Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 01. října 2020 12:13

Sweet Potato no asi tak. Blbě je, že i ti co nato upozorňovali buď nebyly slyšet, protože nejsou natolik verejne exponovani ( třeba lidi z data proti covidu) nebo vyložení extremisti jako Flegr. A pro vyvážení dostávali prostor lékaři, kteří ale casto hájili vlastní zájmy. 

Je to vidět už od začátku září, ze jdeme blbym směrem a příliš rychle, ale nedovedu přesvědčit ani vlastní rodinu, takže se nedivím. 

Edit: navíc si myslím,že tu komunikaci strašně ovlivnili ty volby, to nacasovani nám byl čert dlužen). 

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 01. října 2020 12:37
Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 01. října 2020 14:02

Takže po týdnu čekání na test to mám za sebou. Přijedu na drive, nikdo po mě nechce ukázat, že mám rezervaci. Nikdo nechce číslo žádanky, občanku, průkaz pojišťovny. Jen jim řeknu jméno, adresu, telefon a to je vše. Tvl, kdybych tam poslala někoho za sebe, tak je to jedno. A taky jsem na to nemusela 6 dní čekat.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 01. října 2020 14:03

999 mazec

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 01. října 2020 14:32

continuity ja nejsem Prymuluv fanousek dlouhodobe (bohuzel ho pamatuju jeste jako reditele FNHK), ale mam pocit, ze to vsechno s jeho osobou konecne snad dostalo rad a taky, ze se vcera snazil kazdy opatreni zduvodnit, coz mi u predchozi komunikace dua Babis-Vojtech hodne chybelo. Tak snad se nenecha Babisem prevalcovat...

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 01. října 2020 14:34

999 Podnikatelský záměr? Vytřu se za vás

Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 01. října 2020 14:42

Sweet Potato Když mi přijdou negativní výsledky, tak se tam můžu párkrát otočit, kdyby někdo potřeboval...

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 01. října 2020 14:46

razorblade Jo, ta komunikace se zásadně zlepšila. Pořád to není ideální, ale je to tak o tři třídy lepší než předtím. Zas je tam týden i s cestou, čekala jsem to horší. 

A pokud se mu povede konečně přesvědčit Duška, aby zveřejňoval ty data, konečně bude lepší prostor na pořádně prognózy a ne napůl věštění z křišťálové koule. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 01. října 2020 14:52
Reakce na Kokoska:

Dadoo a kdyby se školy nezavřely, tak by tu praxi v Praze neměli? Stejně by na to došlo, ne?

​No právě. To je přece nesmysl, zavřít "bezpečnou" školu a povolit "nebezpečnou" praxi.

Ještě snad praxi ve škole, ale zas co by tam dělali.. 

Kdyz slyším, jak to vypadá na jiných školách, karantény tříd, učitelů, pořád suplovani, je to stejné o ničem.

Tudíž to uzavření systémové chápu, ale stejně mě to děsně štve. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 01. října 2020 15:03

razorblade 
"Paní redaktorko, co já mám odpovídat na kritiku nouzového stavu. Prymula ho chtěl, ne my jsme to chtěli. Já jsem naštvaný s lidem, že je nouzový stav, ne já jsem inicioval to, mediky jinak do práce nechtěli že by možná všichni prý... Takže Prymula to rozhodl, on dělá to."

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. října 2020 15:17

Sweet Potato nemohly by tu bejt nějaký ty palce dolů, palce nahoru, případně hehe nebo bú smajlíci?

Já bych to tu porozdávala a měla bych dobrej pocit, že jsem vyjádřila názor.

Psát dlouhý texty už nějak nedávám, jsem unavená jak sviň, kvůli situaci na škole se mění systémově úplně všechno, to znamená v IT systému všechno předělat, už třikrát jsem šla spát ve tři v noci a mám migrénu jak noha.

Ať už jde ten covid do (_|_) !  - jsem si jen tak ulevila, sorry...

edit: Jinak k tomu tvýmu by se hodil ten blijón.....

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 01. října 2020 15:43

Sweet Potato ten umí podržet své podřízené odjakživa.

Jenom nevím, u koho chce na toto sbirat body. Krivak a zbabělec je to. 

Offline Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 01. října 2020 15:49

Jennyfor povídej mi o tom, ve zdravotnickém SW je kvůli covidu všechno naruby a programátoři na tom dřepí od března. Zdržuje je to od běžné práce, které je taky pořád hodně. Co skončil ten jarní HO, kromě dovolené manžela vidím tak 15 minut denně a když s ním chci o něčem mluvit, musím počkat tak do 10-11 večer, než položí telefon a sluchátka od skypu. Pak nastane klid a může pracovat do dvou v noci. A ještě abych byla vděčná, že máme práci a nemusíme propouštět lidi - což jsem, ale už mi ten stav taky jde na nervy. 

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 01. října 2020 15:50

continuity u lidí, kteří ho chudáka litujou, jak on by to dělal dobře a správně, kdyby mohl. Protože ti ostatní mu do toho pořád hážou vidle. A věř mi, že je jich dost, takových.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 01. října 2020 15:52
Reakce na Sweet Potato:

razorblade 
"Paní redaktorko, co já mám odpovídat na kritiku nouzového stavu. Prymula ho chtěl, ne my jsme to chtěli. Já jsem naštvaný s lidem, že je nouzový stav, ne já jsem inicioval to, mediky jinak do práce nechtěli že by možná všichni prý... Takže Prymula to rozhodl, on dělá to."

Z toho je mi fakt blivno. Z obsahu i formy.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 01. října 2020 15:56

Právě mě pobavilo dítě, mají jít příští týden na dopravní hřiště, ale ředitel zakázal přesuny MHD, takže půjdou pěšky, je to asi 3.5 km jedna cesta.

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 01. října 2020 15:57

continuity maj misto telocviku a hudebky dohromady

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 01. října 2020 15:58

continuity Výlet

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 01. října 2020 16:00

continuity Takže hodinu tam (nedělám si iluze, jaké je tempo přesunu přelévající se masy mládeže tápající na všechny strany panožkami) , hodinu na hřišti, hodinu zpět..

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 01. října 2020 16:01

Isca a tak ono mládeži potrénování panožek vůbec neuškodí... Jinak teda popis přesunu je