Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:38
Reakce na 0zero7:
A jeste jeden bargain tip, Aussie 3 minute miracle moisture treatment, za 00nic v drogerce, vubec nezatizi a mam po nem hezky vlasy (nepochybne ovsem obsahuje strasidelne ingredience) na quick fix ovsem dost dobry. 

​Dík za tip! Já už jsem na to párkrát koukala, ale nikdy nekoupila. Dneska jsem dala dolů víc jak 5 cm těch nejzničenějších vlasů, ale i tak by se nějakej malej zázrak hodil . Před nenávnem jsem od nich měla šampon a kondicioner z té řady Shine a ta byla super.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:42

paktofonika Me by zajimalo jak resis to kafe v odpadu, dum, kde bydlim je stary a splachnout bych to fakt nemohla, i french press vyklepavam do kose.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:45
Reakce na mitford sister:

​tak hlásím částečný úspěch - ta cestovní zklamala materiálem: inzerováno jako leather, ale byl to jen takovej ten lepenej leather pulp; tak nějak to bylo divný už na dotek a za chvíli by to vypadalo hrozně. takže to jsem ani nefotila a rovnou to zabalila zpátky na vrácení.

ale ta druhá pánská je skvělá, nezklamala v ničem.

​Ta je krasna! Fakt. Presne se mi libii, jak je do panska! BOZI nakup!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:51

jinx Ten Living Proof nezatezuje. Plus ta Aveda tez. Ja prave taky nesnasim "stuff" na vlasech.

Tu novou Clarins vylozene nedoporucuji pres noc (na ksoleni zduraznovali), ale s kapkou oleje bych do toho sla. Ja ji mam a davala jsem dvakrat a ok, zdalo se i, ze trochu sedi na povrchu. Dobra overnight je Origins, svetle zeleny obal, je to na ni i napsano. Ten Guerlain nechavam v podstate co to jde, jestli spis na zadech, klidne pres noc

Je to fakt nejuzasnejsi vec co se vysledku tyce, pokud bych si mela koupit od G jen jeden vyrobek, je to jasny.

Diora zreferuj, meli i dobry tinted moisturizers, s takovym fresh glow, ale ty se asi uz taky nedelaj...

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:52

Lama_z_Lana ja projedu strasne kury kvuli saune a bazenu, takze s timhle stridam veci co jsou drazsi a spokojenost teda. Zkus a poreferuj

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:53

Este mam k tomu peelingu aj poharik. 

Ja viem, stacil by aj od horcice, ale tento sa mi paci viac. 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:53

paktofonika Ted to fakt myslim vazne...Co se pod to body nosi? Ja jsem to na sobe nikdy nemela,  nosim jen sportovni nebo bezraminkovy podprsenky. A nesmejte se mi tu nikdo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:56

Luna Nic!

Online whiskas
Avatar
19555 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:56

mitford sister Ta je krásná, líbí se mi tyhle tašky bez ozdob. Odkud je? Asi jsem tady něco zaspala. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 27. února 2018 18:58

Luna no to je přesně pro tebe! pro lidi co podprsenku nepotřebujou, jen něco hezkýho na sebe:-)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. února 2018 19:05

Luna No nič :D Ja asi budem musieť v niektorých prípadoch siahnuť po nálepkách ale ináč neplánujem nič. :)

0zero7 No neviem či to bolo presne body od CK ale pár pekných si ich sem dávala. Tuším červené ...No už si to dobre nepamätám, bolo to ešte na MP. A káva ide do odpadu, normálne to osprchujem. Bývam tu 5 rokov a zatiaľ som nemusela riešiť žiadnu haváriu, ale ja odpad čistím dosť často(sódou) a raz za čas Sifo. Ináč tu Aussie masku mám tiež a je fajn ale snažím sa používať čo najmenej prípravkov, pretože mám jemné vlasy ktoré zaťaží aj len pohľad na ne. Ale som veľmi spokojná so šampónmi Sachajuan. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. února 2018 19:12

0zero7 proc ne pres noc a cim to olej zlepsi? Nerozumim tomu ze sedi na povrchu. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. února 2018 19:13

Luna Nic, ja nosim krajkovy body hlavne s kosticema nebo co maj strih, ze to drzi prsa. Takze i tak lze, pro ty co bez pradla nene

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. února 2018 19:40
Reakce na jinx:

0zero7 proc ne pres noc a cim to olej zlepsi? Nerozumim tomu ze sedi na povrchu. 

​Bylo mi receno (na specifickou otazku zda muzu pouzit pres noc) ze vzhledem k formulaci neni urcena na pouziti pres noc, je to jen doporuceni vyrobce - nicmene to muze mit dost spolecneho s tim, ze chteji, aby se plet pak docistila tonikem a pouzila dalsi skin care (tzn prodej dalsich produktu). Kapka toho orchid oleje na dehydrovanou plet doda vic hydratace a trochu vyzivy, me to osobne vyhovuje.

Zkusila bych pres noc a videla, nekdy se muze stat, ze se plet zbytecne zatizi, ale to bys rano poznala.

Co se toho "sezeni na povrchu" tyce, tak to je muj osobni pocit, ze se nevstreba tak jak bych chtela, spis, ze ji citim na pleti nez "v pleti", jestli to dava smysl. Davala jsem ji zatim dvakrat, dam zase a budu davat pozor na vysledek. Z toho bi-phase sera od Clarins mam lepsi pocit nez z te reformulovane masky. Jeste ji zas placnu ale, muze byt, ze plet zrovna tolik hydratace nepotrebovala.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. února 2018 19:57

0zero7 aha, jasne ted rozumim. Ja se trochu lekla, ze se z meho milovaneho clarins stala alchymie a la ordinary, coz ja nemusim  uz ji mam a zatim nemam dojem, ze by mi delsi aplikace mela byt na ujmu, celkem si umim predstavit, ze musi nasledovat dalsi tri produkty. Vsak vyzkousim, uvidim. Pokud jde o to sezeni, momentalne mam uplne fyzicky pocit, ze se vpiji, super. Moje plet ted hydrataci potrebuje uplne extremne, to pocasi je namahave. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. února 2018 20:11

jinx Tak to je super, ja hydratuju pravidelne a casto tak to nakrasne mohlo byt i tim, ze jsem ji zrovna zas az tak nepotrebovala. Bude dalsi kolo

Offline mitford sister
Avatar
1390 příspěvků moje polička 27. února 2018 20:24

0zero7 díky moc, v těch kvantech věcí, co si kupuju, taška rozhodně vyčnívá. mám z ní fakt radost

whiskas yoox, pánská

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 27. února 2018 20:27

mitford sister Pěkná taška

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. února 2018 20:40

0zero7 Prosím ťa o ktorom orchid oleji tu píšeš? 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. února 2018 21:08