Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Online continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 11. října 2021 19:26

Pinot Noir Ja to znam hlavne z různých rautů. Chutná mi to moc, ale dělat se mi to nechce. 

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 11. října 2021 19:29

Pinot Noir Ne, party mix jsem si nikdy nekoupila:-D. Já to vážně nikdy neviděla ani v obchodě, ale já tyhlety skleničky moc nekupuji, jen okurky, takže to neprochazim. Já nepochybuji o tom, že by mi to nechutnalo:-D:-D. 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 11. října 2021 19:34

Karja mně zavařenej květák dělala babička, moc mi to chutnalo, je to fajn chuťovka. Letos jsem ho taky zkoušela, jako ona ho nemám, ale dobrej je i tak

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 11. října 2021 19:56

Karja miluju nákladný květák! I jsem si ho dělala sama. Chutná mi nejvíc naložený s klasickým Dekem. Neskutečná dobrota!

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 11. října 2021 20:08

Ounz Dadoo A recept?

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 11. října 2021 20:35

brrr já jsem zkombinovala několik z netu, nálev jsem dělala myslím podle apetitu,  jinak krom květáku tam přidávám pár proužků bílý papriky. Sterilovat tak těch 15 min, mamka to dala jednou na 20 a byl pak moc měkkej, preferuju křupavější

edit, tak teď ten lák hledám a nemůžu najít, sakra

Heureka

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 11. října 2021 20:35

brrr obyčejné Deko. Koupené v samosce. Mne to chutná nejvíc. 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 11. října 2021 21:20
Reakce na Garfie:

slniecko Tak v principu proč ne, ale já beru zeleninu jako něco, co se dělá rychle, takže frknout něco na pánvičku a jíst. Nebo případně pečenou, klidně dám do trouby a odejdu, to by pro ni mohlo být spíš řešení. On ten multicooker dělá spíš takové "stew", ale pokud po něm touží, určitě se naučí s ním pracovat, třeba na polévky by mohl být fajn. A určitě bude umět dobře i rýži a takové věci. (multicooker nemám, ale má ho ségra, já na ty dlouho vařené věci používám rýžovar)

​No problém je práve v tom, že ona strašne nerada rieši čokoľvek ohľadom jedla (včítane jedenia)....takže hodím si na panvičku je pre ňu krutý trest, navrch to napokon s veľkou pravdepodobnosťou spáli, lebo sa medzitým začíta. To si dá radšej len suché cestoviny, alebo jogurt, alebo surový šalát. alebo aj nič. Takže je to skôr moje uvažovanie, ako zabezpečiť aspoň trochu väčšiu šancu teplého jedla.

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 11. října 2021 21:39

slniecko Jasně, tak to asi jo. Jen prostě počítej s tím, že to primárně hlavně dusí, tak záleží, jestli jí taková úprava chutná. Ale zase k těstovinám nebo rýži to může být fajn. 

Online continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 11. října 2021 21:46

slniecko nás moju staršiu? Ale ta chce letieť na ten Mars, tam sa to, že bude kľudne pit Manu z tuby, bude ešte hodiť. 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 11. října 2021 21:46

Garfie ona má najradšej jedlá, ktoré nemajú chuť ....takže napríklad teraz je jej veľký objav tie polystyrénové ryžové chlebíčky. (Alebo potom naopak, keď je niečo schopné odpáliť eifelovku....takže Wasabi dokáže kúsať ako v tom filme, ale nič medzi...)

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 11. října 2021 21:47
Reakce na continuity:

slniecko nás moju staršiu? Ale ta chce letieť na ten Mars, tam sa to, že bude kľudne pit Manu z tuby, bude ešte hodiť. 

​vieš čo, až budú tie tuby v najbližšom supermarkete, tak pravdepodobne na ne prejde

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 11. října 2021 21:51
Reakce na slniecko:

​No problém je práve v tom, že ona strašne nerada rieši čokoľvek ohľadom jedla (včítane jedenia)....takže hodím si na panvičku je pre ňu krutý trest, navrch to napokon s veľkou pravdepodobnosťou spáli, lebo sa medzitým začíta. To si dá radšej len suché cestoviny, alebo jogurt, alebo surový šalát. alebo aj nič. Takže je to skôr moje uvažovanie, ako zabezpečiť aspoň trochu väčšiu šancu teplého jedla.

​Tohle jsem byla a vlastně pořád jsem já. Sama sobě vařit? Jen to ne!

Online continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 11. října 2021 21:51

slniecko u nás už su, ale ja to pred ňou ešte dokážem utajiť. Resp. s jej nechuťou riešiť jedlo, ju ešte nenapadlo to tam hľadať.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 11. října 2021 21:57
Reakce na Sweet Potato:

​Tohle jsem byla a vlastně pořád jsem já. Sama sobě vařit? Jen to ne!

​detto

continuity fakt??? ako to vyzerá?

Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 11. října 2021 22:47
Reakce na continuity:

Pinot Noir Ja to znam hlavne z různých rautů. Chutná mi to moc, ale dělat se mi to nechce. 

Na zpracování plodů jsem úplně marná. I by bylo občas co zpracovat, ale mě to ukrutně nebaví. Vaření mi přitom nevadí. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. října 2021 23:21

Pinot Noir na to je potřeba víc lidí. Když děláme marmelády s mamkou, je to moc fajn. Když to mám dělat sama, vůbec se mi nechce.

Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 12. října 2021 00:03

Evaeva a hlavně u nás to nikdo nejí, kromě mě. Kluci nejí nic a tuhle vlastnost mají po tatínkovi. Já jím sice všechno, ale bůhvíjaké dávky to nejsou, takže si vystačíme se zavařeninami, které tak různě dostaneme. Třeba se to změní. Kdyby to kluci chtěli jíst, budu zavařovat jak divá!

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 12. října 2021 01:40
Reakce na continuity:

slniecko to fakt nechceš aby jedla.

https://mojemana.cz/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=se_brand&utm_content=mana_drink&gclid=Cj0KCQjwwY-LBhD6ARIsACvT72NFg7WsjNlqnvzDZD-AHjktzbZRU3Rwr0TChyyTX8n5rpKLnporfkAaAqZIEALw_wcB

​No to vieš, že nie, len ma to šoklo...

Ako viem o nutridrinkoch, ktoré sú určené pre chorých, ale toto...