Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 15:42

Sweet Potato Na to nastesti nekoukam, na to nemam. Hanbar, to je nekdo, kdo se stydi, kdyz je pristizenej?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 15:48

Jennyfor No že to nekontroluje mail, telefon, jméno, adresu a tyhle věci, to jako chápu, ale že projde vícekrát jedno rodný číslo?? Tak asi ten průšvih s chybějícíma validacema na serveru vyřešili tím, že ty validace zrušili úplně? :D Achjo, to už se nedá ani se smát, ani se vztekat.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:00

Karoleena No jasně že prioritní je rodný číslo, na tom by se to mělo chytit okamžitě, to je naprostý základ.

Já jen schválně zadala stejný všechno, jestli aspoň na něčem se to třeba chytí.

Každej blbej e-shop mě pozná podle mailu, podle telefonu...

Mělo by to po odeslání určitě upozornit, že už tam člověk s tímhle rodným číslem je. A pak by se nějak ošetřilo, co dál. Jestli nechat editovat některý údaje, nebo vůbec registraci ani editaci nepovolit.

Ale tohle je fakt tak amatérský. A jak jsem psala včera, já se můžu tak akorát vrtat v těch it věcech, zatímco medicína, imunologie, vakcinace... tam mlčím a šoupu nohama, bo o tom nic nevím.

Ale když vidím takovýhle "produkt" za ty milióny, tak si nedělám žádný iluze o všech dalších oblastech, kde to ti pitomci řídí. Jako jdeme fakt do sra.ek.

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:03

...jak říkala jedna moje známá a dneska trochu podobně i Petr Fiala (ten z Mňágy) na DVTV, ještěže to není nějaká opravdu hodně nebezpečná a hodně nakažlivá nemoc jako ebola, protože co by se pak tady dělo...

(můžou se sem vlastně psát sprostý slova?)

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:05

Aranel promiň, mám to vytečkovat?

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:06

Jennyfor Ne! Já jsem jich původně chtěla napsat asi dvacet, ale pak si říkám, abych odsud nebyla vykopnuta.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:10

Šiš von to fakt řekl s tím vyznamenáním, ztrácím schopnost rozlišit realitu od satiry, to je konec!! 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:14

Tak, matku jsem zaregistrovala, termíny samozrejmě vyčerpány. A co teď? To mám neustále zkoušet kdy laskavě dorazí vakcíny a vytvoří se termíny? Jak to prosím funguje. Nebo spíš jaká je představa, že by to mělo fungovat. Zatím je to celý spíš k smíchu, kdyby to nebylo k pláči

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:19

takze nikdo bez registrace nema sanci na ockovani?To ma kazdy senior 80+ nekoho kdo mu to udela?

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:23

Zarinya prej si může zavolat na nějakou linku. Momentálně může volat jak chce, termíny nejsou.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:26

Zarinya Pokud nemá příbuzného, tak by mu měl pomoct jeho praktický lékař, případně pečovatel, někde tu pomoc nabízí i obec, ale je jasné, že tam může spousta lidí proklouznout. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:32

Kora tak ja vim,ze termin neni,ock.latka neni,ani jehly

jen me zajimalo zda se musi nutne zaregistrovat.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:35

Zarinya Kdo se nezvládne zaregistrovat, prý má volat 1221 a oni ho zaregistruji.Ale pokud má termin přijít smskou, tak nevím jak to bude u lidí s pevnou linkou bez mobilu. A ano, i takové tu mame:) 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:39

Garfie Nebo Praha 3 ma vlastni registracni system, ve spolupraci s praktikama. Zizkov sobe

Karoleena Ja nakonec vyslechla Jeho i pavi princeznu. Pri vete Karlovarsky kraj je opakovane nejhorsi ve vsem mi to spadlo a zacalo nabizet aktualizace. Kez by to slo.

Kora Asi neunavne lovit jako saty COS. Prosim nebrat jako utok, taky obcas ciham, spis smutek. Jestli Vam to pri kazdem vstupu vytvori novou identitu, jak pise Jennyfor, to netusim. Vlastni zkusenost nemam, tchanovci jsou 70+ a rodice uz nemam. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:43

Mha moje babi 90+ mobil ma,ale sms necte ani neumi.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2021 16:48

Zarinya A to je ten druhý důvod. Tady něco bliká! Co tam je napsaný?

Myslím, že registrace pro starší lidi měla být přizpůsobena jejich schopnostem. Nebo ne registrace, ale aspoň oznámení termínu. Ale já jsem asi moc náročná, když vláda teprve objevila Excel... 

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 17:06

Jak to tak čtu, začíná mi to připadat jako zázrak. Táta včera volal obvoďačce kvůli odběrům a vyfasoval termín očkování na 2.2.

teď teda ještě aby doktorce přišly vakcíny jak maj

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 17:23
Reakce na Karoleena:

Šiš von to fakt řekl s tím vyznamenáním, ztrácím schopnost rozlišit realitu od satiry, to je konec!! 

​Jo, to si mnozí stěžují, že se tu nedá dělat satira.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 16. ledna 2021 17:30
Reakce na Sweet Potato:

Jennyfor Potížistko. Komu tím prospěješ?

Zrovna řiká bureš v televizi, že to funguje skvěle, za 30 let tu nic tak úžasného nebylo, Dzurillu navrhne panu prezitentovi na státní vyznamenání.

Tak nevymejšlej.

​Prosim te kdy to bylo a kde? tomuhle asi neuverim pokud to neuvidim na vlastni oci

Jennyfor 

jezismarja, pritom dneska existuje takovych balicku co spoustu validaci provadi automaticky, nemusis to programovat sama