Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline barbucha blogger
Avatar
30676 příspěvků moje polička 20. května 2020 18:13

Štít i roušku měla dneska dentální hygienička. Furt něco huhlala, a já jí nerozuměla ani vorta My napůl hluchý máme dost těžkej život i bez toho, a tohlecto je fakt vrchol

Online EDITH4B
Avatar
1998 příspěvků moje polička 20. května 2020 21:41

Catherinne já mám ten plexi od začátku. Určitě je lepší než ten co má kolegyně, jakýsi tenký lagric. Ale světlo se v tom blbě lomí taky a barvy zkresluje též... Hele a jak to zvládáš? Já už mám za sebou jedno praštění o zem (naštěstí na křesle seděla zdravotní sestra, tak mě zachránila) a párkrát se mi spustila krev z nosu. Tak doufám, že to vyjde a budeme ten krám moct sundat.

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 20. května 2020 21:43

Catherinne Normálně byste jim všechni z branže měli poslat účtenky.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 20. května 2020 21:47

Sweet Potato hm, exmanželovi takhle změnili podmínky pro výkon povolání, který miloval, takže dvouletý distanční studium, spousta času a úsilí.. ok, takže splnil, zůstal, cca za tři roky začlo být v oboru nedostatek lidí a podmínku zas zrušili

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 20. května 2020 22:13

viktorka_od splavu Tak to i ve zdravotnictví. Povinná registrace, spousta kurzů, body. Většinu platit ze svého a ve svém volnu nebo potom znovu praktické a ústní zkoušky. Registrace byla na 5 let a na prodloužení musely být nasbírané body. Takové peníze to stálo a čas a před prodloužením to zrušili.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 20. května 2020 22:20

Renusatko jj na vás jsem si taky vzpomněla, že to je magořina:-(

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2020 22:26

Catherinne dneska jsem šla kolem kadeřnictví v nakupaku, tam pracovaly čtyři kadeřnice, rousky měly všechny, štít ani jedna

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. května 2020 22:30

Me by zajimalo,jestli je pravda to,co psal nekde smucler.ze na porade stabu padlo,ze rousky proste nemuzou zrusit,protoze je to politicky symbol,a bez rousek by ztratili posledni paku.

Kupodivu se toho novinari zase nechytli.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 20. května 2020 22:31

Jiná Realita já šmuclera uplně nemusím, ale v tomhle měl pravdu. prej "kupodivu":DDD

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. května 2020 22:32

Sweet Potato plne by stacilo,kdyby cela branze priste nevolila babise,ale to asi nelze cekat,nepochybuji,ze jeho kadernicke volicky mu za stit jeste dekuji,protoze jsou diky nemu v bezpeci.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. května 2020 22:34

(Ja jsem totiz dnes zase videla,blbec blbej,diskuzi na novinkach,kde ti dobri lide zase dekovali panu babisovi za to,jak skvele to zvladnul)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. května 2020 22:35

viktorka_od splavu to byla ironie,no

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 20. května 2020 22:40

Já myslím, že roušku venku už dost lidí zrušilo. 4 dny jsem teď hodně chodila po Brně, ale mimo střed a roušku víc lid nemělo než mělo. Mimo cyklistů a běžců ani moc chodců. Někteří si ji nasadili při setkání, ale většina raději zvolila kousek odstup. Tak myslím, že lidi jsou napřed. Jiná Realita a politický symbol mají na háku.

Offline continuity
Avatar
33783 příspěvků moje polička 20. května 2020 23:29

Dnes jsem na to téma nenoseni rousek četla hezký filozofický komentář od Honzejka na téma, každá katastrofa trvá tři měsíce.  mám ještě asi dva články,chcete to odemknout?

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 21. května 2020 07:05

continuity ja jo, dekuju:) 

Offline andulka01
Avatar
10748 příspěvků moje polička 21. května 2020 09:28

Pokyny pro pohyb školních dětí venku. Parafrázuji, nemám plný text.
Ven se nepovoluje. Povoluje se pokud má škola areál, ale jen v 10 kusech včetně učitele. Mimo areál se nepovoluje. Povoluje se pokud je v těsné blízkosti školy les. V 10 kusech včetně učitele. Do města se nepovoluje. Povoluje se pokud budou min 2 metry od obyvatel.

Takže z těch 15 chudáků se vylosuje šest co zůstanou ve třídě a budou se koukat jak ostatní jdou aspoň na chvíli ven? Zakáže se ale povolí se? Jakej další paskvil mě ještě překvapí?

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 21. května 2020 09:57

andulka01 Prý všechna ta školní opatření zvládne dodržet je Chuck Norris.

Ale ohledně povinné školní docházky by se nemělo ani vtipkovat ani švejkovat, bych řekla. Strašné je to.

Offline tv
Avatar
3585 příspěvků moje polička 21. května 2020 10:19

Mirka 

Offline tv
Avatar
3585 příspěvků moje polička 21. května 2020 10:22

andulka01 Andulko, to bude nejaka mylka, si myslim. Ja ten manual cetla, u nas se muze normalne ven- v arealu skoly-v poctu 15 ks plus ucitel. My mame v blizkosti les, akorat musime projit pres cast sidliste-minule se doporucovalo a ted uz je zakazano? Jeste bych je mohla hodit pres plot a vzit to pres louku, to by bylo reseni.