Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline whiskas
Avatar
19548 příspěvků moje polička 27. února 2018 21:10

mitford sister Díky. :-)

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 27. února 2018 21:14

0zero7 prosím tě,když tě tu vidím, más zkušenost s očním gelem od clarins? Stojí za zkoušku? Díky

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. února 2018 22:11

Ounz zalezi na co ho chces, myslis tento?

https://www.clarins.ca/en/eye-contour-gel/80006227.html

je to vylozene osvezujici gel na opuchly oci rano. Neni uplne hydratacni, pac je to jen gel. Ale depuffing dobrej.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 27. února 2018 22:36

já bych na kůži ani tak nic nepotřebovala, ale oči, uuf, nějaký kapky nebo něco, děsně pálí a suchý:-(

Offline continuity
Avatar
33722 příspěvků moje polička 27. února 2018 22:42

viktorka_od splavu pokud je to ted akutni temi mrazy, tak zkus ocuflash

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 27. února 2018 23:03

viktorka_od splavu Mně hodně pomáhá oční voda Euphrasia

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 27. února 2018 23:07
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. února 2018 06:35

viktorka_od splavu Ja používam kvapky Bepanthen (pani v lekárni sa so smnou hádala že existuje iba krém pre deti :D) Sú balené v ampulkách ktoré mám tak na dve použitia. Je to hygienickejšie ak ich nepoužívaš často. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. února 2018 06:41

0zero7 Sakra, tu robíte s jinx dobrú reklamu na Clarins, budem musieť niečo vyskúšať. Aktuálne mám len zbytok melt cleanseru, Liquid bronze..., Beauty flash balm a so všetkým som v podstate spokojná. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 28. února 2018 06:54

paktofonika no to asi budes haha. Ona je to celkove velmi prijemna kosmetika. Jako vsude musis vybrat co ti sedne. Maji I fajn dekorativku, akorat nemusim makeupy, na me jsou moc hutne. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. února 2018 06:58

0zero7 Ja som sa na dekorativku pozerala a neoslovila ma. Akurát som si hovorila že vyskúšam tú riasenku ktorú si doporučovala až vypotrebujem tú Diorshow ktorá je super :)

A tú masku Guerlain máš tú sheet alebo tú v tube?

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 28. února 2018 07:36

paktofonika jedine sheet. Je nej!!! Clarins ma fajn tvarenky a ty stiny v kelimku. Mam 02 matny a nic jinyho snad uz nepouzivam. Pak ty tuby na rty, light neco. Super balzam s barvou to je. Par vychytavek maj, ale je to spis v tomhle smeru konzervativni znacka

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 28. února 2018 07:37

Ja pokud chci rasy Tak bez primeru ani ranu. Na me

to udela rozdil velmi a hodne. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 28. února 2018 07:40

keď sa tu rozoberá tá kozmetika, potrebovala by som poradiť. Všeobecne mám suchú kožu celý rok (na celom tele, aj vlasy, pery), cez zimu sa to obvykle výrazne zhoršuje, no ale teraz ako sa mi napína koža na bruchu, svrbí to tak, že sa idem zblázniť. Dvakrát do dňa používam BiOil už pár mesiacov, ale nemám pocit, že by to nejako zaberalo, koža je stále suchá a svrbí. Nemáte niekto nejaký tip na niečo, čo pomôže?

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 28. února 2018 08:09

0zero7 jo tenhle sem myslela, díky :)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. února 2018 09:00

betsey Ak by som sa o pokožku nestarala tak by som bola ako strúhadlo. Bohužiaľ nemám skúsenosti s obmedzeniami v tehotenstve tak si to vyfiltruj. Doporučila by som určite sprchový olej, mám nový olej od Saloos(majú aj tehotenský), zatiaľ neviem posúdiť pretože som ho použila iba 2x, a mám sprchový olej od Bioderma Atoderm oil. Ten je príjemný akurát zloženie už je horšie. Ďalej by som doporučila telové oleje od Alverde, mám rada kokosový a ružový ale ani ten shonheits nieje zlý. Od Alverde mám takisto olejokrém na veľmi suchú pokožku a ten je fak skvelý. Striedam to, jeden deň olej a druhý deň ten olejokrém. Potom by som doporučila Skin food od Weledy(príjemný univerzálny krém, dobre navlhčuje ale je hutnejší) A cold cream takisto od Weledy(ten je veľmi hutný a skôr na pleť) a na popraskané ruky som začala používať Lipobase repair(ďakujem Ounz) a ten by ti mohol lokálne veľmi pomôcť. Fakt doporučujem. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 28. února 2018 09:30

paktofonika super, díky. Myslím, že túto prírodnú kozmetiku môžem bez obáv, zájdem dnes do DM a niečo pokúpim, lebo už fakt asi vyskočím z okna. Ešte raz ďakujem za tipy

Offline Piňata
Avatar
64 příspěvků moje polička 28. února 2018 09:40

betsey mne v tehotenstve celkom od svrbenia uľavilo toto: http://www.bioderma-sk.com/nase-produkty/atoderm/intensive-baume

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 28. února 2018 09:43

betsey Doporučuji zkusit těhotenský pěstící olej, je příjemný a má dobré složení. Dělají i malé balení na zkoušku.

Ty oleje od Alverde, co doporučovala paktofonika, jsou taky určitě dobré (používám ten růžový).

BiOil neznám, ale píšou, že je suchý, tak teď pro Tebe asi nebude vhodný. Ale hledala jsem jeho složení a nebylo to jednoduché, na českých stránkách výrobce není uvedeno. Pokud je pravda, že obsahuje převážně minerální olej (paraffinum liquidum), tak bych ho dlouhodobě na tělo nepoužívala, vysušuje kůži, takže čím víc ho používáš, tím víc ho musiš používat...

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 28. února 2018 09:47

Emi áno, pre mňa nie je očividne vhodný, má byť ako prevencia proti striám, ale presne, čím viac ho používam, tým viac ho potrebujem a tým viac pokožka svrbí. Určite idem skúsiť Weledu príp. Alverde a tehotenský sprchový olej od Saloos. Ak nezaberie, tak potom asi skúsim Eucerin alebo Biodermu proti svrbeniu