Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 21:41
Reakce na alese:

Od George. Občas tam něco koupím  zatím jsem měla vždycky šťastnou ruku. Ještě ji mají ve dvou provedeních.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 21:53

Frc je zastavarna a ted si pripadam jak macecha roku, protoze mne se nikdo hlasit nemusi :-(

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 22:07
Reakce na moninika:

Tie Zara šaty sú super.Poserala som ich,ale keďže mám už minimálne troje pásikované šaty,kúpila som vtedy pásikovaný dlhý top (podľa Zary šaty) v úplne rovnakých farbách 

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 22:09
Reakce na moora:

Buďte v klidu. Já rodičům ani nehlásím, kdy jedu na dovolenou a světe div se, oni mně taky ne. Jakože někdy na to přijde řeč, pokud je to plánovaný nějak dopředu a je na to téma ... ale s neurčitým termínem např. listopad. Kyž se pak prosinci sejdeme, povykládáme, ukážeme si fotky ... nikdo neřeší. 

Ale je fekt, že jsem tu vypozorovala, že je normální volat si s rodiči i několikrát týdně. To se pak asi řeší jinak, ale u nás to fakt tak není, pokud něco nepotřebujeme, nevoláme si vůbec, na návštěvu jezdíme, když se to hodí, jednou za měsíc či dva, takže spolu klidně mesíc nejsme v kontaktu vůbec (s rodiči mám dobrý vztah).

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 22:14
Reakce na moora:

Ále čoby...ani my sa partnerovej mame nemusíme nikdy hlásiť.Dokonca keď sme žili v Londýne jej úplne stačilo,keď jej zavolal raz za mesiac.Zato mojej mame sa musíme ozvať vždy-bývala učiteľka,chce mať vždy všetko pod kontrolou :D.Občas používame "milosrdné" klamstvá,nech sa zbytočne netrápi.

Offline alese
Avatar
104 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 07:53
Reakce na pecka:

Moje máti je švadlena a chce mít pod kontrolou naprosto vše!!!!! Až už je to ubíjející!!!! Ví, že jsem ve fitku, 6 zmeškaných hovorů, prý si to spletla.....a ještě byla naštvaná, že  jsem to nebrala.

Offline alese
Avatar
104 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 07:54
Reakce na Dadoo:

Díky moc

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 11:00
Reakce na Dadoo:

Mohla bych vás poprosit, až vám halenka dorazí, ukázala byste ji oblečenou na sobě? Hledám něco vhodného ke kolové šifonové sukni ( černá ) a pokud by tahle byla kratší, tak kousek pod pasem, šikla by se mi taky. A jestli vás moc neobtěžuji, kolik měříte na výšku? Já jsem totiž prtě, mám jen 162 cm, tak se právě nad nákupem rozmýšlím, aby mně nebyla moc dlouhá. Moc děkuji předem.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 12:08
Reakce na Poéma:

Halenka mi dorazí až nekdy koncem září. Nechávám si ji posílat k dceři do Londýna, ona ji pak přiveze.

Měřím 166 a halenku si kupuji kvůli tomu, že vypadá delší, přes zadek.

K šifónové sukni byl ale dávala halenku určitě dovnitř, ne přes. A tam by zase vadil ten uzel. Navíc by vám asi určitě dlouhá byla. Takže asi hledat dál. 

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 12:29
Reakce na Dadoo:

Moc děkuji, jdu se ještě juknout na jiné. Kdyby nebyla tak dlouhá... mám v úmyslu nosit  ji navrch, proto ji chci kousek pod pas nebo max. do pasu, jen holý pupík už fakt ne.

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 15:47

Objevila jsem novou znacku a nejak jsem se rozjela 

Sedi super a miluju sedou (a cernou). A nektere vypadaji mnohem lip nez na produktovce.

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 15:51
Reakce na Potrefenáhusa:

O těch kontejnerech psala myslím Silvie, ale my máme nejbližší Makro asi 30 kilometrů. To Broumov je má u Lidlu na parkovišti, to se dá vzít cestou na nákup. 

Já jsem za ně vděčná, nemám pak tak provinilej pocit, že se toho zbavuju. A dávám tam i nový věci s visačkama, jeden čas mě třeba ségra z Londýna pravidelně zásobila džínama o 2 menšíma, tak jsem je tu chvíli překládala a nakonec putovaly taky tam. Na to to fotit, uploadovat na net, zodpovídat na dotazy a pak s tím běhat na poštu, když bych to náhodou prodala, nějak nemám morál. Tak doufám, že se Broumov udrží :-).

Offline Kkat
Avatar
300 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 16:32
Reakce na Unnamed:

Vypadají dobře, co to je za značku? S šedou a černou to mám úplně stejné. Ať vybírám jakoukoli barvu, stejně vždy skončím u šedé.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 16:38
Reakce na Zina:

s tema kontejnerama to je takovy dvousecny, vetsinou se to nekde tridi, prodejny se prodava a zbytek se lifruje do v konecnym efektu do afriky, kde toho jsou neskutecny hromady odpadu, kterym si zasvinujem planetu.

ten efekt, ze se clovek zbavi neceho, co vlastne ani nechce, a jeste u toho udela dobrej skutek, je dost osidnej.

to neni nejaky moralizovani na tebe, spis proste sirsi souvislosti.

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 16:40
Reakce na Kkat:

Nemecka znacka Closed https://www.closed.com

Jj, seda je nejlepsi. Vlastne ani nemam zadne modre dziny.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33832 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 17:27
Reakce na Lilly_Ku:

Ja vim,jenze co s tim? (Snazim se kupovat malo a vyhazovat taky malo,ale stejne časem vyhazuju a doufam,ze se to treba aspon použije na nejaky výplně,koberce apod. 

ta diakonie broumov ma pry problem kvuli zvýšení minimální mzdy,u nás je kontejner zalepenej.ale cerstve přibyl mobilní cerveny kriz

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 17:45
Reakce na Potrefenáhusa:

ja myslim, ze clovek jako jedinec s tim nic moc nezmuze... mela jsem obdobi, kdy jsem uvedomele nakupovala malo, ale ted uz to tak ideologicky nehrotim, ptz bych se z toho musela zcvoknout. i kdyz teda ja celkove nakupuju spis malo nez hodne, takovy ty ulety typu za ty prachy jsem to tam nemohla nechat a oblecu to petkrat moc nevedu.

to je proste nastaveni systemu, takze aji reseni by muselo bejt asi na nejaky systemovy urovni. 

nedavno jsem cetla nejakej clanek, ze individualni rozhodnuti ohledne omezeni konzumu v zemich prvniho sveta v podstate zadnej vliv nemaj.

asi by mi stacilo, kdyby vsechny retezce musely opravdu dodrzovat minimalni standardy prace, hygieny, zdravotni pece atd. v zemich, kde se hadry sijou. ale to je moje ciste osobni preference, vylozene aktivne pro to nic nedelam. nebo by se vubec prestal vyvazet odpad do afriky, treba protoze se zakonem stanovilo, ze kazda zeme si svuj odpad musi zlikvidovat sama.

jinak do afriky se lifruje nejen odpad z hadru, ale treba i pocitce, jsou toho fakt kvanta, proste skladka...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33832 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 17:48
Reakce na Lilly_Ku:

No vono tam asi půjdou i ty tuny zbytečných hadru,co se neprodaj...

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 17:49

no nebo by kazda spolecnost na hadry byla povinna zajistit ekologickou likvidaci kramu, co vyprodukuje.treba.

ale to je jak po nemeckych automogbilkach chtit, aby se postavili celem k te afere se zarizenim na cisteni vyfukovych plynu. taky se to nejak zasolicha, panc automobilovej prumysl je dulezitej... ze tim vznikaji externi naklady, protoze kvuli znecistenymu vzduchu jsou lidi nemocni, atd. atp., to uz VW nezajima. ja bych si prala, aby proste tyhle naklady nesl vyrobce aut a at si to pro me za me promitnou do cen vyrobku.

no to uz jsem teda OT a trochu jsem se rozvasnila, no ale proste tady se to furt resi a ja jsem furt nemocna, panc jsem citliva na mestskej vzduch no 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 19. srpna 2017 17:52

no a abych nebyla tak desne OT, tak jsem si dnes objednala Levis Wedgies, druhy gate s vysokym pasem, cimz tu presatnu bejt sto let za opicema.