"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. května 2019 08:46

viktorka_od splavu Já jí teda mam, to že se mi nelíbí je jiná věc, mám ráda solitér vany, tu bych si dala klidně do obejváku, ale nic nepraktickýho na ní nevidim. Pro mě je obecně nepřijatelná představa bytu bez vany, jenom sprcháč by mi nestačil.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:04

Mutziputzi pokud je dost mista tak samozrejme jsem pro mit vanu i sprchac, ale mne by teda stacila mala. neprakticka, pokud neni velikosti mensiho bazenu, ne pri pouzivani, ale pri tom uklidu. pokud neuklizis a/nebo jsi mlada a ohebna tak te to nemusi zajimat

Online Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:07

viktorka_od splavu ten věk jsem nezohlednila, to je pravda, tam je nejlepsi sprchac bez schudku, ale jinak mě nadavani na rohovou vanu vzdycky překvapí, protože podle mě je to nejpraktictejsi věc, já se meju zásadně na sedatku, a je mi to mnohem pohodlnější než stát ve sprše. A dovnitr lézt nemusím, dosahnu vsude normálně, když ji myju (ale mám tu nejmenší) 

pinterest mne osobně přijde na ten první nastrel úplně nejlepsi, aby si člověk ujasnil, co se mu vlastne libi

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:08

viktorka_od splavu to první

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:11

Sweet Potato skleněné kryty. vždycky to dvakrát za rok sundám a vydrhnu, protože jinak se to umýt nedá, od hnusnejch much

Online Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:15

Jiná Realita A ty cejchy? 

Jinak já jsem ráda, že se nám do koupelny vejde aspoň ta rohová vana, sprcháč by se vešel maximálně s látkovým závěsem (brrr fuj) a od mytí skla už jste mě tu odradily :-))

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:26

Potrefenáhusa a co s nima? proč je namáčím? protože moje nemoc. musím namáčet čas od času třeba celý potah na matraci (ten totiž nejde pravidelně každý týden prát, takže jednou za půl roku ho musím namočit do sody). a to v lavoru neuděláš. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:34

Jiná Realita a to jde i v pračce, ne?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:40

Potrefenáhusa normální prádlo tam nechávám poležet ve vodě, ale potah s půl pytlíkem sody bych se asi bála, že mi sežere i tu pračku jako nemít vanu, asi to budu dělat, ale mám ji, a pokud budu mít možnost, vždycky budu vanu, byť malinkou, chtít, protože prostě vana se hodí, i když se člověk nekoupe.

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:56

Jiná Realita Taky myslím, že zbavovat se vany, pokud je pristor na obojí, by byla škoda.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:59
Reakce na Tak Betty:

Pro představu. Tenkrát ty rohový vany dost letěly.

​jinak teda to rohový sedátko je dobrý mít fakt v rohu, aby si tam člověk mohl sednout a voda tekla za něj

Offline Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:07

Jiná Realita ja bych chtela vanu jen kvuli detem, protoze je koupani bavi, ale treba ja vanu nepouzila 12 let a nechybi mi to. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:09

Sweet Potato vsak o zbavovani vany nebyla rec, jen Betty nechce rohovou

Online Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:11

já už jsem to tu psala víckrát, mně by vyhovovala koupací káď, kde by se sedělo a voda byla ke krku ...

Offline Tak Betty
Avatar
5016 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:13

Ta naše vana je opravdu obří. Vnitřní parapet má 55 cm, tlustý zdi. Je to nepraktické z hlediska úklidu. Ještě to okno. Obklady za vanou meju tak dvakrát za rok. Okno též. No a těch 20 let je na ní znát. 

Ale my máme v patře ještě jednu koupelnu se sprch. koutem. Já na vaně trvám. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:18

Potrefenáhusa to jsem přesně přemýšlela, že rohovou vanu, za kterou je okno, moc nechápu - velice nepraktické.

Offline Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:21

Jiná Realita ale zase jestli je treba s vyhledem do zelene, kde na tebe nikdo nevidi. To musi byt super.  

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:22

viktorka_od splavu Tak zrovna tys navrhovala místo vany sprcháč. Ale já reagovala na realitu, obecně, že obé je ideál.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:28

Tak Betty mně, jak jsem si zvykla sedět, už jsou klasický vany právě celkem nepohodlný, jak je člověk dost omezenej prostorem okolo a polohou těla - já jsem spokojená s tou naší malou rohovou vanou, teď budem mít nakonec stejnou, jako je moje pražská, na kterou jsem zvyklá, i po rekonstrukci, ale u nás je to hodně daný prostorem, koupelna má 1,30 x asi 2,50 a ještě v ní jsou různý komíny, nepřesunutelný dveře a okno, který bráněj dát tam sprchu se zástěnou. Karmu a trubky od plynu jsme naštěstí zrušili.

 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 02. května 2019 10:29

Lamicka já za sebe, i když se snažim, při tom sprchování celkem naleju, mít tam něco jinýho než vykachlíkovanou zeď, mi přijde jako velkej vopruz na následnej uklid