Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:09

viktorka_od splavu No je to vážně neobvyklé, ale tuším, že výsledek musí být precizní:-). 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:12

Karja ano to je přesné, dalo by se to přeměřovat šuplerou:D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:14

Renusatko ještě k tomu svařáku jestli nejsi zvyklá ho dělat - to víno se nevaří. svaří se sklenka vody s cukrem a kořením, pak se do toho teprv vlije víno a už jen ohřeje před bod varu. šup s tím do termosky a dobrou zábavu!

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:16

svaraku z bileho se netreba bat, na Slovensku se vari hlavne z bilyho, cerveny jsem pila az tady.

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:18

cinkja Renusatko medovnikove koule jsou super, ale pokud nejste vyslovne na hrozne sladke kolace (typu baklava) tak doporucuji vyrazne ubrat cukru. ja do testa davam jenom ten med (nebo trochu vic, odmerit 4 lzice medu snad ani nejde). a to salko je sladke opravdu dost. takze ve vysledku je to tak normalne sladke cukrovi.

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:19

Camp_L whiskas 

Nebo tzv.Americké cukroví. Vypadá podobně jako linecké ale chutná mnohem lépe. Není tolik moučnaté, tedy podle naší rodiny. Oříškovomáslový krém a nahoře čokoláda s půlkou vlašského  ořechu. Včera jsem je dodělala.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:24

kocoureksuggy já hrozně ráda masarykovo. je to trochu podobný těm shortbread fingers, až na sůl teda. takový trochu jako zásmažka:-) tzn. máslo - cukr - mouka. já tu chuť fakt hrozně ráda.

jsou dva druhy, ještě světlé bez kakaa, tam se dávají ořechy lískové, celé

výhodu to má, že nelze pokazit a vzhled nijak nesouvisí s šikovností:-) už mám obojí plus rumové kuličky, to jsou kousky pro mě:P

http://www.apetitonline.cz/recepty/6939-masarykovo-cukrovi.html

Offline farbulka
Avatar
6 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:25
Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:26

Když jsme u toho cukroví, nemáte někdo nápad na nepečený, co by se dalo vyrábět ve dvoudílných formičkách z IKEA - jako to z tescomy na úly, jen jiný tvary (stromeček, sněhulák..)? Kakaový "hnízda" s vaječňákem už má přítelova mamka, tak je znova dělat nechci, a kokosový rádobyrafaelo jsem v tom už zkoušela kdysi a jako nebylo to úplně blbý, ale kvůli tomu kokosu pak ty výsledný tvary nebyly úplně tak zřetelný, jak bych si představovala. Chce to něco tvárnýho, bez větších kousků čehokoli, co se pak nebude drolit. V návodu do toho dávají samotnej marcipán nebo lijou čokoládu, ale to je trochu nuda, resp.polití čokoládou a jinýmu zdobení se nebráním, ale jen tak samotný ne-e...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:27

Karoleena no tak ta "hnízda" ale ne kakaová, ořechová máslová co jsem dávala recept před stránkou cca?

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:28

viktorka_od splavu U nás to bude do hrnce, protože to bude asi 5 litrů. K tomu jeden nealko pro děti. Střídáme se každý rok dvě rodiny, tak se letos přihlásím dobrovolně.  

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:33

viktorka_od splavu Jo, ty nejspíš udělám, když se nic jinýho nenaskytne,  jdu najít ten recept. :) ale zatím se to tak sešlo, že máme letos docela dost všelijakýho ořechovýho, tak ještě sonduju, jestli náhodou něco... Docela by mě zajímalo, jestli by tam šla narvat ta medovníková hmota! :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:33

Renusatko jojo, tak klidně do hrnce, jen ať v něm to víno nevře:-) řekněme sklínku vody na lahev vína, pořádně svařit (ona část té vody vyvře) aby to koření pustilo chuť a cukru víc než bys tipovala, to teplý má kyselejší chuť než studený

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:36

viktorka_od splavu V každém případě díky za radu, protože to nevím. 

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:38

viktorka_od splavu Renusatko tak svarak lze bez problemu dosladit. zavisi jake to vino je na zacatku, pokud to neni nejaky krabicak, sladim velmi, velmi mirne. 

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:38

Karoleena urcite, prave premyslim, ze ti to poradim. 

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:39
Reakce na Renusatko:

Závidí muže, který s něčím pomůže v kuchyni. Můj zvládne uvařit čaj a kafe. Kdyby se mi něco stalo, tak se o ně (co se týká vaření) postará spíš ten starší syn. U kluků jsem se rozhodla, že nepředám snaše něco podobného a že budou umět vařit. 

​U nás to máme docela dobře rozdělené... tak nějak se vyvinulo, že muž kraluje v kuchyni pokud jde o přípravu masa, polévek, české klasiky (občas) a asijských jídel. Já mám italskou a řeckou kuchyni, rychlovky všeho druhu, bramboráky, bramborové placky, a pečení sladkého (občas), včetně cukroví.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:40

Renusatko to neni zač, já si jen vzpomněla na sebe když jsem ho ještě neuměla:-) teď už zvládám i punč, ale to nevím jestli by z bílýho bylo dobrý, je to stejný jen se dá nakonec panák rumu a pomerančová šťáva (ne džus!! ale fakt šťáva z opravdového pomeranče) a z červenýho je to teda luxusní.

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:42

cinkja 

Máš to parádní. Já mám hotové zatím jen vanilkové rohlíčky a těsto na oříškové dortíčky. Ale žádný stres. To je normální průběh. 

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 21:49

continuity Takhle...krabicové to není. Kvalita asi nebude nic moc, protože švagrová má víno ráda a přesto jsem si všimla, že tohle od našeho taťky má taky pod schodama . Já jsem si říkala, že vylepšené v nějaký horký nápoj by asi nebylo špatné.