Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 27. února 2018 16:26

Potrefenáhusa mám ho objednaný a už se na něj těším 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 27. února 2018 16:27

Aranel ale starou belu na sebe, já s tím peču a vařím 

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 27. února 2018 16:28

paktofonika a neucpava to odpad? logr z frenchpressu uz parkrat zacpal sifon v kuchyni.

Online mitford sister
Avatar
1390 příspěvků moje polička 27. února 2018 16:31
Reakce na 0zero7:

mitford sister Pardon, myslela jsem foto nazivo tech dvou co jsi objednala, ty panske :)

​tak hlásím částečný úspěch - ta cestovní zklamala materiálem: inzerováno jako leather, ale byl to jen takovej ten lepenej leather pulp; tak nějak to bylo divný už na dotek a za chvíli by to vypadalo hrozně. takže to jsem ani nefotila a rovnou to zabalila zpátky na vrácení.

ale ta druhá pánská je skvělá, nezklamala v ničem.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:02

Ounz som sa lakla ze si zamenila kokosovy olej za sadlo. Potom som pochopila. 

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:02

viktorka_od splavu Logr je podle mě v pohodě, akorát tím, jak zrnka nejsou suchá, bych si nepřipravovala peeling do zásoby, mohlo by to chytit plíseň. K okamžité spotřebě to není problém.

A já osobně mám logr raději, přijde mi, že je s ním to peelingování příjemnější. Na rozdíl od čerstvé kávy už se nemusí namáčet. Nerada ho totiž míchám s olejem (špatně se ta směs smývá), takže ho používám samotný a tělo namažu až po sprše. K tomu se logr hodí víc.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:25

Janulik03  Kdo maže...

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:29

Tuto KVD paletku. Zitra jdu pro rtenky a pak uz se jen dockat balicku z ameriky

Offline Proč ne Eva
Avatar
408 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:31

jinx docela uspesne na hydrataci vlasu pouzivam kokosovy olej. Taky jsem si nedavno koupila sampon s arganovym olejem a taky super.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:31
Reakce na paktofonika:

Mutziputzi Kúpila som nakoniec toto. 

​to je moc hezky, ja na tomhle dost ujizdim. CK si nepamatuju, asi jdem davala fotku, ale nekoupila. Mam nejaky Elle McPherson, to si pamatuju, protoze je smetanovy, jinak hromadu cernejch a barevnejch, posledni ulovek je pruhlednej s dlouhym rukavem s puntikama. Delim na nositelny viditelne a nositelny neviditelne

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:32

ISON paktofonika Atd...
A ten logr pak putuje do odtoků a trubek v domě? Myslela jsem, že právě lógr je docela dost ucpávač. 
Já jen že jsem řešila havárii v bytě - prasklé odpadní potrubí v kuchyni. A věřte, horší byla jen povodeň 2002. Hrozně ráda bych si kávový peeling dala, ale když si představím jak postupně ucpávám trubky, zase mě to přejde a občas si dám jen cukrový s nějakou esencí.

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:38

nedavno jsem tu probirala svou poukazku na parfem do lokalni drogerie, zitra tomu koncila platnost, tak uz jsem musela a nakonec koupila toto 

edit pardon za tu velikost

Offline whiskas
Avatar
19548 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:51

baltik Než jsem odrolovala, myslela jsem na čistič oken . Jak voní? 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:52

Solathis SKvelé, mám ju vyhliadnutú ale rada by som ju videla najprv naživo .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:55

andulka01 asi záleží jak komplikovaný máte v domě trubky:-)) nevím jak ten peeling ale lógr z frenchpresu neudělal nic. já teda pravidelně používám krtka a to i když jsem bydlela v baráku s olověnýma trubkama (kde se to prej nemá:-)

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:57

jinx Mam oboji, maska mi prijde jako lepsi prumer, ale jsem strasne zpovykana tou sheet hydratacni od Guerlain, kde je to opravdu hodne poznat. Tahle je fajn, da se i smichat s orchid olejem (nebo jakymkoli jinym).

Ten Dior nadherne voni a je moc prijemny, nez preformulovali (uz je to par let) meli super vecciku, takovy pick me up hydratacni serum, myslim SKin Energizer se to jmenovalo, skoda, ze zrusili, bylo moc fajn. Podej pak hlaseni, jak jsi spokojena.

Ja jsem vcera otevrela nocni Extra Firming Clarins a moc prijemny je. Lepsi struktura a celkove feeling nez ten predesly.

RE maska na vlasy, zalezi na vlasech, u me treba konkretne na tom, ze dost pripravku mi vlasy zatizi. Zkusila jsem snad vsechno... Redken meli jednu fajn, ale prestala se vyrabet, Living Proof Nightcap overnight perfector je fajn.

Kevin Murphy Hydrating mask je dobra, nesmi se to prehnat. Kaviarova od Alterny, taky spis mene je vice. Avokadovej balzam pred mytim, BurtsnBees, ale nevim, jestli se jeste vyrabi.

Kerastase delala jednu pro jemnejsi vlasy, tak ta taky nezatezuje.

Aveda dry remedy maska je super, maji fajn ingredience a jejich veci krasne voni, pouzivam docela dost a casto.

A jeste jeden bargain tip, Aussie 3 minute miracle moisture treatment, za 00nic v drogerce, vubec nezatizi a mam po nem hezky vlasy (nepochybne ovsem obsahuje strasidelne ingredience) na quick fix ovsem dost dobry.  

Offline whiskas
Avatar
19548 příspěvků moje polička 27. února 2018 17:58

barbucha Byla jsem si dnes vyzvednout tu kabelku a nechala jsem ji v obchodě. Moc mě nenadchly ty stříbrné úchyty, které v reálu vypadaly na kabelce dost divně.

Jako náplast jsem si koupila boty :-). A nepřijdou mi až tak vysoké. Cenťák - by byl +, ale myslím, že jsou o.k. A jsou nižší než ty perforované.

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:02

whiskas uff, to vam asi reknou mistni odbornice lepe, ja popisovat neumim, ja bych rekla lehce ovocne

Offline whiskas
Avatar
19548 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:03

baltik To mi naprosto stačí. Jen jsem byla zvědavá, kvůli tomu obalu :-D.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:29

0zero7 diky za tipy, ja prave nesnasim zatez na vlasech, pripravku na ne pouzivam uplne minimum. Vetsinou vlastne jen sampon. Chystam se do tropu, tak mozna to jeste chvili vydrzim a tam se mi zhydratuji prirozene 

ty sheets od guerlain uz jsem mela v ruce, jenze ja ted potrebuju neco, co nanesu a necham klidne celou noc, takze jsem sahla po osvedcene klasice, mne od clarins velmi vyhovuje snad vse. To vyrabi pro me nebo co. Diora vetsinou obchazim, ale tohle mi padlo do oka, tak proc ne, treba to bude fajn. Pripadne si zhydratuji lokty. Nebo dekolt, mam to body co paktofonika.