Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 14:12

Já si šla dneska pro ty černé kalhoty do Zary o kterých jsem tady psala a přesvědčila jsem se, že jsem fakt z opice. Před časem jsem viděla holčinu s kočárkem a hrozně jí slušely jedny šaty. Dneska byla v té Zaře taky, tak jsem na ní zase se zalíbením koukala a šla si stoupnout k pokladně. Pak koukám, že paní přede mnou je drží v ruce. Tak jsem se jí zeptala, kde je našla a stoupla jsem si s nima k zrcadlu. Pokukovala jsem po té mamině, jestli jsou to ty samé a začala se smát, že to jsou ony, že už jsem asi pátá kdo se na ně ptá a že jsou super, stoprocentní bavlna ... a tak jsme fajn pokecaly s mám neplánovaně červené šaty.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 14:15
Reakce na moninika:

Pekne šaty. Tiež som ich skúšala no ale na mne to bola bieda. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 14:26
Reakce na moninika:

tieto šaty som videla na jednej dievčine a veľmi sa mi páčili. Ale nemala som odvahu sa spýtať, odkiaľ ich má. Že sú zo Zary, mi nenapadlo. Fakt dobrá kúpa

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 14:26
Reakce na moninika:

Moc hezký :-)

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 14:54
Reakce na betsey:

No fakt v nich vypadala fantasticky, až jsem se ohlížela  jsem zvědavá jak mi budou sedět až je vezmu ven, v obchodě se mi líbily.

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 14:57

A ještě jsem koupila manželovi, protože přijede po dlouhé cestě a dlouhé době pivo (to ho asi šokuje, že mě to vůbec napadlo) a na mě nové prádlo. Jsem já to vzorná žena 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 15:07

Já jsem šla včera do frcu, ze si koupím nějaký "babickovsky" šaty a koupila si asi své 80. černé kosilove šaty, protože  mi tak strašně seděly...No, tak ty babkovsky furt hledám...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 16:10
Reakce na Luna:

Kam si to išla? 

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 16:49
Reakce na Zina:

Nene, známe se asi půl roku a jsme z úplně jiných okruhů. On skály a kolo a já hlavně vodní sporty. Mám výhodu, že jsem taky dost dlouho lezla a na kole docela jezdím, takže tam se potkáme. U tý vody se ještě uvidí :-) třeba projeví zájem, uvidíme.

Já mu radši ty dramatický zážitky moc nevykládám... jenže on si to stejně nastudoval na netu, takže až pojedu někam s ploutví, asi nebude úplně rád. Ale podporuje mě v tom co dělám, to rozhodopádně. Já mu taky nekecám do toho jak jezdí nebo kam leze, jen mu (a sobě) držím palce :-)

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 17:04
Reakce na andulka01:

Nevím, proč jsme si myslela, že se potápíte spolu... Abyste si teda nemyslela, že vás nějak stalkuju, tak mě to utkvělo právě kvůli tomu potápění :-).

A abych nebyla mimo nakupovací téma, tak hlásím, že jsem si koupila Zázračný úklid podle Marie Kondo. Zatím teda uklízím zcela neodborně, ona taky o zbytcích lešení, izolace, miliónu různých dřev a žlezných trubek Maruška nic nepíše, ale jednou se k těm hadrům doberu a to to pak bude lítat! :-D 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 18:23
Reakce na paktofonika:

 Second hand, já tam chodím, se přiznám.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 18:25
Reakce na Luna:

Aha, ja som nevedela čo to je frcu  Proti nákupom v second hand nič nemám. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 18:47
Reakce na Luna:

Fotku, fotku, fotku . Kamarádka též chodí do frcu a vždy najde něco opravdu zajímavého. Já nikdy nic, tak jsem to vzdala, protože to byla ztráta času. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 18:48
Reakce na moninika:

Tak ty Vaše šaty jsem tam také neviděla , něco dělám blbě. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33832 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 20:09
Reakce na paktofonika:

ten frc 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33832 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 20:12
Reakce na Zina:

já jsem si tuhle tady někde stěžovala, že rušej ty kontejnery diakonie broumov, dneska mi tu někdo radil u Makra kontejner červenýho kříže (to mám daleko a jen autem), ale zrovna tenhle tejden mi ho postavili přímo před dům, tak tam musím něco nasypat. 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 20:13
Reakce na whiskas:

Já z druhé ruky mám asi tak 70% cele skříně, se přiznám  Jen kabelky, boty a samozřejmě spodní prádlo kupuju nové. A taky trička. Navíc kabelky mám rada fakt kvalitní a taky ta má záliba v niche parfemech...Člověk proste někde ušetřit MUSÍ 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 20:54
Reakce na Potrefenáhusa:

ten frc 

Stretla som sa s týmto prvýkrát, ďakujem za opravu. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 20:57
Reakce na paktofonika:

myslím že uplně původně to je zastavárna, aspoň po brněnsky:-) teď prostě obecně něco z druhé ruky, resp to zařízení kde se něco z druhé ruky prodává/kupuje

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33832 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 21:31
Reakce na paktofonika:

google praví, že je to z německého slova Versatzamt pro zastavárnu