Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 01. října 2020 16:17

Češi se budou muset kvůli snazšímu odhalovaní výskytu a šíření koronaviru registrovat při návštěvě hospod a restaurací, plánuje ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO). Podobné opatření už platí například v Německu nebo v Británii.

Ježiš, nemohli by to fakt vyblejt všechno najednou a pak dát tejden pokoj?

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 01. října 2020 16:27

A lekce jógy jsou registrovaný sport, neomezené posilovny, nebo to spadá pod shromáždění 10 lidí?

Nebo divadlo? Když nebudeme zpívat mantry?

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 01. října 2020 16:28

Kokoska Přesně!!! Tyhle "každý den novinka" výlevy mě iritovaly už na jaře a je to tu zas!! 

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 01. října 2020 16:33

Aranel Lekce jsou pro těch 10 lidí (aspoň všude co vidim)

Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 01. října 2020 16:37

Kokoska Tak to na nás s manželem pošlou berňák, až uvidí těch 20 registrací za týden...:-).

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. října 2020 16:43

Kokoska a jak nejsou žádný pokyny z MŠMT - VŠ se řídí hygienou, tak se to na každý škole děje tak nějak samospádem shora směrem k IT, ať to nějak vyřeší a moc s tím nikoho neotravujou. Takže si tu mezi sebou voláme IT správci z VŠ po celý republice, jak to dělají u nich, každá škola jiný SW, takže se to nedá úplně okopírovat, různě improvizujeme, není žádná metodika, co jeden den udělám, druhej den mažu a jedu znovu, jediný pozitivní je pocit sounáležitosti s těma ostatníma chudákama po republice, páč mobil v jednu v noci mi v pohodě vezme každej, komu volám a já jsem taky na příjmu.

úplně vidím ty světýlka v noční tmě, jak tam ti chudáci po celý republice zkoušej udělat systém v chaosu

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 01. října 2020 16:46

continuity A na dopravní hřiště se nejezdí s kolama nebo koloběžkama? To tam ti chudáci budou k tomu výletu ještě hodinu pochodovat mezi značkama? No tě pic...

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. října 2020 16:55

Tak a teď mi ještě chcípla wifi. Na ipadu to teda neudělám. Jdu se zastřelit

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 01. října 2020 16:55

Isca To přidej, štrůdl dětiček se přelívá velmi pomalu. A dopravní předpisy můžou trénovat už cestou. Pokud půjdou někde přes park, tak i biologii. Samá pozitiva. 
https://youtu.be/dA9_nDJ57iw

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 01. října 2020 16:59

andulka01 Ne, vlastní vybavení většinou není reálné, když se tam dopravují zdaleka. Jen přílba. Stroj vyfasují.
A pokud je to nějaký cyklus, často je na začátku jen teorie.

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 01. října 2020 17:01

Sweet Potato Aha, jsem v této oblasi nevzdělaná, půjčovna mě prostě nenapadla. Tak dík.

Online continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 01. října 2020 17:05

moora ať se jenom projdou, já jsem za

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 01. října 2020 17:05

Sweet Potato Podle mě se Bureš s Prymulou výměnou za pořádný napakování (a ministerskej post) dohodl, že to na něj bude házet. Prymula je odolnej a kluzkej, po něm to prostě steče a všichni ať mu vlezou na záda. Možná to upekli už v tom červnu kdy Prymula zakládal živnosti.

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 01. října 2020 17:07
Reakce na Sweet Potato:

razorblade 
"Paní redaktorko, co já mám odpovídat na kritiku nouzového stavu. Prymula ho chtěl, ne my jsme to chtěli. Já jsem naštvaný s lidem, že je nouzový stav, ne já jsem inicioval to, mediky jinak do práce nechtěli že by možná všichni prý... Takže Prymula to rozhodl, on dělá to."

Heled, dokud bude takhle blabolit, ale Prymulovi do toho nebude zvanit, tak dobry. :D

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 01. října 2020 17:08

Jennyfor "ordo ab chao"... kde jsem to... jo, nějaký sci-fi román, tuším od Browna? Ilumináti, zednáři, stvoření nového pořádku z vyvolaného chaosu...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. října 2020 17:08
Reakce na continuity:

Tady se konečně někdo zaobíral tím hoaxem o pozitivních a negativních výsledcích netestovanych

​Já jsem teda neměla kamarádku kamaráda. Moje kamarádka seděla vedle mě, když ji volali, že je negativní. Na testu vůbec nebyla a termín v laboratoři dokonce zrušila, protože jí zrušili let. Jelikož má dost časté příjmení, tak se jen omluvili, že došlo asi k záměně.

Online continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 01. října 2020 17:09

andulka01 by se hlavně na těch kolech zrakvili, je to po silnici a celkem do kopecka. Ale jak říkám, zrovna tohle mi nevadí, ať trénují. I to moje smrade si ztěžuje, protože si ztěžují spoluzaci, ona v  pohodě ujde i víc. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 01. října 2020 17:43

Renusatko Spis bych to videla na omyl v telef.cisle. To se muze stat snaz, nez zamena jmena..

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. října 2020 17:51

Pavlena To by ses někdy divala, když se nám v těch 5 lidech v čekárně sejdou tři stejný jména. Co dokážou některé naše lékařky. Nic jí nevysvětlovali. Ona jen řekla, že tam nebyla, tak se jí ptali na jméno a řekli, že jde o záměnu, ať se nezlobí. O jakou záměnu šlo, to neříkali. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 01. října 2020 18:11

Renusatko No ja jsem ted cerstve trochu "insider", takze vim, ze telefony se nejsnaz spletou..