Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline continuity
Avatar
33684 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 13:36

barbucha dnes skolabovalo vydávaní tech elektronických zadanek, tak treba to dnes nebude 4 tisíce.

Jsme na špičce evropského pelotonu, tak doufám, že nám to politici nepokazí.

Offline continuity
Avatar
33684 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 13:38

Jinak u nás se zatím zrusily zážitkové kurzy a školy v přírodě. Jedná skupina tedy stihla odjet. 

U starší je prý spolužák na testech, žádné oficiální info nemáme, tak jsme se domluvili, že to nebudeme řešit, jinak bychom se zbláznili. Já se jen modlím, abych nějak stihla zubní hygienu. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 13:53

Offline continuity
Avatar
33684 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 13:58

viktorka_od splavu

Já toto miluji, tady se bude vtipkovat i s provazem kolem krku.

Offline Sweet Potato
Avatar
34829 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 14:04

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 14:08

Evaeva V tomhle je ta karanténa fajn, že aspoň trochu posunula výuku do 21. století! :-) 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 14:11

continuity Já teda zubaře taky stihla.  Doufám, že jsem si od něj nic nepřinesla. Další termín- březen.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. zaří 2020 14:13

Sweet Potato já s tebou souhlasím, škola není jen o výuce. Na jaře to na ségru dost padalo, měla normálně noční můry, normálně s ní musela máma spát v pokoji, v jedenácti letech. Doufám, že teď už to zvládne lépe.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. zaří 2020 14:14

Garfie jj, všechno zlé je pro něco dobré. Ale ona chodí na dobrý pražský gympl, je otázka, jak jsou na tom jiné školy.

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 14:16
Reakce na Garfie:

Evaeva V tomhle je ta karanténa fajn, že aspoň trochu posunula výuku do 21. století! :-) 

​To áno!

Inak, neviem, čo vlastne je tá hystéria okolo tých rúšok. U nás ich majú deti povinne od začiatku školského roka a vôbec nemám dojem, že by s tým mali akýkoľvek problém.

Offline Liesel
Avatar
1443 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 14:44

andulka01 , tak jeho požádají hejmati a jim vyhoví a když to slyší ve směmovně tak na s.r.? A když ho požádá ponocnej z Horní Dolní, tak odstoupí? No, mohl by

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 14:46

Liesel jdu shánět ponocnýho z Horní Dolní!!!

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 15:19
Reakce na Evaeva:

Garfie jj, všechno zlé je pro něco dobré. Ale ona chodí na dobrý pražský gympl, je otázka, jak jsou na tom jiné školy.

​Dcerina základka je menší škola ve městě a taky jsou připraveni. Jedou v google class a už je musí používat i teď, aby to měli zažité. Dokonce škola zjišťovala, kdo má problém s přístup na net, pc apod. a nabízí pomoc.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. zaří 2020 15:29

notna to je super, snad je takových škol většina

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 15:41

notna U nás základka soukromá, alternativní, naprostá pohoda. Na jaře od prvního dne fungovali, protože se u nich nic neměnilo. Teď je syn týden doma s rýmou, protože je v pohodě, tak sleduje online vyučování, jak by tam byl. Jen není v kolektivu.

Ale střední. Moje nervy. Tam nefunguje nic. Loni chodily jen úkoly a testy, jinak učivo žádné a do spousty předmětů nemají učebnice. Jestli to tak bude letos, tak tu maturitu nevidím dobře. Teď měli dva dny praxe (fotograf), proč jsou 8 hodin zavření oba dny ve škole, když je krásně a nejdou ven? Na nastavování světel, práci na počítači je snad čas v zimě. Ještě nesmí kvůli kovidu opustit v poledne budovu praxe, takže 8 hodin jen se svačinou, kterou si ráno před 7 ani nikde nekoupí. Bez oběda, protože jídelna tam není. Strašný a nechápu proč.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 16:22

Renusatko me to uz tak straslive sere jak to vidim pres prazdniny se odpovedni cinitele na vsechno vybodli a cekali ze kovid zmizne sam od sebe a ted se zmuzou akorat na "opatreni" ktery je nic nestoji. zavrou stredni a vysoke skoly - zakladky/prvni stupen ne, to by museli zas platit ocr, a volice potrebuji blbe, nevzdelane. nakazou nasadit nahubky a tim to hasne. a my pitomci jim to zerem.

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 16:32

viktorka_od splavu - ber to z té lepší stránky, češi coby kverulanti jsou na tom s opatřeními ještě dobře. Mohlo a může být hůř, jo a taky si o tom myslím své.  

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 18. zaří 2020 16:39

jitřenka To teda neberu kluci letos maturují jejich povinné praxe byly zrušené bez náhrady chodí na průmyslovku a pokud jim i dají maturitu zadarmo tak čím se potom budou živit když nic neumí. Na vysokou se nedostanou nebo jí nezvládnou protože ty odborné technické vědomosti jim prostě budou chybět.  násobilku se může děcko naučit i doma. Konstrukci motoru těžko