Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Janulik03
Avatar
16692 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 08:49
Reakce na Magráta:

betsey ale ked niekam idem ja, skusim sa neozvať. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 09:00
Reakce na Janulik03:

nooo, moja mama nikam nechodí, takže to neviem posúdiť z druhej strany. Mama je naozaj obvykle doma, takže ozývať sa mi nemusí.

Takže hovoríte, že je lepšie, keď viete pravdu, aj keď sa bojíte, ako keď viete len polopravdu a ste kľudnejšia?

Offline Janulik03
Avatar
16692 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 09:07
Reakce na betsey:

Tak nemusia mi hovoriť, že niekam idú, som aspon v pohode, ale ked viem že idú, beda ked sa neozvu. Som schopná povolať vojenské zálohy. 

Raz som išla na noc autom preč a nikde som nestála, telefon mám vzadu v kabelke. Po dorazení na miesto cca po 5 hodinách som hned lahla nahoteli a spala. Ráno som mala x neprijatých hovorov a panické SMS. Takže dospelé detičky vedia, aké mám pocity. Akurát zať to nevedel pochopiť, jeho rodičia to nikdy neriešili a že teda teraz už v jeho veku to robiť nebude. CHa!. Robí, pekne sa nahlási, že žije. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 09:07
Reakce na Magráta:

A ona na to příště zase skočila? Moje (a já vlastně asi taky) by už vždycky byla strašně podezřívavá a vždycky si představovala nějakou tajnou adrenalinovou akci.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 09:15
Reakce na Sweet Potato:

My občas bereme s sebou k moři naši "hlídací babičku." Pokaždé mne uhání její dcera, že se jí maminka zase nehlásí.:-)))

maminku mam celkem vycvicenou od sourozence ktery cestuje furt (a taky dost taji:-) a vubec vyvadi ruzna alotria (paragliding apod), presto se teda hlasim i dobrovolne, ale je uplne paradni, ze se presne takhle musim hlasit dceri:-)) ktera teda zije v z meho pohledu vyrazne nebezpecnejsi lokalite nez kam ja kdy cestuju.. ale hlasit se musim

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 09:33
Reakce na Sweet Potato:

určitě neskočila, ale nic neřekla

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 09:35
Reakce na Janulik03:

tak ale je fakt, že ja už som si zvykla nepanikáriť. Môj chlap je horolezec, takže viem, že je niekde v tramtárii, viem, že robí niečo nebezpečné, ale kontrolovať ho nemôžem, už musím len trpezlivo čakať, kým sa mi neozve, takže vycvičená som celkom slušne

Offline mitford sister
Avatar
1389 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 11:00

lehce proklínám toho, kdo sem dal tu furlu, právě jsem zakoupila. a to mám kabelek plnej barák a jestli náááhodou něco potřebuju, tak prostornou černou se stříbrným kováním. a ne tohle! :) edit: aspoň to teda bylo s 30% slevou, jinak bych určitě odolala

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 11:07
Reakce na mitford sister:

 Já taky sjizdim Furla shopy, já teda chci černou crossbody a samozřejmě se mi strašně líbí barevný shopperky, který VÍM, ze neunosim. Proste zadratovat ruce! NESMÍM!!!

Offline mitford sister
Avatar
1389 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 11:15
Reakce na Luna:

já se tady chlácholím, že červená se dá unosit docela dobře :))) chjo... zabít mě!

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 11:35
Reakce na mitford sister:

Je krásná . Také jsem ji málem koupila, ale pak jsem si "logicky" vysvětlila, co bych sakra dělala s červenou, že? 

Ale ona je taková pěkně červená, až do vínova, že? 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 11:53
Reakce na mitford sister:

Náhodou si myslím, ze ji unosite dobře. Já jsem si jednou MALEM koupila takovou pastelove fialkovou, levandulovou. No naštěstí obchod neposílal do ČR. Fakt nechápu, co tohle prominutí mysli působí???Dodnes by ležela ve skříni, pac tu barvu fakt nenosím.

Offline Janulik03
Avatar
16692 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 11:58
Reakce na mitford sister:

Ved je krásna, tak nepreklínať a tešiť sa. 

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 12:29
Reakce na mitford sister:

Ta je super, tvar, velikost, barva! A sleva . Kde jsi kupovala? Zběžně jsem koukla na eobuv a viděla jsem jen smutné barvy.... i když černých není nikdy dost.

Offline alese
Avatar
104 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 12:48
Reakce na Dadoo:

Mně se dcery hlásí při cestování. Před startem a po dosednutí.

Nejhorší jsou ty nákupy z postele.. to jde tak strašně snadno.. 

Ehm.....ta halenka!!!!! Odkud je?

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 12:53
Reakce na betsey:

Ano, když partner dělá kapku nebezpečné sporty... Vtipné je, že já většinou v klidu čekám až se vrátí z kola/skal, ale dostávám čočku když nedám vědět že jsem v pořádku někam dojela. Vycvičená jsem taky docela dost...

Ovšem nutno říci, že já mu to taky neusnadňuju. Freediving a přístrojové potápění nejsou taky úplně bez rizik.

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 13:04
Reakce na mitford sister:

jo, tak tu chci!

Offline mitford sister
Avatar
1389 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 13:07
Reakce na Fiction:

Ta je super, tvar, velikost, barva! A sleva . Kde jsi kupovala? Zběžně jsem koukla na eobuv a viděla jsem jen smutné barvy.... i když černých není nikdy dost.

díky všem, už jsem uchlácholená :)

kupovala jsem na superbags.cz, neznám, beru na dobírku, tak snad cajk, za šest a půl

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 13:34
Reakce na mitford sister:

Díky, mrknu tam.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 13:51
Reakce na andulka01:

A on se nepotápí s vámi? O mě se muž nebál, dokud jsme mu dramaticky nevyprávěla, jak jsem se při nácviku sundavání masky topila. Teda že jsem se topila, je moje verze, instruktor říkal, že to bylo pod kontrolou (a samo bylo ale já jsem to samozřejmě prožívala jinak :-D).