Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:24

Tak já hlásím, že máme za sebou Food fair s tvarohovýma knedlíčkama, které se moc povedly, šéf školní kuchyně, kde jsme připravovali těsto byl dost vykolejený, moc mu chutnaly, ale nikdy prý neviděl těsto ze sýru.

Jinak mám dost rozporuplné pocity, prodali jsme strašně málo, asi jen kolem sto porcí, připravení jsme byli na trojnásobek i víc. Bohužel se do hry vrátili Amíci, kteří jsou vždycky za hvězdy (s totálně nudnými hamburgery), k tomu letos byla dost malá návštěvnost. Myslím, že se toho všichni báli, lidi koukali, hmhm, zajímavé, nafotili si to a šli jinam.

Na druhou stranu, všem chutnaly, asi osm lidí si dalo tu práci a vrátili se k nám později, jen aby řekli, že to bylo absolutně vynikající, což se fakt běžně nestává! S prodejem nás naštěsti zachránilo pivo, takže celkem jsme vydělali víc než loni a tři rodiny teď budou jíst týden knedlíčky!

Děkuji všem za rady a za podporu!

Offline Kokoska
Avatar
28384 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:29

Garfie tak bezva, jste sikovni! A kuchar ma novou zkusenost. Knedlicky se daji i zmrazit, ale asi bych je nejdriv mrazila nejak rozlozene, aby z toho nebyla jedna koule, sesypat az po zmrznuti.

Offline continuity
Avatar
33793 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:31

Garfie no hlavně že to dopadlo! Alespoň jste něco naučili i japonského kuchaře. 

To tvarohové těsto lze dobře mrazit a pár měsíců ti vydrží. 

Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:37

continuity Kuchař je Filipínec, vypadal, že by tím i obohatil školní kantýnu!

Dá se to zamrazit? Tak super, právě jsem nad tím váhala...já k nim zkusím u nějakou rajčatovou omáčku asi, jak jsou bez cukru, myslím, že to bude fungovat...

Offline continuity
Avatar
33793 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:50

Garfie jo, jak píše nade mnou Kokoska . Já si je dám mrazit na talířek/tácek potažený potravinovou fólií a jenom to shrnu do pytlíku. Jinak se to k porcelánu lepi. 

Mám plněné v mrazáku pořád, když mi není dobře, je to rychlý oběd, večeře. A nemám to úplně v kategorii sladké jídlo, tím že je tam celkem dost bílkovin. 

Online andulka01
Avatar
10752 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 12:59

Garfie jsi dobrá! Ono se moc nedá připravit na to, jaká bude prodejnost, zejména u tak (pro ně) zvláštní věci. A docela by mě zajímalo, jak se Amíci vešli s hamburgerem do těch pravidel, vždyť syrový maso, zelenina...

Online notna
Avatar
6562 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 13:01

Garfie Super! Ty jsi prostě skvělá! A jaké ovoce nakonec bylo?

Online andulka01
Avatar
10752 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 13:03

Můj první pokus o sulc z vepřových nožiček.
Mimo jiných dalších poznatků mám dva: 1/ Je blbý, když ti dojde Jar. 2/ Kolagen lepí... hodně, tak bacha při přelévání, ucintlo mi jen trošička, ale i tak :-)

Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 13:20

andulka01 No práve to byl jen burger v housce se sýrem a nějakou omáčkou, jinak nic, horší než z Mekáče!

notna Podařilo se mi sehnat dobrou mraženou směs, jahody, maliny, borůvky a brusinky, dobré to bylo!

Online notna
Avatar
6562 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 13:45

Garfie To muselo být super!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 13:49

Garfieškoda, že se neprodalo víc. Ale chutnalo

Online Karja
Avatar
35960 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 13:50

andulka01 No ale to vypadá báječně!, to bych si dala...

Garfie Mně to celý zní jako velkej uspěch. On je to v podstatě docela protichudnej ukol, připravit něco cizokrajného, atypického na food festival a zároven aby se toho hodně prodalo.

Offline brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 18:42

andulka01 Sulc je jediné jídlo, které umí připravit můj otec. Dělá ten klasický, bez papriky, hrášku, cibulky, jen s kořenovou zeleninou. A jsi dobrá, že ses do něj pustila, když je takhle teplo. U nás je to zimní jídlo, tuhne nám ve špajzu a to teď už moc nejde 

Offline brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 18:43

Garfie To je super! Gratuluju moc. Třeba se to rozkřikne a příští rok vám utrhají ruce.

Online andulka01
Avatar
10752 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 20:39

brrr žiju v chladném bytě s celoročně studenou chodbou, takže ok. Já to naopak ráda jako letní večeři, studené z ledničky, s ředkvičkana, okurkama a vychlazeným pivem, dobrým chlebem. A příště do toho přijde ještě daleko víc zeleniny, já vlastně to maso tam tolik nemusím, takže to vidím jen na ten aspik z nožiček a v něm chřest, brokolici, hrášek.

Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 00:32

Karja Jo, je to zvláštní. Nejvíc plno je vždycky u těch asijských stánků, Korea, Čína, Japonsko, přitom pět minut od školy je Chinatown a 20 minut pěšky je Koreatown....:-) Ale tak oni Japonci neradi experimentují, je známé, že i v Evropě upřednostňují japonské restaurace. 

Nejvíc nakonec prodali studenti brigádníci, kterým jsme naložili porce na tác a poslali je prodávat do davu.

Jinak pivo jsme koupili za 250 a prodávali za 700 (nařízení školy, levnější alkohol nesměl být), takže to nám fakt výrazně pomohlo. Příště klidně jen pivo!

andulka01 Ty jo, já sulc normálně moc nemusím, ale teda přiznám se, že jak koukám na tu fotku, dostala jsem na něj strašnou chuť!!!

Online andulka01
Avatar
10752 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 06:12

Garfie Co příště prostě jen udělat pivní degustaci? Už je to uvařený, tři druhy českých piv asi nebude problém...

K aspiku - ono to zvenčí nevypadá, ale musím tam toho ještě dost vychytat. Třeba vařit ty různý masa jinou dobu, nebo nožičky přímo zvlášť. V Jap něco podobného #nedělají? 

Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 06:28

andulka01 Víš co, to nevím zase, můžu sice prodávat jen pivo, ale prodávali jsme třetinku Plzně za víc než 100 korun a to je tady Plzeň z těch piv, co se dají sehnat, určitě nejlevnější. Navíc pivo prodávají i Němci, Korejci a Japonci, takže i konkurence už je trochu větší...Prodali jsme jich tak 130, odhaduju, dost jsme jich na stánku sami vypili.

Myslím že muž kdysi něco podobného jako sulc v restauraci jedl, ale určitě ne běžně, je to spíš taková specialita....ale to mi neraď, to určitě dělat nebudu!!

Online andulka01
Avatar
10752 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 09:47

Garfie ty omezení foodfestivalu jsou hrozně drsný, priznávám, že mě by to nebavilo a asi bych do toho nešla. O to víc že obdivuju.

Hele, to jenom uvaříš nožičky... Ok, chápu

Online Kan
Avatar
7063 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 10:00

andulka01 Já aspik taky nabízela, ale byl smeten ze stolu. Takový nevděk! :D