Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. února 2017 13:18
Reakce na coralline:

Myslím, že jsem dneska upekla svůj největší "propadák" a to doslova. Pokoušela jsem se o tuhle buchtu. Když jsem zavírala remosku, byl nahoře pudink dle návodu. Když jsem ji znova otevřela, bylo nahoře těsto, normálně v souvislé vrstvě, pudink se někam propad. Navíc to nějak moc vyběhlo, takže mi to shora-pečící remoska připálila. Tak jsem okrájela největší škody, zamaskovala to smetanou a jsem fakt zvědavá, jestli to bude aspoň jedlý. Mně bylo teda hned podezřelý péct uvařenej pudink. Příště na to kašlu a naleju ho na pečený těsto, však ztuhne.

podobnou buchtu pecu dost casto.(bez ovoce)tak puding uvareny pect problem neni,ale je problem kdyz je ho moc.

On je tezky tak klesne dolu.Je potreba ne ho dat v souvisle vrstve,ale jakoby cik cak kudy prijde testo nahoru.

Jednou sem chtela "prilepsit"a dala prave moc pudinku a dopadlo to stejne jako u Vas.Testo nahore a pudink dole a ani ta smetana to moc nezachranila.Kdyz je ho akorat tak je buchta moc dobra a neni sucha.

Offline Jehelníček
Avatar
753 příspěvků moje polička 04. února 2017 13:22
Reakce na Garfie:

Taky si představuju příběhy, než že bych někoho posuzovala. A v zahraničí koukám na cizí nákuopy moc ráda, v naději, že objevím mně dosud neznámou lahůdku 

Offline Jehelníček
Avatar
753 příspěvků moje polička 04. února 2017 13:25

Všem, co pečou sladké závidím, já už mám tohle období asi navěky za sebou 

Sama to nesním, manžel by neměl, děti vegani, tam se jedna s klasikou nevyřádí. Když byly malé, pekla jsem nějakou vymyšlenost každý víkend, jó, to byly časy!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. února 2017 13:27
Reakce na Jehelníček:

ja pecu rada a casto.Vlastne kazdy vikend.Jen ted kdyz uz jsme jen dva tak si delam polovicni nekdy i mensi davky.;-)

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 04. února 2017 14:02
Reakce na Jehelníček:

A tak to my se na nějakou tu buchtu stavíme, kdybys chtěla mermomocí péct. Přeci se to nevyhodí

Offline žluťásek
Avatar
7611 příspěvků moje polička 04. února 2017 14:07
Reakce na ice:

Přímo za pokladnou jsem pracovala jen na brigádách, ale co tak můžu soudit z práce, tak těm lidem za pultem je úplně fuk, co pípaj a nijak se tím nezabývají. Jako jo, vidím, že si třeba někdo na jedné hromádce půjčuje Andersenovy pohádky, knihu o středověkém výtvarném umění a příručku, jak cvičit na bolavá záda třeba, ale že bych si z toho konstruovala příběh, to fakt ne :-)

Měla jsem jen jednu velmi oblíbenou čtenářku, ta si každý týden chodila půjčovat hromádku novinek a vždycky dokázala vyhmátnout nějaké zajímavé, které mě zaujaly a hned po jejím odchodu jsem si je rezervovala. Dost se mi trefovala do vkusu :-))

Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 04. února 2017 14:14
Reakce na Jehelníček:

Tak já fikaně peču kolegům no, ale nevím, co by na bábovku říkali medvědi 

Offline Jehelníček
Avatar
753 příspěvků moje polička 04. února 2017 14:32
Reakce na Ounz:

Voni hrozně nadroběj! 

žluťásek  Dobře, že to vím!

Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 04. února 2017 14:38
Reakce na Jehelníček:

 Chudáci budou jen o polívce 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. února 2017 14:43
Reakce na Jehelníček:

U nás dnes zimní oběd podle Elly. 

toto je Ellin naprosto paradni recept, mohla bych to jist porad 

Offline Garfie
Avatar
23921 příspěvků moje polička 04. února 2017 15:18
Reakce na ice:

Jé, šampaňský, kondomy a toaletní papír, to je bezva nákup, škoda že jsem nestála za tebou, to bych si užila moc  

No a hele, já i pouštím lidi, co toho mají málo....možná to má fakt nějakou souvislost....

Offline RoSa
Avatar
8203 příspěvků moje polička 04. února 2017 18:45

dneska vychechtanej chleba - vůbec netuším, jak se to přihodilo, ale na chuť to vliv nemá

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 04. února 2017 19:25
Reakce na RoSa:

Praskliny jsou nejlepší!

Offline Jehelníček
Avatar
753 příspěvků moje polička 04. února 2017 19:45
Reakce na RoSa:

Kouká na mě zavile jedním okem , ale určitě bude dobrej!

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 04. února 2017 20:57
Reakce na Myrtila:

Díky za radu, píšu si

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 04. února 2017 20:59
Reakce na Ounz:

Já jsem to původně taky ochutnala od kolegyně. Ona to měla normální a dobrý. Nevím, kde udělali soudruzi chybu Ale jedlý to je, jenom se tím nemůžu moc prezentovat.

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 04. února 2017 20:59
Reakce na Ounz:

Já jsem to původně taky ochutnala od kolegyně. Ona to měla normální a dobrý. Nevím, kde udělali soudruzi chybu Ale jedlý to je, jenom se tím nemůžu moc prezentovat.

Offline Ounz
Avatar
19828 příspěvků moje polička 04. února 2017 21:00
Reakce na coralline:

Haha jestli my nepracujem spolu  no asi je kruciální to množství a lití, jak se psalo výše..

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 04. února 2017 21:03
Reakce na Zarinya:

A kolik tedy tak toho pudinku? V tom receptu výše o tom taktně mlčí.

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 04. února 2017 21:04
Reakce na Zarinya:

Když tu buchtu přinesla do práce kolegyně, měla tam taky vrstvu pudinku - souvislou, poměrně vysokou. Ale na rozdíl ode mě nahoře Musím se zeptat, jakej má tajnej fígl.

Jinak jsem si dneska spravila náladu. K obědu byla hrachovka. Je výborná, ideální jídlo do tohohle počasí. A hlavně vypadá, jak má vypadat.