuji všem za postřehy a připomínky. Takže Pinterest a koupelnová studia.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. května 2019 11:19
Reakce na Sweet Potato:

viktorka_od splavu Tak zrovna tys navrhovala místo vany sprcháč. Ale já reagovala na realitu, obecně, že obé je ideál.

​misto velke vany velky sprchac:-) koupelna 3x4m snese urcite oboji, ale nemusi to byt nutne bazen. 

Tak Betty jestli druhy sprchac nechcete, tak by ses mohla pekne rozmachnout s ostatnim zarizenim, to je super

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. května 2019 11:21

Potrefenáhusa no v pronajmu jsme ji meli a fakt jsem to zkousela na tom sedatku, no nezvykla jsem si. a pohledove se mi hodne nelibi

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 02. května 2019 11:44

viktorka_od splavu my teď měli taky blbou, na kterou jsem si nezvykla. Trochu blby je, ze v těch koupelnovych studiích to nemaj vystaveny vsechno, klasicky to, co člověk chce, je jen ve skladu

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 02. května 2019 12:10

Potrefenáhusa Hele, ale kdyz sedis na tom sedatku, tak mas ve vode jen nohy ne a pulka tela ti kouka ven? Mne to cely prijde nejaky divny, vubec to nechapu:-D

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 02. května 2019 12:24

Máme koupelnu se sprcháčem a rohovou vanou, je to přesně ta velká se sedátkem. Ve vaně se bez problémů sprchuju a meju ji, když jsem v ní. Sprcháč používá manžel, já se v tom menším uzavřeném prostoru nějak necítím, když jsem mimo domov a nic jiného není. Není tam pořádně kam co položit a pokaždé se praštím o baterii. 

Moc se mi líbí ty prostorné sprcháče s podlahou na úrovni koupelny, bez vaničky, ale to u nás nejde. I když je místnost dost velká, prostorově to nevychází (wc, okno, topení, se kterými nejde hnout).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. května 2019 12:26

Kokoska ja musim vanu myt taky kdyz jsem v ni a ze by mi to bylo dvakrat prijemny...

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 02. května 2019 12:32

viktorka_od splavu mně to neva, nemám na ní spoustu krámů a když ten okraj vezmu sprchou a houbou, stačí to a je to hned. Špinavá, abych to musela drhnout, nikdy není, spíš se tam práší. 

Offline Viatori
Avatar
192 příspěvků moje polička 02. května 2019 13:26

Kam v Praze zajít pro pánský oblek? Kupovala jsem na podzim u M&S, ale synek vyrostl a teď jsme tam nevybrali. Budu ráda za tip "na jistotu". Děkuji.

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 02. května 2019 17:02

Prosím vás, kupovaly jste si tu někdo boty z eobuvi od značky Sergio Bardi? Jak jste s nimi spokojené? A jak vám sedí velikost? Potřebuju urgentně nahradit jedny rozpadlé boty a nerada bych si místo jedněch bot po měsíci na odpis koupila další podobně "kvalitní".

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 02. května 2019 21:31

Myrtila Já a Bledule a ještě někdo, zimní bagancata. Za mě kvalita úplně ok. 

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 02. května 2019 21:37

Myrtila Já a Bledule a ještě někdo, zimní bagancata. Za mě kvalita úplně ok. 

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 02. května 2019 21:37

Myrtila Já a Bledule a ještě někdo, zimní bagancata. Za mě kvalita úplně ok. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. května 2019 21:41

MP Meri já:-) ale mám i nějaké další. za mě ok, včetně velikosti Myrtila 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. května 2019 21:42

Myrtila já mám nějaké určitě taky, mám z eobuvi víc bot, kvalita byla normální, velikost nedokážu říct, obecně si na eobuvi kupuju zimní 38, lodičky 39, tenisky spíš 38. nohu mám širokou 38 s vysokým nártem.

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 03. května 2019 03:29

MP Meri viktorka_od splavu Jiná Realita Diky, takze objednavam :)