Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 30. prosince 2018 23:13

viktorka_od splavu ok, děkuji. To podlití stačí? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 30. prosince 2018 23:19

Gellnerova to jo, nemusí se podlívat vůbec

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 30. prosince 2018 23:20

viktorka_od splavu tak skvělý, díky moc. 

Offline Tak Betty
Avatar
5000 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 09:27

Už čtvrtý den mě bolí krční páteř.Od čeho to sakra je. Nevím jestli jsem si ho přeležela, nebo mi ofoukl.

Potřebovala bych rychlou radu jak se toho zbavit.

Mám pocit, že neunesu svou vlastní hlavu.

Editt: To má být ve stížnostech!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 10:11

Gellnerova jak to dopadlo?:-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 10:31

Tak Betty límec a teplo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 10:44

Tak Betty rozhodně límec, měli by mít v lékárně. a nějaký svalový relaxant a odpočívat

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 11:21

viktorka_od splavu Muž, vobejda jeden, mě v jednu ráno donutil to vypnout, že prej nejsem normální s tou troubou přes noc. Tak jsem od osmi dopékla na 130 a teda, i takhle je to neuvěřitelně měkký a výborný. 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 12:50

Gellnerova Hlavně, že se podařilo a je to výborné. Já peču kačenu běžně celou noc. Dávám ji tam o půlnoci, když vstanu, tak ji přidám a před obědem opeču. 

Offline Emi
Avatar
1041 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 12:58

Tak Betty K těm dobrým radám, co už tu jsou vypsané, bych přidala ještě koupit si anatomicky tvarovaný polštář. Něco jako tenhle v Jysku. A používat i přes den, když budeš odpočívat, protože tím, jak anatomický polštář podepře krk i hlavu, tak to té páteři hodně uleví. Apoň mně to strašně pomohlo, když jsem měla problémy s krční páteří po nehodě. Držím palce, ať se to brzo zlepší.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 13:05

Emi musim rict ze s temihle polstari nemam dobrou zkusenost- neznam teda tento konkretni. na me ale byly prilis mohutne, takze mi to ten krk vyvracelo. pro chlapa to bylo akorat. pak jsem koupila ten s drti peny a pulku usypala  a natvarovala sama:-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 13:28

viktorka_od splavu no je dobry to vyzkoušet, já si koupila jeden blbej prave taky takhle vysokej a u druhyho jsem si na to dala pozor.nicmene i ten blbej tomu bolavýmu krku fakt ulevil

Offline Tak Betty
Avatar
5000 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 17:52

Tak všem děkuji za podporu. Límec zakoupen a taky hřejivý, regenerační krém. Anatomický polštář mám,ale nepoužívám, nějak jsem si nezvyklá. Bolí to jak čert.

Offline Ounz
Avatar
19848 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 17:56

Tak Betty mně osobně ještě pomohly na ‘zamrzlej’ krk takový ty kapsaicinový náplasti, prořejvaj. Nehodí se to ale na všechno a takhle po netu těžko radit. Taky se na to může bejt přecitlivělej (mně trochu ta kůže reagovala, ale za tu úlevu to stálo) pokud by tě to mělo trápit dýl (nebo si nevybavuješ moment, kterej ti to ‘způsobil’) vyhledala bych lékaře. Ale přeju ti ať tě to přejde co nejďřív!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 18:09

Tak Betty já jsem na to dávala ještě takovej nahřejvací polštářek do mikrovlnky a v posteli termofor (polštářek lepší, skladnější a přizpůsobivější)  A fakt potlapkávám, bylo to strašný. 

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 18:32

Vyrábíte si někdo ghí?

Offline Emi
Avatar
1041 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 18:38

viktorka_od splavu Některé polštáře jsou moc tvrdé nebo mohutné, je potřeba je zkusit. Původně jsem měla polštář plněný umělým vláknem, který jsem koupila ve zdravotnických potřebách, a ten byl skvělý. Po několika letech pravidelného používání a praní slehnul a přestal fungovat, tak jsem hledalala náhradu. Nový s umělým vláknem jsem sice koupila a snažila se odebírat a vkládat výplň, ale buď byl vyplněný málo nebo moc, nemohla jsem ho používat. 

Ten z Jysku je pro mne o trošku vyšší, ale má ho má sestra a pomáhá jí. Pro mne je lepší skoro stejný dětský  A na čtení v posteli mi vyhovuje položit si na polštář ještě tenhle

Offline Tak Betty
Avatar
5000 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 20:36

Potrefenáhusa   myslíš takovej modrý gelový ,jak se dává namrazit a na otoky třeba? Ten mám a nad mikrovlnnou jsem uvažovala.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 21:16

Tak Betty já měla nejakej pohankovej, takovej eko bio, ale dala bych cokoliv, co jde ohřát, fakt to hrozne uleví 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 22:10

Tak Betty Límec nenos pořád, spíš jen např. na cestu, resp. ta chvíle, kdy budeš nějaké otřesy apod. já si ho brala hlavně na cestu autem, na chůzi. Při dlouhém nošení rychle prý ochabují krční svaly a vlastně si to celé ještě zhoršuješ. tedy např. na ležení nenosit. Aspoň takhle mi to důrazně nakazoval doktor. 
Přesně před rokem se mi šíleně blokla krční páteř a doslova jsem nemohla unést hlavu, takže vím, o čem mluvím. A jedno léto jsem strávila s krční páteří v Kladrubech.

Na prohřátí a uvolnění hodně doporučuji Muai mast. Já ji miluju a dělá mi hodně dobře. Ale pozor, musí se s ní opatrně a začít pomalu. Nehřeje, ale žhaví