"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 01. května 2019 09:12

Jste tady s tím sýrem fakt vtipný...já si před časem koupila poprvé Gran Moravii strouhanou v sáčku a libovala si,jak je to šikovný a po ruce a ještě mňam....

Offline andulka01
Avatar
10703 příspěvků moje polička 01. května 2019 09:52

Strouhaný jsem koupila párkrát a taky vyhazovala, ale přičítala jsem to své liknavosti při spotřebě. A pak jsem radši koupila takovýto příruční úzký struhadlo (hrozně nerada manipuluju s tím velkym čtyřbokym. Nicméně mám dojem, že Gran Moravia šla s kvalitou hodně dolů, onehdy jsem si koupila v kuse a byl měkký, na povrchu mazlavý... fujky. Ale cubetti jako mlsání jsou fajn.

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 01. května 2019 09:55

Děkuju všem za zkušenosti se sýrem. Vyhodím a už nekoupím. 

Další doraz, jak vyprat smůlu z černé mikiny? 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 01. května 2019 09:59

andulka01 ja jsem jejich prodejnu poprve navstivila cca dva tydny zpet, kdyz jsem si ve florentinu byla vyzvednout bryle. Koupila jsem si tam mozzarellu a takovou chybu uz nikdy neudelam :D 

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 01. května 2019 10:01

JankaM Nevím,jestli to bude fungovat i na mikinu. Smůlu jsem dostala dolů z kůže olejem.

Offline andulka01
Avatar
10703 příspěvků moje polička 01. května 2019 10:04

jinx GM na doma jsem nekoupila tak rok, cubetti na dlouhou cestu autem pro rozežrané řidiče :-). Při mý spotřebě se fakt nevyplatí kupovat nekvalitu. Zbytečně pak vyhazuju. Skvělou mozzarellu má tuším Krasolesí? A pak teda Mozzarella Art v Nuslích, musím se tam dokopat.

Offline 999
Avatar
17580 příspěvků moje polička 01. května 2019 10:07

JankaM Když jsem si ušpinila zimní kabát smůlou z vánočního stromku, dostala jsem to lehce dolů technickým benzínem. Určitě to půjde i máslem, jen musíš mít žlučové mýdlo, abys pak vyprala ten mastný flek :-).

Online Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 01. května 2019 21:53

Budeme předělávat koupelnu. Za dvacet let se mi zdá vybydlená. Ale hlavní důvod je, že máme velkou rohovou vanu a ten úklid je složitější.

Je to poměrně velká místnost 4x3 metry, s třídílným oknem. Chtěla bych tam i úložné prostory na ručníky atak.

Potřebovala bych nasměrovat na nějaké stránky pro inspiraci, neb si nevím nějak rady. Děkuji.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 01. května 2019 21:56

Tak Betty tyyyo to zní jako sen.. 

Online Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 01. května 2019 22:14

Pro představu. Tenkrát ty rohový vany dost letěly.

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 01. května 2019 23:30

JankaM kdybys neměla ten benzín, tak já opakovaně použila s úspěchem odlakovač. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 01. května 2019 23:54

Tak Betty mne přijdou rohovy vany super, v normalni se myju strasne nerada, co ti na nich vadi? Ale my teda máme koupelnu tak maličkou, ze se nám tam ani nic jinyho nevejde

prijde mi, ze mas dobrou, hladkou, ony se delaj ještě s takovyma lištama a zákoutíma

ja doporucuju Pinterest a sednout si k tomu na ty hodiny a hodiny

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 01. května 2019 23:58

andulka01 mne docela chutná GM maslo. Ale jak jsme se nedávno bavily, já fakt nejsem moc labuznik, takže jestli gm nebo madeta, je mi v zásadě celkem fuk (krom toho, ze jsem Jihočeský patriot)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 02. května 2019 08:15

Tak Betty bych se byt tebou presunula do vlakna design a architektura. a pinterest je sice fajn, jenze nakonec ses odkazana na veci ktery jsou u nas dostupny, tj jsem objizdela koupelnovy studia v co nejsirsim okruhu bydliste a prohlizela co maji az me neco oslovilo

Potrefenáhusa mne se rohovy vany taky nelibi a pripadaji mi neprakticky, navic na duchod bych si spis poridila co nejvetsi sprchac bez vanicky se sedatkem

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. května 2019 08:27

viktorka_od splavu nepraktický v čem?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 02. května 2019 08:36

Mutziputzi nenakladam se do vany ani ji neobskladavam hovadinama, takze akorat ten blby uklid. a kdekoliv potkam takovou tu procovskou koupelnu s dominantni rohovou vanou, vubec ji nepouzivaji a jede jen sprchac. chjo, velkou koupelnu bych si moc uzila pri zarizovani

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. května 2019 08:36

Mutziputzinapadá mě, že když ji chceš umejt, musíš do ní vlézt, protože jinak nedosáhneš do rohu.

já ji teda nemám, nikdy se mi nelíbily a navíc vanu použiju jednou za rok. pokud bych rekonstruovala, asi si pořídím nějakou malinkou, snad sedací nebo nějakou tu volně stojící, co vypadá jak na mimina jen abych měla v čem mýt lustry a namáčet povlečení nebo jiné velké věci.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 02. května 2019 08:37

Jiná Realita myt lustry a namacet povleceni je lepsi v pradelne

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. května 2019 08:39

viktorka_od splavu no tak tu sice mám, ale musela bych to nosit přes dvůr, a to se mi samozřejmě nikdy nebude chtít. v prádelně myju psa a peru tam jeho ručníky peru okurky a namáčím kytky.

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 02. května 2019 08:41

Jiná Realita Lustry?